Головна сторінка Контакти Усі записи

Як відпустити довгі відносини, які зайшли в глухий кут

Як відпустити довгі відносини, які зайшли в глухий кут

Існують такі відносини, які тримаються тільки на прихильності один одному або це просто хворобливі стосунки, де може, якщо і залишилися почуття любові, вони давно загрузли в сварках і нерозумінні. Якщо у вас схожа ситуація — ця стаття про те, як відпустити минуле і рухатися далі.

Ви багато років були разом, сходилися, розлучалися і знову сходилися. Але відносини немов застигли на одній точці, одні і ті ж сварки, конфлікти, нерозуміння з боку кожного. Відносини перестали розвиватися і на всі ваші спроби спробувати знову, все закінчується розлученням. Ви розумієте, що це глухий кут, але нічого не робите, щоб розірвати це замкнене коло, а може і робите, тільки знову повертаєтеся до минулого. І ось ви розлучилися і говорите собі, що це крапка. Тільки, як відпустити людини, з яким так довго вас пов’язували відносини?

Розставання — це завжди боляче, особливо якщо ви були з молодим чоловіком разом не один рік. Здається, ніби втрачаєш частину себе і це почуття справедливо, адже за довгі роки утворюється прихильність.

Перше, що потрібно зробити — перестати звинувачувати свого колишнього молодої людини в тому, що відносини не склалися, перестати згадувати образливі слова і вчинки, перестане тримати в своєму серці образу. А вона дуже часто є в серці, навіть якщо ви її не відчуваєте, підсвідомо ми перекладаємо відповідальність за нескладний відносини на партнера. Підсвідомо ми часто запитуємо: Чому він не зупинив мене? Чому він не повернув мене? Чому передумав купити золоте кільце? Чому нічого не зробив, коли відносини дали тріщину? Цих питань може бути безліч і в кожного вони свої. Тільки підсумок один — перестати звинувачувати партнера, тому що винен не він один, а ви обидва. Ми часто чули прислів’я: «У відносинах завжди винні обидва». Але не кожен замислюється про те, що це дійсно так. У тому, що відносини не склалися і закінчилися, ви винні обидва. Багато дівчат думають, у чому моя вина, якщо партер ображав вас або піднімав руку? Звичайно, ситуації бувають різні, але в цьому випадку вина в тому, що дівчина не пішла раніше. Адже багато хто продовжує відносини, в надії що — то змінити.

Але зараз ми говоримо, про той випадок, коли відносини закінчилися, просто тому, що вичерпали себе. Я запевняю вас, у вашого колишнього партнера також багато образ на вас, часто про які ви навіть не здогадуєтесь. Перекладання провини один на одного, ні до чого не приведе. Необхідно зрозуміти, що все в житті не випадково. Деякі ситуації, наприклад нескладний відносини, трапляються з нами для того, щоб ми винесли який — то урок, змінилися внутрішньо. Позбулися своїх залежностей, страхів, комплексів — дуже часто це служить проблемою у відносинах. Зайва ревнощі, недовіра, зацикленість на партнері, все це заважає побудові щасливих і гармонійних відносин.

Після того, як ви перестали звинувачувати свого колишнього партнера, ми переходимо до другого кроку. Пробачити його. Якщо ви будете накопичувати в собі образи або злість, від цього буде погано тільки вам. Очистіть своє серце від образ, адже ви коли — то полюбили свого молодого чоловіка, а значить ви бачили в ньому гарне. Дайте собі бути щасливою! Пам’ятайте про те, що ви не зміните минуле, ви тільки можете змінити майбутнє. Чи не копайтеся в помилках партнера, задумаєтеся про своїх, і постарайтеся їх більше не робити. Зробіть висновки, з невдалих відносин і тоді наступного разу, ви зможете не повторювати своїх помилок.

Також обов’язково потрібно пробачити і себе, перестати звинувачувати себе. Часто дівчата в глибині душі, звинувачують себе в тому, що відносини закінчилися. Ми завжди більш вразливі сприймаємо розрив. Потрібно пробачити себе. Так ви наробили помилок, але кожен помиляється. Ви гідні бути щасливою. Зробіть висновки зі своїх помилок, станьте краще, зрозумійте чому так сталося і відпустіть минуле.

А тепер, коли ви пробачили себе, перестали звинувачувати свого партнера і пробачили його — поставте подумки точку і почніть жити далі. Багато дівчат внутрішньо сподіваються, що може не все ще закінчилося, може коли — то, що — то зміниться і ще купа подібних думок. Скажу вам по секрету — якщо, це дійсно ваш чоловік і ваші стосунки розладналися тому, що ви зайшли в глухий кут, але ще любите один одного — то все можливо. Тільки ці відносини, вже не будуть колишніми. Ви зможете бути разом, тільки якщо обидва внутрішньо змінитеся, вивчіть той урок, який був вам дано. Потрібно відпустити те, що було, перестати чекати і почати жити своїм життям. Такі ситуації трапляються рідко, але все буває.

Якщо ж ви твердо вирішили жити без нього, то просто живіть! Радійте життям, спілкуйтеся з подругами, гуляйте, дихайте свіжим повітрям. Ви завжди хотіли вивчити іноземну мову, навчитися співати, танцювати або давно мріяли зайнятися спортом — саме час, щоб це почати. Відпустіть минуле, зараз в ваших руках прекрасну квітку — ваше майбутнє! Так і доглядайте за ним, стаєте краще, спілкуйтеся з цікавими людьми і озирніться навколо. Світ настільки прекрасний і різноманітний, навчитеся радіти дощу, теплому вітру, шелесту листя. Пам’ятайте, що життя коротке — так будьте щасливі і цінуєте кожну мить. І обов’язково в вашому житті ще з’явитися людина, яку ви полюбите і який полюбить вас, тоді ви будете з посмішкою згадувати минулі невдачі.Як жінці підготуватися до розлучення

Прийнято вважати, що пізнати людину можна добре тільки після декількох років спільного проживання з ним. Цей не зовсім так. Тільки при розлученні він може показати своє справжнє обличчя, висвятив всі свої недоліки. Жінці треба про це пам’ятати і бути готовою на непередбачений випадок. Як відчути майбутнє розставання? За певними ознаками сімейного життя можна відчути майбутнє…

Не живемо з чоловіком разом: як бути?

Сьогодні все частіше можна зустріти сім’ї, які не живуть разом. Чи можна знайти в цьому будь — які позитивні сторони?! Плюс полягає в тому, що якщо чоловік і жінка разом не живуть, відповідно, пропадають і побутові проблеми між ними. До того ж час очікування їх зустрічей значно освіжає відносини і повертає їм колишню романтичність. Такий…

Як пережити розрив відносин

Напевно, на світі є дуже небагато людей, яким не доводилося переживати хворобливий момент розриву відносин з коханою людиною. Звичайно, легше коли ви є ініціатором і самі прийшли до рішення зробити цей нелегкий крок. Але якщо ви беззавітно любите свою другу половинку, віддані вашим відносинам і вже плануєте спільне майбутнє, то пережити такий удар будь-якій людині…