Головна сторінка Контакти Усі записи

Секрети дівчини, від якої всі без розуму

Секрети дівчини, від якої всі без розуму

У кожному колективі, шкільному, робочому, завжди є такі дівчата, від яких все без розуму. Хлопчики, хлопці та чоловіки ходять перед ними, розпушивши хвости, намагаючись чим — небудь догодити красуні. Все решта дівчат дивляться, заздрять і думають: «Ну як же так, я начебто набагато краще її в цьому, в тому, але чому цього ніхто не бачить». До речі парадокс ситуації в тому, що, дійсно, не завжди популярні дівчата мають модельну зовнішність. Дуже часто в колективі є дівчина, що володіє більш досконалими природними даними, але вона не користується такою популярністю. Так у чому ж справа? Давайте розбиратися.

Деякі аспекти психології доносять до нас наші мами і бабусі. Деякі дівчата дійсно народилися такими — для них ці істини природні і зрозумілі. Але знову ж таки швидше за все цей вплив батьків або чиє — то інше, наприклад сестри. Іншим дівчатам пощастило набагато менше, т. К. Вони відкривають ці істини набагато пізніше з літературних джерел або зі слів подруг. Але зазвичай дівчата не діляться такими знаннями. Це пояснюється просто. Коли ви їх знаходите — вони стають такими природними, що ви навіть не уявляєте, що хтось — то може ЦЬОГО не знати.

Весь секрет криється в істинному розумінні ролі жінки в світі. Як банально звучить! Але, на жаль, далеко не всі розуміють, що значить дійсно бути жінкою.

Що б відкрити в собі всі жіночі якості слід розвивати себе у багатьох напрямках.

Що головне в жінці? Краса і гармонія. Це стосується як зовнішності, так і внутрішнього світу, поведінки і слів.

 • Зовнішність. Тут мова йде ні скільки про правильність рис обличчя, а скоріше про доглянутість. Якщо дівчина доглядає за собою сама — вона буде викликати бажання доглядати за нею. Балуйте себе процедурами, любите себе і своє тіло. Слідкуйте за харчуванням, не потрібно обростати жиром, але і не треба втрачати свої жіночні форми. Віддавайте перевагу рослинній їжі — вона наповнить вас істинно жіночою енергією і легкістю.
 • Одяг. Повинна бути максимально жіночною — чоловічий силует ніколи не приверне чоловічої уваги. Зверніть увагу на спідниці — і це не обов’язково міні. Вся справа в тому, що добре підібрана спідниця підкреслить ваші стегна і талію — найголовніші жіночі риси тіла. Кольори використовуйте неагресивні — найкраще пастель і різні відтінки синього.
 • Попрацюйте над своєю ходою — саме вона є вашою візитною карткою. В інтернеті можна знайти багато статей і навчальних відео на цю тему. Не забудьте стежити за жестами — все повинно бути плавно і граціозно. Згадайте всіх королев і царських осіб — це ідеал володіння своїм тілом.
 • Посмішка. Вона демонструє ще одне дуже важливе жіноче якість — доброту. Мало хто наважитися заговорити з похмурої, хоч навіть і дуже красивою жінкою.
 • Мова — ваша мова повинна бути чистою від мату. Намагайтеся говорити спокійно і ні в якому разі не верещати або кричати.
 • Життєва енергія. Жінка буквально дихає життям. Адже ще в старі часи жінка заряджала свого чоловіка позитивними емоціями, мотивувала на подвиги і завоювання. Звідки взяти цю енергію?
 • Духовний розвиток. Читайте книги, дізнавайтеся що — щось нове про себе і про світ. Тоді ваш погляд буде куди глибше.
 • Власне кажучи, напевно, це все, що потрібно для того, щоб у вас додалося шанувальників. І так — це дійсно працює.

  Напевно, ви помітили, що ваші популярні дами, можливо навіть і не володіють всіма цими якостями. Але, в цьому і суть! Навіть часткове дотримання цих правил дасть вам результат!  Як спокусити чоловіка швидко

  Як співається у відомій пісні «Ми вибираємо, нас вибирають, як це часто не збігається…» А чому так? Як чоловік вибирає собі жінку? Інший раз йдеш по вулиці і бачиш — чоловік красивий, а жінка — «сіренька мишка». Чому ж він вибрав саме її, коли поруч сотні інших? Як вона його спокусила? Як домоглася? За статистикою,…

  Як не зробити перше побачення останнім

  О, це трепетне почуття, коли тебе переповнює хвилювання і надія. Адже кожна з нас, збираючись на перше побачення, вже підсвідомо уявляє собі розвиток подальших відносин і тому дуже хоче показати себе з кращого боку і не злякати свого кавалера. Адже багато що залежить від нас: переросте це побачення в серйозні стосунки або залишиться в пам’яті…

  Як жінки приваблюють чоловіків

  Поговоримо про сигнали, які використовуються жінками для залучення потенційних сексуальних партнерів. Одні ознаки залицяння вважаються раніше отриманими від предків, інші — відбуваються абсолютно спонтанно. Жіноча поведінка і сексуальні сигнали спочатку закладені природою і найчастіше непідвладні представниці прекрасної статі: тіло її як ніби живе в цей момент саме по собі. За допомогою жестів, пози і поведінки…