Головна сторінка Контакти Усі записи

Прості правила хорошого настрою

Прості правила хорошого настрою

Прийшла весна, все навколо перетворюється, сонце світить веселіше. Все прокидається після зимової сплячки. Всім хочеться виглядати краще, бути привабливіше, ловити на собі погляди. Але часто це бажання так і залишається здійсненним. Всьому виною лінь. Ніхто не говорить, звичайно, що можна скинути 20 кілограм за 3 дні, або змінити форму носа, або зробити ноги прямими. Але можна поміняти своє ставлення до себе, не лінуватися посміхатися, радіти життю, любити. Адже на багато приємніше дивитися на усмішку і блиск в очах, ніж опущений погляд в землю і повисли куточки губ.

Є кілька правил як можна перетворити себе. Всі вони відомі, але чомусь їх часто забувають. І так.

Правило перше. Більше посміхатися. Посмішка прикрашає будь-яка особа. Тільки не треба, йдучи по вулиці, показувати всі 32 зуба, досить просто підняти куточки губ. Загадкова посмішка викликає більший інтерес, ніж істеричний сміх. Але якщо є бажання сміятися, то смійтеся, сміх подовжує життя. Головне все робити щиро.

Правило друге. Прийшла весна, головні убори прибрані до осені. Змініть небагато укладку, зачіску, і ви побачите, як змінитися саме відчуття себе. У всіх є багато проблем. Коли підстригаєте волосся, хоча б на сантиметр, уявіть, що рятуєтеся від проблем. Плавно переходимо до наступного правила.

Правило третє. Проблеми. Ніколи відбиток проблем на обличчі не робив останнім привабливим. У кожного вони є, дрібні і великі. Але не треба зациклюватися на них, не треба робити проблеми центром нашого життя. Рішення приходить як правило саме, і тільки в той момент, коли дійсно треба. Не треба створювати і вирощувати проблеми. Треба вчитися їх відпускати. І вони перестануть нас переслідувати, принаймні з тією ж силою. Тому вчіться тримати проблеми на відстані, не варто, звичайно, забувати про все на світі, у всьому повинна бути міра.

Правило четверте. Не перестарайтеся. Все треба робити під час і з настроєм. Все повинно бути в міру, і міра повинна бути у всьому. Якщо ви вирішили змінити зачіску, вперед, але не стрижіться на лисо, якщо у вас були волосся до колін. Якщо ви ніколи не користувалися косметикою, або давно, то не треба робити з свого обличчя картину Пікассо. Спробуйте не полінуватися, і прочитати як правильно наносити макіяж.

Правило п’яте. Любіть себе. Приймайте себе такими які є. Це не означає, що не треба прагнути до досконалості. ТРЕБА, ще як!!! Як відомо, немає приділу досконалості, але необхідно пам’ятати, що лише полюбивши себе, ми зможемо полюбити ще когось. Любов — це єдине, що не має міру. Вона безмірна. І найсильніше.

Ось кілька правил, які допомагають жити, і не тільки навесні. Міняйтеся, вчіться любити і посміхатися. Не лінуйтеся, дійте, перетворюється.Як стати впевненіше в собі?

Давайте розберемося, що таке впевненість в собі? Чому ж багато хто страждає від нестачі цієї самої впевненості? І як стати впевненіше в собі? Отже, уявіть: ви знаєте собі ціну, впевнені в тому, що впораєтеся з будь-якими перешкодами і досягнете своєї мети. В результаті отримуємо: життя набагато простіше і веселіше! Тепер найскладніше — спробувати стати впевненіше…

Поганий настрій — боротися або піддатися?

Буває так, що все начебто добре. На роботі все спокійно і премію дали. І вдома все спокійно. Але ось настрою зовсім немає. Немає бажання зустрічатися з друзями, про щось говорити з мамою і навіть шопінг не радує, а це, погодьтеся, вже серйозно. Хочеться дивитися мелодрами. Пити чай з цукерками, бажано шоколадними та жаліти себе. Адже…

Обрив, тупик і яма. Чому ви ще не на вершині?

Люди зазвичай не задоволені своїм життям. Звичайно, є і такі радісні хіпі, у яких все завжди краще за всіх. Але це виняток. Людям хочеться більше грошей, часу, свободи, кращих людей навколо. Вони хочуть займатися більш цікавими речами, мати цікаву роботу, мати насичене і яскраве життя, досягати нових висот і все таке. Багато хто мріє про…