Головна сторінка Контакти Усі записи

Причини виникнення поліпів в організмі, способи їх лікування

Причини виникнення поліпів в організмі, способи їх лікування

Поліпи — це аномальні розростання тканин, доброякісні утворення. Вони можуть утворюватися в різних органах: носі, шлунку, матці, сечовому міхурі. Спосіб лікування безпосередньо залежить від місця їх локалізації. Завдяки розвитку науки і появі на ринку інноваційного медичного обладнання, такі розростання тканин швидко і ефективно лікуються. В основному їх видаляють хірургічним способом.

Найчастіше розростання тканин зустрічаються у жінок в носі і матці.

Лікування поліпів в носі

Доброякісні освіти утворюються на слизовій оболонці і бувають різної форми, наприклад, часто зустрічаються горошини на ніжці або розростання, які нагадують виноградні грона. Їх розміри можуть досягати декількох сантиметрів, тоді у пацієнта спостерігаються проблеми з диханням. У цьому випадку проводиться видалення поліпів у носі за допомогою спеціального електроприладу — ендоскопа.

Хірургічне втручання — кращий спосіб позбавлення від доброякісних утворень. Часто розростання невеликих розмірів повністю видаляються при першому ж відвідуванні лікарні, після встановлення діагнозу. Ендоскоп за принципом функціонування нагадує електробритву. Операція триває не більше 30 хвилин. Метод майже безболісний, під час хірургічного втручання тільки в рідкісних випадках може знадобитися госпіталізація:

Доброякісні освіти в носі часто з’являються:

 • Через захворювання органів дихання, які перейшли в хронічну стадію;
 • Через бронхіальної астми, алергічного риніту;
 • Через викривлень носової перегородки — в органі дихання з’являються погано вентильовані ділянки, де утворюються розростання.
 • Після операції не буває ускладнень і явних кровотеч. Пацієнт може повернутися до звичайного життя і роботи вже на наступний день.

  Поліпи в матці — чому їх потрібно обов’язково видаляти?

  Існують різні причини виникнення таких розростань. Часто вони спостерігаються у жінок після 45 років. До їх утворення можуть привести пошкодження шийки матки, запальні захворювання, порушення роботи яєчників. Захворювання протікає майже безсимптомно, тому лікарі рекомендують регулярно відвідувати гінеколога.

  Операція є єдиним ефективним способом лікування: видалення поліпів у матці проводиться за допомогою спеціального інструменту — гистероскопа. Такий метод дозволяє точно визначити місце локалізації і структуру освіти, прицільно здійснити висічення. Після такого втручання значно зменшується ризик ускладнень.

  Видалення вважається нескладною операцією, характеризується багатьма перевагами, наприклад:

 • Безболезненностью і безпекою — не можна нанести внутрішні травми;
 • Можливістю усунути всі доброякісні новоутворення.
 • Операція за допомогою гистероскопа на даний момент вважається найбільш ефективним способом лікування. Розростання в матці необхідно обов’язково видаляти, тому що вони можуть стати причиною раку!  Про профілактику карієсу і його лікуванні

  Карієс — це ніщо інше, як руйнування зубів внаслідок впливу особливих кислот. На жаль, повністю позбутися від впливу даних кислот не можна, оскільки не можна перестати вживати їжу. Однак вплинути на цей процес можна, це доводять лікарі гігієністи, коли показують як правильно чистити зуби і якими додатковими засобами особистої гігієни порожнини рота необхідно користуватися. Лікування…

  Як здобути перемогу над гастритом

  Не секрет, що наш організм відчуває великий стрес кожен день. Труднощі на роботі, неправильне харчування, нестача сну — все це в сукупності збиває збалансовану роботу всього організму і в більшості випадків веде до найрізноманітніших захворювань. У цій статті хотілося б приділити особливу увагу однієї з найпопулярніших хвороб сучасного людства — гастриті, що перетікає в хронічну…

  Рак молочної залози — що потрібно знати

  Сумна статистика свідчить, що захворювання раку молочної залози можуть бути схильні до дівчини і жінки від 13 років і до 90. Це захворювання відноситься до розряду злоякісних пухлин, і за статистикою саме цей різновид раку швидше за все пускає метастази по всьому організму. Тому так важливо вчасно діагностувати це жахливе захворювання і отримати кваліфіковану допомогу….