Головна сторінка Контакти Усі записи

Ревнощі. Як з ними боротися?

Ревнощі. Як з ними боротися?

Ревнощі — це дуже суперечливе почуття. Якщо грамотно нею користуватися, то вона може навіть почуття освіжити або сильніше їх розпалити.

Але тільки момент і час треба вибрати правильно. Але в житті буває частіше все інакше. Ревнощі з найбільшою силою розпалює почуття недовіри і озлобленості. Хочеться не будувати, а, навпаки, все руйнувати. І в цей критичний момент подальше існування колись міцної сім’ї стоїть під загрозою руйнування. Необхідно терміново вживати дієвих заходів для того, щоб приглушити це неймовірно сильне відчуття і не дати йому шлюб зруйнувати.

Способи лікування від ревнощів існують, їх багато. Але треба позбавлятися немає від ревнощів, а від причин, які викликали це почуття. Однією з головних причин є недовіра до людини. Адже дуже важко знову довіряти беззастережно людині, якщо він зрадив твої щирі почуття. Знаючи це, психологи виділили загальні правила позбавлення від ревнощів. Вони-то і допоможуть вийти зі складної ситуації:

Обміркувати ситуацію, що склалася

Дуже важко сісти і подумати, коли захоплює почуття ревнощів, хочеться ридати, скандалити, руйнувати. Але правильно буде заспокоїтися і подумати. Можливо, ваша ревнощі необгрунтована, уявна. Це може поранити ніжну душу вашого чоловіка. Він образиться і піде назавжди. Ви потім дуже пошкодуєте. Тому обдумайте добре, так чи необхідна вам ця сварка?

Придушіть в собі бажання йому зателефонувати і наговорити різких слів. Вимкніть свій телефон, посидьте і подумайте про майбутню розмову. Якщо чоловік поруч з вами, то знайдіть місце для усамітнення. І там поміркуйте без скандалу. Якщо немає сечі подолати свої негативні емоції, то розірвіть на частини газету, киньте на підлогу диванну подушку і т. д. Добре заспокоює шматочок шоколаду або стакан міцного чаю. Часточка мандарина теж допоможе.

Згадайте про хобі

Забути в такий момент допоможе улюблене заняття. Відпочиньте, постарайтеся хоча б ненадовго відсунути гнітючі думки. Пограйте з дитиною, зателефонуйте подрузі, погуляйте на свіжому повітрі. Це обов’язково допоможе відволіктися. Згадайте приємні моменти з сімейного життя або подумайте про майбутній вечері. Створіть затишок у Вашій квартирі, поновіть штори, купіть торшери в спб, додайте родзинку в інтер’єр. Ваша мета — забути бажання влаштувати неприємну розбирання, позбавити свою душу від помсти і гніву.

Спробуйте забути про причини, що викликала вашу ревнощі. Добре допомагають фізичні вправи у фітнес-центрі, прибирання квартири. Можливо, вас заспокоїть монотонна діяльність. Зробіть пельмені або вареники, знайдіть інші заняття, які допоможуть вам заспокоїтися і навіть принесуть корисне сім’ї.

Серйозна розмова

Якщо ви заспокоїлися, бажання сваритися пішло, настав позитивний настрій, то настав момент розмови з об’єктом, що викликав ревнощі. Розмова повинна відбуватися без свідків. Чоловік повинен знати про ваших неприємних думках. Дорікати і звинувачувати кохану людину не треба. Треба спокійно запропонувати йому змінити поведінку, щоб зберегти колишні стосунки. Якщо бачите, що бесіда починає переходити на підвищений з його боку тон, щось не підтримуйте розмову. Розійдіться по різних кімнатах, заспокойтеся, подумайте. Звичайно, продовжити розмову доведеться, але не відразу. Візьміть паузу на кілька годин або навіть днів. Не варто таїти образу один на одного. Ситуація дуже складна, винен в ній може бути будь-який з вас. Головне — розібратися в проблемі правильно і прийняти відповідне рішення.

Головне — почуття

Якщо ви любите людину, то вибачте йому цю зраду. Адже в усі часи любов була набагато сильніше ревнощів. Люблячий людина здатна витримати будь-які випробування, а їх в нашому житті буває дуже багато. Ваше завдання — все пережити і з гордістю вийти з ситуації. Крім теплих і довірчих відносин з чоловіком вам нічого і не треба. Він завжди повинен поруч з вами бути людиною щасливим. Саме в цьому полягає сенс любові.

Любіть свого обранця, не звертаючи на труднощі життя. А проблеми вирішуйте без сварок і скандалів. Але буває, що дуже важко самостійно зняти гнітюче почуття ревнощів. Тоді зверніться до фахівця-психолога. Він розбере вашу проблемну ситуацію і дасть рекомендації саме на вашу конкретному випадку.Як закохати в себе чоловіка

Скажіть, ну хто з нас, жінок, які мають прекрасну половину людства, не мріяв би про те, щоб поруч знаходився надійний, розумний, люблячий чоловік? І для більшості жінок це дуже актуальне питання. Часто більшість знайомств закінчується нічим, лише парою — трійкою зустрічей на нейтральній території і обіцянкою передзвонити. А що робити, якщо чоловік вам сподобався, і…

Що не влаштовує чоловіків в жінках?

Кожній жінці буде дуже корисно знати, що ж найбільше не влаштовує чоловіків в ліжку. Завдяки різним інтерв’ю та дискусій можна скласти цілий список найпоширеніших жіночих помилок в чоловічій спальні. Звичайно, у кожного чоловіка є свій такий список. І ваш чоловік, безсумнівно, може доповнити цей список або зменшити щось з нього. Деякі пункти з цього списку,…

Що робити, щоб чоловік звернув на вас увагу?

На сьогоднішній день у представників сильної половини людства є величезні пріоритети, що стосується вибору супутниці життя. У минулі часи все це проходило набагато легше. Зараз же чоловіки вважають за краще займатися спортом, грати в комп’ютерні ігри, проводити багато часу на роботі, і відірвати їх від хобі досить-таки проблематично. Мінус в тому, що чоловіки більшу частину…