Головна сторінка Контакти Усі записи

Рада — якщо не виходить завагітніти

Рада - якщо не виходить завагітніти

Материнство — це велика радість! Реалізація себе в якості мами — головна функція жінки, закладена самою Природою. Маленькі ручки і п’ятки, щирі очі і посмішка — більшість з нас готові віддати багато за це щастя. Але, на жаль, бувають ситуації, коли одного бажання замало. Стан жіночого здоров’я не завжди дозволяє зачати довгоочікуваного дитини, і причини тут криються найрізноманітніші. Пропоную розглянути одну з цих причин і спосіб вирішення цієї проблеми.

У цій статті мова піде про придатках або, по-іншому, яєчниках. У жіночому організмі їх роль дуже важлива, оскільки яєчники виробляють необхідні статеві гормони і є джерелом дозрівання яйцеклітин. Багатьом дівчина не з чуток відомо таке захворювання як «аднексит» (запалення придатків). Причини тут можуть бути різні: переохолодження, невилікувані до кінця гінекологічні захворювання або ж незахищений статевий акт з малознайомим партнером. Слід мати на увазі, що дане захворювання може виявлятися не тільки в гострій або хронічній формі, а й у прихованій (латентній), коли жінку практично нічого не турбує, а легкі болі в животі списує на звичайне нездужання. А адже після перенесеного аднекситу придатки часто просто починають «лінуватися» виконувати свою функцію, отже, ймовірність вдалого зачаття дитини істотно знижується.

Хочу запропонувати Вашій увазі рада для тих, хто колись переніс це захворювання. Отже, в першу чергу необхідно відвідування лікаря — гінеколога. Якщо на загальному тлі Ви практично здорові, а в анамнезі (раніше перенесені захворювання) є аднексит, попросіть доктора призначити Вам пероральний контрацептивний препарат. Якщо говорити по-простому — протизаплідні таблетки. Не дивуйтесь! Вам необхідно зрозуміти механізм їх дії, щоб стало ясно — який зв’язок між контрацептивами і зачаттям. Вся справа в тому, що при прийомі оральних контрацептивів втомлені яєчники починають «відпочивати». Хворим придаткам тепер уже не потрібно працювати «з надривом», вживання препарату звільняє їх від роботи. Таблетки слід приймати найкраще протягом року, потім припинити їх прийом і приступити до спроб зачаття. Відпочивши за рік придатки стануть працювати з новою силою. Будь-який лікар — гінеколог це розуміє, і, якщо у Вас немає протипоказань, він призначить відповідний саме Вам препарат.

Хочеться відзначити, що не варто йти на поводу у стереотипів. Сучасні контрацептиви на сьогоднішній день є мікрогормональнимі, отже, вони не впливають на прибавку у вазі і не викликають бурхливий ріст волосся на тілі, як це раніше розповідалося в «страшилки» про протизаплідні таблетках. Навпаки, вони благотворно впливають на стан шкіри, волосся, нігтів, а також зменшують хворобливість менструацій у тих, хто раніше стикався з подібною проблемою. Звичайно ж, як і будь-який лікарський засіб, вони мають і протипоказання, і побічні ефекти, тому, ще раз підкреслюю, приймати слід тільки за призначенням лікаря, зваживши всі «за» і «проти».

Даний спосіб перевірений особисто на мені, і зараз я, нарешті, щаслива власниця веселого і неслухняного малюка. Впевнена, що використання даного ради хоч кого-то так і наблизить до давньої мрії — стати мамою. Будьте щасливі!Не переїдайте!

У період вагітності переїдання зустрічається набагато частіше, ніж недоїдання. З цієї причини важливо уникнути «надмірностей вагітності». Це шкідливо для матері, для дитини і для чоловіка. Якщо раніше походи в магазин не входили до переліку обов’язків чоловіка, запропонуйте йому допомогти вам в закупівлі продуктів і приготування їжі. Так ви зможете спільно взяти участь у виборі продуктів,…

Аборт або пологи?

Діти — це наше щастя і радість, наші надії і наше майбутнє, продовження нас самих. Дитина — основа, «фундамент» сім’ї. І ми, дорослі, несемо відповідальність за їх життя, за їх поява на світ. Готуємося стати батьками, дуже раді коли дізнаємося, що станемо батьками, навіть намагаємося розрахувати дату пологів, щоб як слід підготуватися, купити необхідні речі…

Страх материнства: чи нормально це?

Культура, філософія та світогляд нашого суспільства такі, що вважається, ніби кожна жінка апріорі повинна мріяти про народження своєї дитини, повинна мріяти про майбутнє материнство і всією душею бажати якнайшвидшого настання цієї події. Але ж давно не секрет, що часом, крім щастя, радості і хвилюючого передчуття, молоді вагітні дівчата стикаються… зі страхом і відчайдушним небажанням ставати…