Головна сторінка Контакти Усі записи

Речі, які знадобляться в пологовому будинку молодим батькам

Речі, які знадобляться в пологовому будинку молодим батькам

Кожен з нас знає, що немає нічого кращого і дорожче у кожної мами, ніж її дітки. Адже ми так довго їх чекаємо і плануємо першу зустріч з ними. Все це дуже зворушливо і чудово. Але багато майбутні матусі дуже переживають про те, щоб йдучи до пологового будинку, нічого не забути. Адже кожен предмет нам може знадобитися в будь-яку хвилину. А недосвідчені ще матусі дуже часто просто навіть не знають, що ж необхідно брати з собою в пологовий будинок. Давайте поговоримо про те, які предмети вам і вашому малюкові знадобляться в першу чергу.

Спочатку потрібно сказати про ті речі, які необхідні для мами, адже комфорт її малюка може залежати від комфорту його мами. Тому потрібно заздалегідь приготувати всі необхідні речі, скласти їх в сумки і чекати, коли ж малюк вирішить народиться.

Для мами вам знадобиться:

 • В першу чергу постільну білизну, а краще два комплекти. Спочатку вас поселять в палату і ви зможете там розташуватися, застелити ліжко, розкласти всі свої речі і речі для малюка. Другий комплект вам знадобиться вже після пологів, щоб оновити своє ліжко.
 • Так само вам знадобиться три нічних сорочки, які можна розстебнути повністю або на грудях. Одна вам знадобиться для самих пологів, яку ви потім викинете, друга і третя — для годування дитини і носіння її в самому пологовому будинку. Нічні сорочки повинні бути зручні і можна, щоб вони для зручності були на один розмір більше того, що ви носите.
 • Необхідно взяти дві пари взуття — одна гумова, яка миється, її ви будете використовувати для душа, а друга — для пологів і для палати. Взуття має бути зручним і без каблуків.
 • Халати вам так само потрібні будуть два штуки, щоб було що переодягнути. Можна взяти один теплий, а другий прохолодніше, тут краще дивитися по погоді.
 • Візьміть з собою рідке мило для рук, бажано дитяче, щоб можна бути мити руки вам і обслуговуючому персоналу руки. Так як ви будете дуже багато мити руки, тому краще взяти дві штуки.
 • Прокладки — це те, що вам дуже знадобиться. Вони можуть вам знадобиться як під час пологів, так і після. Краще вибирати ті, які вбирають найбільшу кількість вологи, тому як виділень в перші дні найчастіше багато. Ви можете придбати навіть спеціальні урологічні прокладки, у яких поглинання максимальна. Однією пачки таких прокладок вам буде досить, а потім можна буде використовувати вже звичайні, які ви звикли використовувати.
 • Одноразове паперовий рушник — вам знадобиться кілька рулонів. Їх краще брати для витирання рук собі і персоналу, так набагато гігієнічний, ніж якщо всі будуть витирати руки одним рушником.
 • Рушник для мами — також дві штуки. Можна взяти одне поменше для особи і одне побільше для душа.
 • Вам також знадобляться
  бандажі при вагітності з підтримкою.
 • Пелюшки одноразові для огляду. Вони вам знадобляться, коли ви тільки зробите в пологовий будинок і вас буде оглядати лікар. Можна взяти набір гігієнічний без дзеркала, тільки з рукавичками.
 • А ось пелюшки одноразові великі вам знадобляться вже на самих пологах і після них. Їх краще взяти пачку, де п’ять штук або десять, менше краще не беріть, вони вам знадобляться потім і на пеленальний столик. Ви можете взяти пачку 90х60 сантиметрів, а другу — 60х60 см.
 • Звичайно, потрібно не забути і речах особистої гігієни — це зубна щітка, паста, гігієнічна помада.
 • Нижня білизна. Тут можна запропонувати придбати спеціальні трусики для таких випадків, вони вам знадобляться для того, щоб тримати прокладку. Тому дуже зручно користуватися одноразовими. Ви зможете при зміні прокладки міняти і нижню білизну відразу — це гігієнічно і комфортно.
 • Термометр електронний. Чому електронний? Тому, що в пологових будинках заборонено використовувати ртутні за новими стандартами, та й зручності заради.
 • Так само вам потрібно буде взяти негазовану воду і невелику кількість їжі. Вода вам знадобиться вже під час сутичок і самих пологів.
 • Це все речі, які знадобляться мамі в пологовому будинку. Ви, звичайно, можете його доповнити і змінити.

  У багатьох пологових будинках сьогодні практикується процедура пологів разом з батьком. Це набагато краще зближує тата і дитини. Тому потрібно сказати і кілька слів і про речі, які потрібні в такій ситуації для тата:

 • Одяг: футболка, штани, тобто те, в чому вашому чоловікові буде комфортно. Весь одяг має бути випраної бажано в дитячому порошку.
 • Взуття, яка миється.
 • Ось і весь перелік речей, який знадобляться молодим батькам при їх першій зустрічі з малюком. Є ще перелік речей, які необхідні будуть дитині, але про них ми поговоримо трохи пізніше. Нехай вас радують ваші дітки і будуть здоровими і розумними.  Щоденник вагітності. Для чого він потрібен і як його вести?

  Вагітність — це дивовижний процес. У різні періоди виношування дитини, протягом усіх 9 місяців, ви спостерігаєте і переживаєте зміни в своєму організмі. Перші ознаки вагітності, дата прийомів і консультації у лікаря, почала токсикозу, перші ворушіння плода, зміни ваги і ін. — все це буде відбуватися з вами і буде здаватися, що запам’ятайте ці події назавжди….

  Хибна вагітність

  Більшість жінок мріють мати свою дитину, через те що подібне закладено в них генним шляхом. Хтось здійснює свою мрію, а деякі в силу певних обставин не можуть, часом навіть не хочуть домагатися своєї мети. Незважаючи ні на що, основна маса жінок пестить надію про майбутньої вагітності. Можливостей народити або взяти на виховання дитину багато, але…

  Який вибрати тест на вагітність?

  Тести на вагітність — найпоширеніший вид домашньої діагностики. І від точності його результату, часом, залежить вся наша подальша життя. Як же зорієнтуватися в різноманітті тестів на полицях аптек? Чому одні тести стоять 10рублей, а інші в десятки разів дорожче? Починаючи з перших днів вагітності, відбувається вироблення в організмі майбутньої матері спеціального гормону — хоріонічного гонадотропіну….