Головна сторінка Контакти Усі записи

Що їсти при безсонні

Що їсти при безсонні

Як часто тебе переслідувала безсоння? І кожен раз ти намагалася «задушити» її з за допомогою ліків? Але знай, що багато чого залежить і від того, що ти з’їла напередодні сну. Для того, щоб мати міцний і спокійний сон, мало лише позбудеться перед сном від тривожних думок, потрібно і в цілому правильно харчуватися.

Звичайно, що важливо звернутися до фахівця, можливо Ваша безсоння викликане яким-небудь захворюванням і чим раніше виявити причину, тим швидше Ви позбудетеся від недуги. Дуже часто безсоння виникає після перенесеного інсульту. Щоб не виникало таких проблем, лікування інсульту необхідно проводити комплексно: медикаментозно і з лікарем ЛФК.

 • Злаки + мед. Недавні дослідження, проведені вченими з Амстердама, знову підтвердили снодійний ефект меду. У багатьох випадках причина безсоння полягає в некоректній роботі обмінного процесу вуглеводів в організмі, викликаного неправильним харчуванням. Мед в такому випадку дуже корисний тим, що усуває дефіцит корисних речовин, які позитивно впливають на сон. А злаки, в свою чергу, заспокоюють нервову систему.
 • Макаронні вироби + каші. Продукти, в складі яких є складні вуглеводи, підвищують рівень серотоніну гормону, що регулює сон, керуючого настроєм, сексуальними бажаннями, а також впливає на пам’ять.
 • Цілюще інжир. Цей екзотичний фрукт в своєму складі має масу білків, вуглеводів, мікроелементів і вітамінів групи В, які благотворно впливають на нервову систему. Його використовують для лікування і профілактики серцево-судинної системи, а також при захворюванні органів дихання. Інжир позитивно впливає на щитовидну залозу, покращує травлення і покращує обмін речовин в організмі. Також цей плід знімає втому і напругу, розслаблює і готує організм до сну.
 • Цитрусові. Пузаті апельсини, солодкі мандарини, червоні грейпфрути і соковиті лимони в своєму складі містять багато корисних речовин, які так важливі для повноцінної роботи нашого організму. Особливо вони багаті на вітаміни групи В, які відмінно борються з безсонням.
 • М’ясо, риба, молочні продукти. Ці продукти джерело триптофану (амінокислота). Вона потрібна нашому організму для повноцінного сну і відпочинку. Тільки врахуй, що триптофан найкраще впливає на наш сон на порожній шлунок. Тому на вечерю віддай перевагу курці, рибі або сиру з молоком.
 • Як бачиш, багато продуктів несуть в собі корисні властивості. І боротьба з безсонням буває дуже навіть смачною! Солодких снів!  Кілька хитрощів, щоб легше прокидатися вранці

  Більшість людей встановлюють вранці будильник з найкращими намірами, знаючи, що саме у встановлений час їм слід прокинутися, щоб встигнути здійснити всі задумані справи протягом дня. Але в той момент, коли лунає сигнал будильника, здається, що можна ще трошки поніжитися і в ви все встигнете, але в підсумку, людина спізнюється. Щось повинно допомагати легко і приємно…

  Як навчитися керувати своїми снами

  Прокинутися у власному сні, зрозуміти, що ти в країні мрій, і робити все, що душі завгодно, — перемагати ворогів, відриватися від землі і літати, насолоджуватися любов’ю… Тримати свої сни за вуздечку — таке можливо, якщо ви навчитеся мистецтву усвідомлених сновидінь. Чи є усвідомлення сну чимось новим, ще недослідженим і малозрозумілим явищем? Ще мислителі Стародавньої Греції…

  Нічний скрип зубами. Причини і лікування

  Бруксизм. Це термін медичний. З грецької мови перекладається як скрип (скрегіт). Це викликається мимовільним скороченням жувальних м’язів. В основному бруксизмом страждають діти. Третина дошкільнят і половина молодших учнів скриплять зубами уві сні. Але і дорослих ця проблема теж не обходить. Треба сказати, що число населення, скрегочучи зубами під час нічного відпочинку, неймовірно зростає. Причини нічного…