Головна сторінка Контакти Усі записи

Ревнощі і як з ними боротися

Ревнощі і як з ними боротися

Любі жінки, якщо ви часто ревнуєте свого улюбленого і хотіли б позбутися цієї шкідливої ​​звички, то ця стаття саме для Вас. Ми розберемо основні її причини і постараємося розібратися в своїй психології. Так само ми поговоримо про дружню ревнощів: в чому вона проявляється, і чому вона така страшна?

Можна сказати, що дівчата діляться на дві групи: ревниві і не ревниві. Поговоримо докладніше про тих, які з якихось причин не ревнують свого коханого і відносяться до всього гранично спокійно. Їх спокій це результат аналізу своїх дій і вчинків. У нашому житті дуже важливо самовладання і контроль, які нам допомагають впоратися з різними життєвими ситуаціями, в яких можна перейти межу дозволеного нам. Відносини можуть бути різними і саме ми вирішуємо бути їм поганими або хорошими. Люди прагнуть до ідеалу, це не тільки прагнення до вдосконалення себе, але і до вдосконалення свого ставлення до оточуючих. І це похвально і заслуговує дискусій і міркувань з цього приводу. І ми спробуємо вказати вам на Ваші помилки і допомогти вибратися зі скрутної ситуації.

Розберемося в тому як же чоловіки проявляють свої почуття. Якщо чоловік витрачає на вас гроші це означає, що він любить вас і так повинно бути. Чим вище витрати, тим сильніше його почуття? Можливо. Але як це зазвичай буває в вас починає закрадатися ревнощі, від того що він вам не написав або не подзвонив. У вас з’являються страшні думки про зраду, про присутність іншої жінки в його житті. Все це відбувається, звичайно, не за один день, а за певний період часу, коли ситуація повторюється з разу в раз.

Причина будь ревнощів: Бажання мати владу. Рішення: Спробуйте зрозуміти, що у кожної людини є свої справи, свої проблеми. І ви повинні його зрозуміти і найголовніше — ви повинні йому вірити. Але якщо він що-небудь вам обіцяє і не дотримується обіцянки, то вам слід з одного боку задуматися, а з іншого проаналізувати ситуацію, можливо він в цей момент дуже сильно був зайнятий і чисто фізично не зміг вам зателефонувати або що-небудь купити. Ревнощі це прояв вашого бажання володіти чоловіком повністю, і мати контроль над кожним його кроком — це ваша єдина мета.

З цим потрібно боротися, адже не кожен чоловік зможе винести такого тиску і зайвого контролю. Чоловік має право на особистий простір і право на час, який він хотів би витратити на себе або ж свою сім’ю (якщо ви не одружені). Проявіть до нього повагу, адже так ви зможете уникнути різних сварок, та й молода людина буде до вас ставитися зовсім по-іншому. Не потрібно витрачати час на різні розгляду, краще просто скажіть йому як ви його любите, подаруйте йому посмішку і ласкаві слова, хваліть його за все що він робить заради вас, адже він в вас потребує, потребує вашої турботи.

До того ж чоловік дуже полюбить якщо ви будете робити акцент на його вчинках і, що ви будете приділяти їм велику увагу і значення. Від цього він захоче кинути цілий світ до ваших ніг, виконувати кожне ваше бажання і ви зрозумієте, що ваша ревнощі була необґрунтованою і дурною витівкою. Якщо ж все способи не допомагають вам вбити в собі ревнощі, то просто займіться чимось більш корисним для ваших відносин. Придумайте якісь ігри або робіть сюрпризи час від часу коханому, спробуйте робити що-небудь разом, наприклад приготувати піцу, спекти смачний пиріг, або зробити торт, а краще просто відпочиньте разом там, де вас ніхто не буде турбувати, де будете тільки ви і він — це вас воістину зблизить і ви забудете про свою дурну ревнощів, тому що це абсолютно зайве і воно тільки буде руйнувати ваші теплі відносини все зіпсує і розіб’є. Найчастіше думайте про світле і чисте, думайте про тих словах, які він вам говорить, таких ласкавих і приємних словах… Подумайте про те, що він для вас робить, як постійно намагається вам догодити… І ви не відставайте і постійно дивуйте свого рідного, чи не робіть своє життя нудним і сіркою, наповненою лише сварками та сльозами….

Причина: Недолік уваги. Рішення: Тут, дівчата, я думаю ви знаєте, що робити. Просто бігти від таких людей і рвати все відносини. Не хочу нікого образити, але посудіть самі. Навіщо Вам хлопець, якому грубо кажучи наплювати на вас. Ну є ви і добре. Так не повинно бути, повірте. І істерики тут ні до чого не приведуть хорошого. Шукайте свою справжню любов це найважливіше в нашому житті, як не крути!

Любовні стосунки набагато близькі ніж дружні, але вони дуже схожі. І тому в них ховається ревнощі через номер один. Вам не хочеться ділити людини ні з ким, ви ображаєтеся, що він з усіма спілкується однаково, і це одночасно означає, на вашу думку, що ви для нього як ВСЕ. А це не може бути приємно, і тут вас можна зрозуміти і пробачити. Просто постарайтеся залучити вашого друга на свою сторону, зацікавте його більше ніж інші, і можливо між вами пробіжить іскра і настануть любовні, справжнісінькі любовні відносини. Так Так. І цього не треба боятися, адже майбутня дружина або чоловік, повинен бути в першу чергу найкращим другом для вас. Це запорука щасливого шлюбу і міцної родини.

Бажаю Вам знайти своє щастя, і якщо ви його вже знайшли, то постарайтеся нічого не зіпсувати і просто радійте життю і що ви разом.Ревнощі. Як з ними боротися?

Ревнощі — це дуже суперечливе почуття. Якщо грамотно нею користуватися, то вона може навіть почуття освіжити або сильніше їх розпалити. Але тільки момент і час треба вибрати правильно. Але в житті буває частіше все інакше. Ревнощі з найбільшою силою розпалює почуття недовіри і озлобленості. Хочеться не будувати, а, навпаки, все руйнувати. І в цей критичний…

Як закохати в себе чоловіка

Скажіть, ну хто з нас, жінок, які мають прекрасну половину людства, не мріяв би про те, щоб поруч знаходився надійний, розумний, люблячий чоловік? І для більшості жінок це дуже актуальне питання. Часто більшість знайомств закінчується нічим, лише парою — трійкою зустрічей на нейтральній території і обіцянкою передзвонити. А що робити, якщо чоловік вам сподобався, і…

Що не влаштовує чоловіків в жінках?

Кожній жінці буде дуже корисно знати, що ж найбільше не влаштовує чоловіків в ліжку. Завдяки різним інтерв’ю та дискусій можна скласти цілий список найпоширеніших жіночих помилок в чоловічій спальні. Звичайно, у кожного чоловіка є свій такий список. І ваш чоловік, безсумнівно, може доповнити цей список або зменшити щось з нього. Деякі пункти з цього списку,…