Головна сторінка Контакти Усі записи

Секс під час вагітності

Секс під час вагітності

Чи можливо продовжувати Сексуальні стосунки під час вагітності? Таке питання Ви вже собі задавали або ще обов’язково задасте. Давайте поговоримо про те, чи варто продовжувати Сексуальне життя під час вагітності.

Недавні дослідження показали, що заняття сексом не завдають ніякої шкоди, а навпаки, піде на користь і дитині і самій мамі.

Під час заняття сексом:

 • Виробляється гормон радості — ендорфін, тому благотворно вплине на матір і дитину;
 • Тренуються м’язи матки. Така гімнастика дуже корисна.
 • Виділяється прогестерон, стимулюючий скорочення матки, тому на останніх тижнях вагітності секс служить підготовкою до пологів. (Тільки якщо лікар не заборонить).
 • Сексуальність жінки в період вагітності

  У перші 12-14 тижнів вагітності сексуальність може бути зниженою через токсикоз (нудота, блювота, запаморочення і т. Д.) І психічної адаптації до нового стану. У деяких жінок в цей період навпаки спостерігається підвищена сексуальність.

  З 14 тижні до 28 тижнів стан жінки стабілізується, сексуальність її підвищується.

  З 28 тижня вагітності сексуальність жінки падає. Позначаються такі причини, як збільшення живота, нестабільність загального стану, коли у жінки періодично з’являються нездужання, наростає страх за себе і за дитину перед пологами. Безпечний секс можливий до 38-39 тижні, в більш пізні терміни він може спровокувати пологи.

  Секс під час вагітності

  Тільки в перші кілька тижнів секс можливий в позиції, коли жінка внизу, а чоловік зверху. Зі збільшенням живота це стає неможливим і пози слід поміняти: жінка знаходиться зверху, в положенні на боці або на колінах.

  Якщо Ви будите дотримуватися цих правил, то народження малюка, ваша сексуальне життя ніяким чином не завадить. Так що можете сміливо купувати розвиваючі килимки Taf Toys і жити повноцінним подружнім життям.

  Дуже важливо, щоб під час сексу з вагітною жінкою чоловік був ніжний і уважний. Такий секс не тільки принесе задоволення, а й ще більше зблизить подружжя.  Секс після вагітності і пологів

  Після пологів сексуальні відносини можуть зазнати значних змін. Деякі жінки можуть відчувати труднощі у відновленні сексуального життя. Причини можуть бути різні, в основному це: фізіологічні процеси в організмі, психологічна неготовність до відновлення сексуальних відносин, просто страхи. Під час відсутності сексуальних відносин важливо зберегти близькі відносини з вашим чоловіком. Дайте йому посилання на який-небудь інтернет магазин…

  Вісім найгарячіших секс-образів

  Всі, без винятку, знають про користь, яку несе різноманітність в сексуальному житті. Щоб урізноманітнити своє сексуальне життя можна додати кілька нових поз (благо їх придумано дуже багато), відвідати спеціалізований магазин і там вибрати відповідну іграшку або можна просто змінити місце дії. До речі, з особистого досвіду, останнє дуже добре допомагає і сильно підстьобує наших чоловіків….

  Шкідливі звички в ліжку

  Шкідливі звички настільки тісно вплітаються в звичайне життя людини, що він сам перестає помічати, а спокійно співіснує з ними далі. Чи є сенс боротися зі звичками, якщо і так все влаштовує? Тільки вказавши людині на його придбаний недолік поведінки, можна уникнути його впливу і усунути проблему зовсім. Навіть в інтимному житті шкідливі звички часто займають…