Головна сторінка Контакти Усі записи

Рак молочної залози — що потрібно знати

Рак молочної залози - що потрібно знати

Сумна статистика свідчить, що захворювання раку молочної залози можуть бути схильні до дівчини і жінки від 13 років і до 90. Це захворювання відноситься до розряду злоякісних пухлин, і за статистикою саме цей різновид раку швидше за все пускає метастази по всьому організму. Тому так важливо вчасно діагностувати це жахливе захворювання і отримати кваліфіковану допомогу.

Формування пухлини в організмі жінки залежить від безлічі факторів, починаючи від середовища проживання і режиму харчування, закінчуючи курінням або захопленням спиртними напоями. Але найчастіше до розвитку раку веде гормональний збій в жіночому організмі. Також навіть отримані раніше пошкодження, наприклад, від незручного бюстгальтера, вилізши кісточки або удару в груди, після яких залишилися невеликі ущільнення. Саме вони можуть в подальшому перетворитися в пухлину.

Небезпечним фактором для розвитку ракових пухлин може бути ослаблена імунна система. Адже в людському організмі ракові клітини можуть виникати все життя, але якщо імунна система досить міцна, вона просто їх знищує і не дає розвиватися в щось нехороше.

Профілактичними заходами для жінок будь-якого віку стануть домашні огляди грудей для виявлення невеликих ущільнень. Найчастіше все починається з невеликого грудочки, розміром десь — то в 1 сантиметр. На додаток до самостійного огляду жінкам після 35 років радять регулярно проходити огляд у мамолога, а також регулярно робити маммограмму.

Особливо за своїм здоров’ям необхідно стежити жінкам, в сім’ї яких вже були випадки ракових захворювань, і це не обов’язково проблеми з молочними залозами або жіночими статевими органами. Просто схильність до цього захворювання може передаватися генетично.

Варто відзначити, що в більшості випадків раннього діагностування раку молочної залози від цієї проблеми можна позбутися хірургічним шляхом, зберігши груди. А ось в більш запущених ситуаціях доводиться видаляти жінці хворі груди, а також проходити довгі курси хіміотерапії та реабілітації.

Але навіть якщо ви потрапили в категорію жінок, у яких був виявлений рак грудей, не варто впадати у відчай і впадати в депресію. Саме в цей момент потрібно зібрати всю свою мужність і стійкість, не втратити самовладання і оптимізму. А щоб трохи себе підбадьорити, варто згадати, скільки знаменитостей також свого часу чули цей страшний діагноз, але вони впоралися з ним і продовжують вести активне життя.

Рак молочної залози — це не смертний вирок, це тільки спроба зміцнити вашу внутрішню силу. І при бажанні з цією хворобою можна боротися, і вийти переможницею в цій боротьбі. Головне — не забувайте проходити огляд і берегти себе.Молочниця і жіноче здоров’я

Вважається, що молочниця — це дрібниця! Звичайно, печіння і свербіж, білі сирнистий виділення і біль при сечовипусканні неприємні. Та й хворобливість під час інтиму теж задоволення не приносить. Начебто і лікується вона легко, але скоро симптоми виникають знову. Вина лежить на грибах роду Candida, які розмножуються в піхву. Третина жінок нашої планети хоча б раз…

Народні методи лікування гастриту

Багатьом відомо таке захворювання шлунка, як гастрит. Воно заважає вести нормальний спосіб життя, відчувати себе повноцінно здоровим, а в період загострення несе багато неприємних відчуттів. Гастрит — запалення слизової оболонки шлунково — кишкового тракту. Часто гастрит може бути викликаний наявністю в шлунку бактерій хелікобактер пілорі, які роз’їдають слизову шлунка. В результаті утворюються невеликі ерозії. Якщо…

Поради по прийому препаратів при клімаксі

Коли настає клімактеричний період і симптоматика проявляється досить інтенсивно, у жінок з’являються природні питання: як і чим лікуватися? Як позбутися від неприємних відчуттів і дискомфорту? Універсального рішення не існує: індивідуальні особливості організму вимагають особливого підходу і обов’язкової консультації у лікаря-гінеколога. Лікування клімаксу у жінок пов’язано, перш за все, з можливістю знизити вплив симптомів на загальний…