Головна сторінка Контакти Усі записи

Причини появи прищів

Причини появи прищів

Кожна жінка прагне до бездоганної красу свого обличчя. Але часом навіть найдорожчі засоби не можуть втілити її мрію. Виною всьому — прищі. Ми відкриємо вам справжню причину появи прищів.

Ох вже ці прищі. Вони вміють зіпсувати настрій жінки. Боротися з ним буває досить важко. Причина їх появи криється набагато глибше, ніж ми можемо собі уявити. Рідко, коли жінка замислюється про причини висипання. Найчастіше вона бездумно намагається їх вивести за допомогою абсолютно непотрібних і дорогих засобів. Виявляється, щоб позбутися від прищів, необхідно підлікувати те чи інше захворювання.

Проблеми з травним трактом

У людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту часто виникають проблеми зі шкірою. В організмі людини все між собою пов’язано. Під час хвороби орган викидає в кров шкідливі речовини. Відповідно, в кров вони вбираються і отруюють весь організм. Що отримуємо в результаті — одне захворювання за собою тягне довгий шлейф інших захворювань. Дисбаланс в травному тракті тягне за собою масу проблем. Це і головні болі і безсоння, і апатія і т. д. Токсини впливають і на стан шкірного покриву. Усмоктуючись в кров, вони поступово виходять назовні у вигляді прищів, дерматиту. Найчастіше такий дискомфорт доставляє дисбактеріоз.
Дисбактеріоз сам по собі знову ж таки не виникає. І його появи є певні причини: гастрит, коліт, холецистит, незбалансоване харчування, прийом антибіотиків, погана екологія. І ось на тлі цих захворювань розвивається дисбактеріоз, а він в свою чергу допомагає прищів забратися на вершину слави.

Ослаблений імунітет

Особливу роль в появі прищів може зіграти і ослаблений імунітет. Збій в роботі захисної функції організму призводить до розмноження бактерій, що викидають в кров токсини. Токсини поступово виходять на шкірні покриви, утворюючи прищі. Імунітет знижується внаслідок авітамінозу, стресу, вірусних захворювань.

Тип шкіри

Прищі, як ми розібралися, самі по собі не виникають, на це є причини. Але, як виявляється, не обов’язково прищі з’являються при запальних процесах. Жирна шкіра — відмінна «злітна смуга» для шкірних висипань. Володарі сухої шкіри, як правило, з даною проблемою стикаються рідко. Надлишковий жир закупорює пори, тим самим дратуючи окремі ділянки шкіри, в яких бактерії не втрачають час даремно, розмножуючись і провокуючи запалення. Тому, перш за все, слід правильно доглядати за жирною шкірою.

Неправильний догляд посилює і положення. Для того щоб знайти підходяще засіб для особи, проконсультуйтеся у дерматолога. Він в результаті аналізів і спеціальних тестів підбере певний засіб. Дерматолог під час консультування порекомендує косметику не дратівлива шкіру. Швидше за все, вам доведеться відмовитися від пудри. А ось тональний крем, швидше за все, дозволять залишити. Єдине, належить підібрати не жирний тональний крем. Без консультації фахівця краще виключити всі жирні сорти косметики. Доказів про те, що тональний крем шкідливий для шкіри мало.

Не останню роль в появі прищів грають Гормони
Перебудова організму в підлітковому віці супроводжується дисбалансом щодо гормонів. Так, що прищі в даному віці цілком допустимо. Прищі можуть виникати навіть і при вагітності, т. К. Організм перебудовує свою роботу. Зробіть узі плода, це допоможе виключити або підтвердити вагітність. Якщо ж прищі не пропадають з часом — проконсультуйтеся з фахівцем. Вам запропонують здати аналізи на гормони. Якщо аналізи показують відхилення від норми, значить, лікар призначить курс лікування. Як правило, після запобігання вогнища дисбалансу в організмі, прищі зникають, без застосування кремів від прищів.

Хотілося б, зробити акцент на кремах від прищів. Так вони допомагають зробити обличчя чистіше, але самої причини НЕ викорінюють. Тому, що пройшов в одному місці прищ з’являється в іншому місці.

Кожен прищик, щось означає

Як виявляється, в залежності від того, в якому місці на обличчі схопився прищик, можна визначити про стан певного органу. Якщо прищ схопився на лобі — це свідчить про порушення в роботі шлунка і кишечника. Якщо прищ розташований поблизу росту волосся — це може свідчити про порушення роботи підшлункової залози.

Прищ на носі

Побачивши на носі прищ, ми виголошуємо: «Хтось у мене закохався!». Виявляється, жодного зв’язку між прищем і закоханістю немає. Якщо прищ з’явився на носі, це може свідчити про дисбаланс в шлунково-кишкового тракті, дисбаланс в ендокринній системі, в серцево — судинної діяльності.

Прищі на шиї

Якщо прищ з’явився на шиї, це знову-таки може свідчити про порушення в діяльності шлунково-кишкового тракту. А також генетична схильність відіграє не останню роль в появі прищів в цій області.

Прищі на підборідді

Прищі на підборідді з’являються через проблеми зі шлунком і ендокринною системою.

Отже, прищі — це своєрідне віддзеркалення стану внутрішніх органів людини. Тому, для того, щоб від них позбутися, необхідно підлікувати свій організм.Щоденний догляд за шкірою обличчя

Очішеніе, зволоження, харчування, тонизирование і захист — ось що потрібно вашій шкірі, незалежно від її типу. Все це можна отримати і в домашніх умовах. Різні типи шкіри: Щоб визначити до якого типу шкіри відноситься ваша шкіра, потрібно очистити обличчя від косметики, і через півтори години, коли відновиться її природний захисний покрив, прикладіть матирующую серветку до…

Правила догляду за жирною шкірою обличчя

Надмірне виділення секрету з сальних залоз призводить до жирній шкірі. Надлишок шкірного жиру робить шкіру більше схильної до акне. На обличчі з’являється лиск і шкіра виглядає негарно через великих пори, вугрів і плям. Якщо у Вас такий тип шкіри, то виконуючи перераховані поради Ви отримаєте чисту, матову і сяючу здоров’ям шкіру. Для жирної шкіри важливо…

Акне — причина виникнення і способи лікування

Проблема акне (так ще називають вугровий висип) настільки широко поширена, що зіткнутися з нею, як мінімум, в підлітковому віці довелося практично кожній представниці прекрасної статі. Захворювання це не небезпечно для здоров’я, проте цілком здатне не тільки зіпсувати зовнішність, але також нанести психологічну травму. Дерматовенерологи визначають вугровий висип як червонуватого кольору хворобливі вузлики, розташовані, головним чином,…