Головна сторінка Контакти Усі записи

Секрети зваблювання чоловіків

Секрети зваблювання чоловіків

Загальновідомий факт, що перша думка про жінку чоловік формує вже через кілька хвилин після першої зустрічі. Саме тому жінки в усі часи так багато приділяли уваги своєму зовнішньому вигляду, годинами підбираючи наряд і наводячи макіяж. Всі ці деталі повинні бути тонко розраховані на цільову аудиторію: будь — то коханий чоловік, давній друг, просто знайомий або навіть той з ким ще не випало шансу познайомитися.

Основний секрет зваблювання будь-якого чоловіка полягає в правильному позиціонуванні мети знайомства. Хочете знайти собі опору і підтримку в житті? Варто приділити увагу одязі в класичному стилі. Доведено, що це допоможе привернути до себе увагу комунікабельну і серйозного партнера.

Якщо ж метою знайомства не є тривалі і не серйозні стосунки, то прийнятним буде надання своїм образом належної кокетливості і невимушеності. Для залучення уваги гарячого чоловіки — ловеласа відмінним вибором буде наряд, який вигідно підкреслить всі форми і вигини тіла, а можливо і зробить невеликий натяк на визирає білизна. Варто відзначити і те, що зазвичай чоловіків такого типу не цікавлять тривалі відносини. Все на що ви можете розраховувати — кілька романтичних пристрасних ночей.

Наступний секрет полягає в вашій ході. Саме чуттєвий і неспішний крок визначає впевнену і сильну жінку, що її обділить увагою жоден представник чоловічої статі. Увійшовши до приміщення, утримуйте погляд на рівні оточуючих, тримайте поставу і побачите, як жоден чоловік не обділить вас увагою. Відведені назад плечі додадуть шарму і впевненості, небувале почуття внутрішньої розкутості і одночасно з тим гідності. На думку багатьох чоловіків саме такі жінки представляють для них найбільший інтерес.

І останнє, що відокремлює вас від повного і безумовного зваблювання чоловіків — особисто ваша стратегія для повного безроздільно захоплення його уваги. Це найскладніша частина всього вашого зваблювання. На цьому етапі важливо не допустити, щоб чоловік втратив до вас завойований з таким трудом інтерес. Не будьте доступні, щоб при серйозних намірах вам не дістався рядовий ловелас. Проявіть себе з кращого боку, проявіть свої позитивні індивідуальні якості. Якщо чоловік за своєю вдачею надійний і готовий до серйозних стосунків, то він однозначно оцінить вашу поведінку. Якщо ви бачите, що об’єкт вашого увагу відверто нехтує спілкуванням з вами, то, як би він не сподобався вам, не варто бути настирливою. Цілком може статися так, що придивившись до вашої персони уважніше, він ще змінить свою думку щодо вас.

Пам’ятайте одне — всі ваші дії це точна, струнка і глибоко продумана стратегія дії. Готуйтеся до зустрічі ретельно, продумайте свої відповіді в діалозі, обміркуйте те, як піти на зустрічі від небажаних для вас тем. Подумки підготуйтеся до будь-яких поворотів зустрічі, щоб не розгубитися і залишатися впевненою і бажаною.Чим привабити чоловіка?

Одвічне питання: «чим же привернути свого принца?» Турбує жінок протягом декількох десятиліть поспіль. Дійсно, вгадати ідеальну формулу судженої, щоб догодити обранцеві не так вже й просто. Смаки різняться в залежності від віку та особистих уподобань, і підійти одночасно всім ой як непросто. Але статистика стверджує зворотне, заявляючи, що перелік якостей, які цінують абсолютно всі представники…

Як повинна одягатися жінка, щоб зацікавити чоловіка?

Звичайно, зацікавити чоловіка по — справжньому за допомогою одягу не вийде: для цього потрібно бути цікавим співрозмовником і мати глибокий внутрішній світ. Але як зробити так, щоб чоловік захотів дізнатися вас краще, щоб ви як жінка його зацікавили? Здавалося б, в цьому немає нічого складного: спідниця коротше, каблуки вище, декольте глибше… Але не все так…

10 способів як привернути увагу чоловіків

Сподобався чоловік, а він не звертає на вас ніякої уваги. Проявимо трішки фантазії і перемкнемо його увагу на себе. Будемо його дивувати, інтригувати, спокушати і можливо теж не звертати увагу. Інтригуючи його — подивіться йому в очі з — під опущених вій, а потім опустіть очі вниз і так кілька разів. Звернути на себе увагу…