Головна сторінка Контакти Усі записи

Розморожування холодильника

Розморожування холодильника

Більшість сучасних холодильників оснащені системою «No Frost», яка захищає морозильну камеру від утворення інею. Це система зробить все сама, а вам залишиться лише насолоджуватися зручністю і вільним часом. Тому як весь процес розморожування відбувається в автоматичному режимі і під час роботи холодильника. Але не забувайте, що періодичну дезінфекцію ніхто не відміняв.

У разі, якщо ваш холодильник не оснащений такою системою, то ручна розморожування — це єдиний спосіб позбавлення від «сніжної шубки». При справному функціонуванні холодильника, розмороження досить проводити 1 — 2 рази в рік. Але якщо такої кількості недостатньо, то число процедур збільшується в міру необхідності. Якщо накопичився лід заважає діставати продукти або відкривати ящики холодильника, значить настав час його розморозити. Розглянемо процедуру розморожування від початку і до кінця:

 • Ручна розморожування проста, але вимагає часу процедура. Тому, перше, що необхідно зробити — це вибрати вільний день. Логічно, що кількість скупчився льоду буде дорівнює кількості талої води. І що б не затопити кухню, її доведеться періодично видаляти.
 • Дістаньте всі продукти з холодильника. Якщо розморожування проходить в зимовий час, то продукти можна перенести на балкон, щоб уникнути їх псування. Потім поставте кілька ємностей всередину холодильника для збору талої води. А на підлогу, впритул до нього, постеліть ганчірку. Так вийти утримати воду, яка не потрапила в ємності.
 • Вимикаємо холодильник з розетки і чекаємо поки зійде весь лід. Не забувайте зливати воду з ємностей і вичавлювати ганчірку в міру необхідності. Ні в якому разі не можна підключати холодильник до електрики під час розморожування. Це може привести до його поломки. Раз вже почали, то доведіть процедуру до кінця.
 • Після того як весь лід розтанув, можна провести дезінфекцію. На цьому етапі ми позбавляємося від забруднень, мікробів і неприємних запахів в холодильнику. Вибір засобу для чищення залежить від вас. Пам’ятайте, що при використанні хімічного засобу, необхідно ретельно змити його в усіх відділеннях.
 • Останній етап. Відкрийте дверцята і дайте просохнути всієї вологи, що залишилася після чистки. Можна так само протерти його сухою ганчіркою, для прискорення процесу. Після повного висихання, підключіть холодильник до мережі і дайте йому близько півгодини попрацювати порожнім. Так йому легше буде набрати робочу температуру.
 • Найкраще якщо процес розморожування пройде природним шляхом. Так ви зможете уникнути поломки холодильника і пов’язаних з нею проблем. Окремо хочеться поговорити про те, що не можна робити під час розморожування:

 • Як уже згадувалося вище, холодильник не можна підключати до електрики, поки він повністю не просох.
 • Не можна збивати, відколупувати лід руками або відколювати будь-якими предметами. Так ви можете пошкодити деталі холодильника.
 • Використовувати гарячий потік повітря від фена. Холодний — можна, але він не сильно вплине на прискорення процесу.
 • Використовувати ємності з гарячою водою. Різка зміна температури може призвести до пошкодження холодильника.
 • Як ви самі переконалися, розморожування холодильника не хитромудра процедура. Якщо проводити її під контролем, то вона не завдасть клопоту. А час, який з цієї причини вам доведеться провести вдома, ви можете витратити на інші домашні клопоти.  Страви в пароварці: особливості та корисні властивості

  Пароварка — незамінний прилад для тих, хто прагне їсти тільки легку і здорову їжу, але при цьому не хоче жертвувати її смаковими якостями. Приготовлені на пару страви підходять навіть тим, хто страждає на хронічні захворювання травної системи. Крім того, вони мають дуже низькою калорійністю. Продукти, що пройшли парову обробку, майже в первісному обсязі зберігають всі…

  Як грамотно вибрати домашнього кухаря?

  Вибір для будинку газової або електричної плити — дуже не просто заняття. У магазинах просто очі розбігаються від величезного асортименту плит. Треба звертати увагу не тільки на кольорове оформлення плити, але і на набір її функцій. Плити завжди мають дві частини: варильну частина і духовку. Якщо робити акцент на духовій шафі, то незаперечною перевагою над…

  Як зберігати продукти без холодильника

  Багато що може трапитися в житті. Ось наприклад уявімо таку ситуацію — у вас несподівано зламався холодильник. Що ви будете робити? Ясна річ, що першим про що ви подумаєте це «Як полагодити холодильник?», Але це не єдина проблема. Є ще одна проблема «Як зберігати продукти без холодильника?». Зараз я дам вам кілька порад як це…