Головна сторінка Контакти Усі записи

Секс після вагітності і пологів

Секс після вагітності і пологів

Після пологів сексуальні відносини можуть зазнати значних змін. Деякі жінки можуть відчувати труднощі у відновленні сексуального життя. Причини можуть бути різні, в основному це: фізіологічні процеси в організмі, психологічна неготовність до відновлення сексуальних відносин, просто страхи.

Під час відсутності сексуальних відносин важливо зберегти близькі відносини з вашим чоловіком. Дайте йому посилання на який-небудь інтернет магазин дитячих товарів, вибір товарів для малюка займе його на якийсь час. Психологічна готовність до відновлення сексуального життя обох люблячих подружжя відіграє велику роль.

Після пологів перші 6 тижнів рекомендується утриматися від інтимних стосунків. Нижче наведені деякі моменти, які можуть турбувати молоду маму в період відновлення інтимних відносин.

Сухість піхви

Кількість вагінального мастила зменшується через зниження рівня естрогену. Жінки, у яких менструальний цикл відновлюється тривалий час, можуть відчувати такий дискомфорт. Можна застосовувати лубриканти (мастило). Зверніться до лікаря, нехай пропише крем місцевої дії з естрогеном, який буде вбиратися прямо в тканину піхви.

Відсутність бажання займатися сексом

Молода мама дуже втомлюється в перші місяці після пологів. Жінки не налаштована на швидке повернення до сексуального життя, в цьому немає нічого незвичайного. Пролактин — гормон материнства — дозволяє зосередитися тільки на дитину. Жінку турбує зараз тільки дитина.

Недосконале тіло

Після пологів жінка може сильно переживати через фізичну недосконалості свого тіла: з’явився живіт, шкіра в’яла і обвисла. Необхідно деякий час, щоб відновитися. Необов’язково поспішати в фітнес-клуб. Існують спеціальні вправи, за допомогою яких можна легко відновитися без насильства організм. Зверніться до інструктора з лікувальної фізкультури в пологовому будинку, який підбере Вам необхідні вправи.

Зміна ставлення з боку чоловіка

Жінка може помітити, що чоловік став більш обережним, не бажає зайвий раз вас турбувати. Йому зараз теж важко усвідомити свою роль. Дозвольте чоловікові брати участь в процесі догляду за дитиною. Його допомога як не можна до речі.

Як тільки Ваші сексуальні відносини відновляться, у Вашому житті почнеться новий етап! Бажаємо, щоб він був щасливим і настав якомога швидше.Вісім найгарячіших секс-образів

Всі, без винятку, знають про користь, яку несе різноманітність в сексуальному житті. Щоб урізноманітнити своє сексуальне життя можна додати кілька нових поз (благо їх придумано дуже багато), відвідати спеціалізований магазин і там вибрати відповідну іграшку або можна просто змінити місце дії. До речі, з особистого досвіду, останнє дуже добре допомагає і сильно підстьобує наших чоловіків….

Шкідливі звички в ліжку

Шкідливі звички настільки тісно вплітаються в звичайне життя людини, що він сам перестає помічати, а спокійно співіснує з ними далі. Чи є сенс боротися зі звичками, якщо і так все влаштовує? Тільки вказавши людині на його придбаний недолік поведінки, можна уникнути його впливу і усунути проблему зовсім. Навіть в інтимному житті шкідливі звички часто займають…

Заміна фітнесу та дієті: заняття сексом для схуднення

Проблема скидання зайвих кілограмів хвилює багатьох жінок. Якщо чоловіки досить байдуже, а деякі навіть з гордістю, відносяться до з’явився черевця, то для слабкої статі такий стан справ можна порівняти з всесвітньою катастрофою. Виявивши неприємний для себе факт, жінки починають пускатися в виснажливі організм дієти або до знемоги крутять педалі велотренажерів. Фітнес-клуби та бігові доріжки також…