Головна сторінка Контакти Усі записи

Правильний догляд за дитячими зубами

Правильний догляд за дитячими зубами

Красива білосніжна посмішка — мрія будь-якого! Але, на жаль, проблеми з зубами зустрічаються досить часто. Все тому, що запорука здорових зубів — своєчасно розпочатий догляд. І залежить головним чином все від батьків: коли вони почнуть чистити зуби своїй дитині і привчати його робити це самостійно.

Багато з батьків замислюються про турботу про здоров’я дитячих зубів занадто пізно. Часто це відбувається, коли у малюка починає хворіти перший зуб. Так коли ж все-таки варто починати?

Догляд за зубами починають відразу після прорізування першого зуба. Існують спеціальні зубні щітки, які надягають на палець мами. З одного боку такий щітки розташована гумова м’яка щетина для чищення зубів, інша сторона призначена для очищення мови від нальоту. Матеріал, з якого виготовлені подібні щітки, дуже м’який. Він не пошкоджує ніжні ясна малюка. Крім того, корисний масаж ясен подібної щіткою, який посилить кровообіг і полегшить поява наступних зубів.

Коли малюк трохи підросте, можна купити спеціальну дитячу щітку, за допомогою якої він буде вчитися чистити зуби самостійно. Однак мама паралельно повинна виробляти чистку сама. Необхідно привчати дитину до даної процедури 2 рази на день, вранці і ввечері. Причому належну увагу потрібно приділяти не тільки зубам, але і мови, так як збирається на ньому наліт містить велику кількість мікробів.
Зараз існують зубні дитячі пасти, які не тільки безпечні для дітей, але ще мають приємний солодкий смак. Перед застосуванням зубних паст уважно ознайомтеся з інструкцією, щоб уникнути появи алергічних реакцій!

На замітку! Часто віддаючи дітей в садок в 2 — 3 роки, батьки починають помічати, що дитина часто простигає. Причина може критися не в звичайній застуді, а в неправильному догляді за порожниною рота! Тому з появи перших зубів необхідно відвідувати стоматолога раз на півроку. Крім того, регулярне відвідування стоматолога позбавить дитину від страху стоматологічних процедур.

Існує одне дуже небезпечна помилка, що карієс молочних зубів не загрожує корінним. «Нічого страшного, все одно випадуть», — думають багато хто з батьків. Розвіємо цей міф! Зачатки корінних зубів розташовані відразу за молочними. Якщо зробити рентген 3-х річному малюку, то вже можна побачити розташовані вгорі корінні зуби. Тому, при наявності карієсу молочних зубів він легко переходить на корінні. І потім людина мучиться з зубами все подальше життя!

Також не варто забувати про своєчасне виправлення прикусу.
Шановні батьки! Пам’ятайте! Своєчасний і правильний догляд за дитячими зубами — запорука красивою і здоровою посмішки вашого малюка на все життя.Чи можна купати немовля при нежиті

Сам по собі нежить не є протипоказанням для прийняття ванни. Але, купаючи такого немовляти, батькам необхідно дотримуватися деяких заходів. В першу чергу, необхідно орієнтуватися на стан малюка. Якщо він сильно млявий і явно не показує радості від купання у ванній, то від цієї процедури краще відмовитися. Мити дитину при нежиті обов’язково. Робити це можна під…

Як вибрати правильно перше дитяче взуття

Правильна перша взуття — запорука здоров’я ніг і постави дитини в майбутньому. Тому перед покупкою черевик для початківця ходити малюка необхідно дізнатися кілька правил вибору дитячого взуття. Твердий задник Ніжки малюка ще тільки формуються. Тому його взуття повинна добре фіксувати голеностоп і п’яту. Не обов’язково купувати високу ортопедичне взуття, якщо для цього немає медичних показань….

Як вибрати іграшку дитині

Найбільш затребуваний товар в магазинах — іграшки. Пропозиція в маркетах дуже велике. Але виникає і проблема вибору іграшки. Як придбати не тільки потрібну дитині іграшку, але і корисну? Адже без гри неможливо формування духовного світу дитини. Помилки при виборі іграшок Зазвичай придбання відбувається стихійно. Або дитина що — то сам попросив купити, тому що йому…