Головна сторінка Контакти Усі записи

Причини постійно холодних рук і ніг

Причини постійно холодних рук і ніг

У 30% населення спостерігається таке явище як постійно холодні руки і ступні ніг. І перш ніж починати боротися з цією проблемою, необхідно з’ясувати причину її виникнення. Бо часом причина може бути куди небезпечніше, ніж її наслідок. А причин холодних кінцівок може бути досить таки багато. Але слід відразу зауважити в більшості причин холодних рук і ніг спостерігається порушення кровообігу в організмі, викликане будь-якої хворобою.

Причиною такого явища може бути навіть статева ознака людини. Так як у жінок природна терморегуляція в організмі набагато менш інтенсивна, ніж у чоловіка. Тому зустрічається явище холодних кінцівок навіть у абсолютно здорової жінки.

Наступною причиною може бути недостатня кількість білків, жирів і мікроелементів, що надходять в організм. Особливо часто це зустрічається у дівчат прагнуть знизити свою вагу і постійно виснажливих себе дієтами.

Також причиною холодних рук і стоп може стати таке захворювання як вегето-судинна дистонія. Крім холодних кінцівок при цьому порушенні спостерігається блідість шкіри, низький тиск, запаморочення і часті головні болі.

Варикозне розширення вен так само може стати причиною холодних кистей рук і стоп. При цьому порушується приплив крові до кінцівок, в результаті чого вони постійно холодні.

Низький рівень гемоглобіну в крові може викликати порушення кровообігу в організмі. В результаті цього у людини будуть постійно мерзнути руки і ноги.

Також перенесені інфаркт, інсульт або обмороження можуть стати причинами постійно холодних рук і ніг.

Проблему зябнущій кінцівок може викликати цукровий діабет, порушення в роботі щитовидної і підшлункової залоз, а так само гіпотеріоз і запущений остеохондроз.

Якщо у людини порушений водний баланс, то його руки і ноги так само будуть холодні. Так як в організмі починає звужуватися коло кровообігу для поліпшення функціонування важливих органів.

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що якщо у людини постійно мерзнуть руки і ноги необхідно знайти причину цього порушення, а не просто зігрівати зябнущій кінцівки.Лікування грибка нігтів

Грибкова хвороба найчастіше зустрічається у людей, які ведуть активний спосіб життя — відвідують різного роду місця загального користування, наприклад, басейни або спортивні зали. Що ж являє собою ця хвороба і як її лікувати? Що таке грибок? Грибок грунтовно вражає весь ніготь, поступово руйнуючи його. Ця зараза з легкістю може передаватися від однієї людини до іншої….

Авітаміноз або як боротися з нудьгою

Авітаміноз найпоширеніша хвороба нашого з вами суспільства. Нестача вітамінів, свіжого повітря і регулярного харчування зазвичай призводить до авітамінозу, а як наслідок до поганого настрою, апатії і втрати апетиту. І майже кожна людина рано чи пізно задається питанням, так як же все — таки боротися з авітамінозом і надалі не допустити його появи. Авітаміноз в основному…

Лікування травами

Всі ми знаємо від наших бабусь, про те, як корисні різні трави при лікуванні різного роду хвороб. Адже раніше і не було практично ніяких ліків, а лікувалися саме за допомогою настоїв і відварів трав. Про чудодійний вилікування різних недуг можна почути і по сей день. Зараз можна трави придбати в аптеках, все вже приготовлено і…