Головна сторінка Контакти Усі записи

Причини, через які вас може кинути чоловік

Причини, через які вас може кинути чоловік

Напевно всі жінки, і навіть маленькі дівчатка знають — що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок. Так, це абсолютно так! І якщо ви до сих пір не вмієте готувати нічого, крім звичайної яєчні і бутербродів — варто задуматися над цим.

А що далі? Багато, вийшовши заміж — перестають стежити за собою. Банально перестають доглядати за своїми ніжками. Якщо у вашому оточенні тепер частіше діти, кухня і пилосос — це зовсім не означає, що тепер потрібно забути про фігуру і зовнішність. Не забувайте, що потрібно приділяти час собі коханій і радувати чоловіка своєю красою, а не втомленим виглядом. Він хоче бачити поруч із собою богиню. І ставитися до вас він буде так, як вам і не снилося, якщо трохи постаратися поєднувати в собі обов’язки дружини і Жінки.

 • Якщо ви домогосподарка або мало працюєте — не варто весь вільний час витрачати на дзвінки і смс-ки чоловікові, з дурними питаннями «як справи?», «Ти скоро?», «А коли ти приїдеш?». Ви тільки заважаєте йому в роботі, а якщо «пощастить» — і під час важливого засідання. Він прекрасно пам’ятає, що у нього є кохана і обов’язково зателефонує, як тільки зможе.
 • А ще не варто забирати його особистий час. Звичайно, ви можете сходити в кіно або ресторан, прогулятися, з’їздити куди-небудь, в кінці кінців. Але не слід планувати на тижні і місяці вперед і радісно розповідати йому про поїздку до мами і походу по магазинах. Нехай ваш чоловік сам вибирає, як йому провести вільний день. Не виключено, що все буде саме так, як ви і хотіли.
 • Не обговорюйте ні з ким своє інтимне життя. Це особисте, це справа тільки двох. Але якщо вже вам так хочеться — подбайте, щоб це не торкнулося сторонніх осіб. Жодному чоловікові не сподобається, коли він дізнається, що кохана все в подробицях виклала кому-то, повірте.
 • Чи не ревнуйте без приводу. Так, він має право іноді задивлятися на інших. Але це ж не означає, що він збирається кинути вас і піти до тієї пишногрудої блондинки. Чесне слово, краще попрацюйте над собою і створіть красуню, від якої не захочеться відриватися ні на хвилинку.
 • Брехня. Ніколи не брешіть коханому, адже правда все одно відкриється рано чи пізно. Якщо між вами стовідсоткова довіра — чому б не відкрити парочку секретів?
 • Ці поради досить прості і зрозумілі. Їх багато хто знає, однак, не дослухаються, а даремно. Адже саме такі здавалося б дрібниці руйнують стосунки.  Відносини після розлучення. А чи потрібно?

  Відносини після розлучення або розставання з колишнім чоловіком можуть бути різні. Все залежить від того, як відбулося розлучення і з яких причин. Але незважаючи ні на що, виходячи з досвіду більшості пар, колишні відносини не проходять безслідно. Почуття власності переслідує багатьох людей дуже довгий час, а часом і все життя. Це почуття може зберегтися, навіть…

  Як пережити розрив з коханою людиною?

  «З коханими не розлучайтеся…» На жаль, життя не завжди дозволяє нам керуватися цими рядками. Улюблені нам люди кидають нас, зраджують, а іноді ми самі усвідомлюємо, що з цією людиною нам не по дорозі, навіть не дивлячись на сильні почуття. Отже, ви розлучаєтеся. Насправді, причина розриву не так вже й важлива — він змінив, не любить…

  Чому нас кидають чоловіки

  Ще вранці ви приємно спілкувалися, будували плани на майбутнє. І зовсім несподівано сталося те, чого ви найменше очікували. Він вас покинув. А, можливо, все було інакше. Щоденні сварки, докори, нерозуміння. Результат той же — ви тепер самотні. Причин для розлучення можна знайти дуже багато. Але усвідомити, що тебе покинув коханий чоловік, дуже складно. У цей…