Головна сторінка Контакти Усі записи

Що чоловікам не подобається в жінках

Що чоловікам не подобається в жінках

Дуже часто в житті виходить так, що красива і вже прагне створити сім’ю жінка, не може вийти заміж. Шанувальників багато, але руку і серце ніхто з них не пропонує.

А подружка-поганенька вже давно щаслива в сімейному житті, виховує дітей. Як же так виходить? Можливо, справа в долі або в чомусь іншому? Справа в чоловіках. Вони дуже вибагливі в жінках. І для сім’ї хочуть знайти супутницю, що відповідає всім їх вимогам. І, виявляється, деякі риси жінок їм взагалі не подобаються.

Що ж відштовхує чоловіків?

 • Безгосподарність жінки. Дружина повинна вміти вести домашнє господарство, добре готувати, приводити в порядок речі членів сім’ї. За дітьми теж потрібно належний догляд і нагляд. Та й виховання дітей буде лежати в основному на жінці. А чи зможе вона правильно поводитися з дітьми? Якщо він відчує, що ви позбавлені бодай деяких цих якостей, то точно вас в дружини не вибере.
 • Небажання виконувати домашню роботу. Якщо жінка в сімейному житті буде проводити багато часу за комп’ютером, спілкуватися в соціальних мережах, довго розмовляти з подругами по телефону або просто весь день відпочивати на дивані, то такий варіант йому теж не підійде. Адже він весь день працює, вибудовує подальшу кар’єру, думає про добробут сім’ї, а дружина навіть вечеря не хоче приготувати. Їй важливіше спілкування з іншими людьми. Виконувати ще й жіночі обов’язки по дому? Ні, таких чоловіків не знайдеться. У свою чергу чоловік може допомогти полегшити домашню працю жінки — купити пилосос останнього покоління, який не тільки допоможе позбутися від пилу на підлозі, килимах, але і відмінно підійде навіть для миття вікон і дзеркал.
 • Високий інтелект. Здається, що мати розумну і цілеспрямовану супутницю життя дуже добре. Але чоловіків такі дами лякають. Як правило, вони завжди виявляються керованими дружиною, піддаються критиці дуже часто. Але ж чоловіки не хочуть бути в залежності від жінок. Вони в родині повинні бути лідерами. Вони не бажають виглядати на тлі жінки шкода і невигідно, якщо бачать її переважаючий інтелект і широкий кругозір.
 • Повна матеріальна залежність. Не подобаються чоловікам і жадібні жінки, які думають тільки про виконання своїх забаганок за його рахунок. Їм цікавий лише гаманець чоловіка, бажано товстий. Вони постійно просять грошей на розваги і наряди. Але самі в сімейний бюджет нічого не вкладають. На всі зауваження або прохання чоловіка відповідають істерикою. Чоловік розуміє, що ця жінка з ним тільки через матеріального становища. Це чоловіків теж відштовхує.
 • Постійне рішення проблем. Є тип жінок, яким просто необхідно вирішувати щодня проблеми, шукати їх на рівному місці. Їм приємно скаржитися на свої захворювання, важкі життєві обставини, напружені ситуації. Вони рідко виходять з депресії, причому такий стан їм подобається. Така дама довго не знайде собі пару. Чоловік відразу зробить висновок, що таке її стан буде постійним. Негативний потік не зникне, адже її влаштовує цей стан. А чоловікові дуже хочеться, щоб його будинку зустрічала ніжна, турботлива і бажана жінка. Щоб постійний спільна вечеря піднімав настрій, знімав денну втому.
 • Стерво. Є жінки, наділені природою стервозним характером. На початку відносин, зазвичай, чоловіки значення негативних рис характеру жінки не надають. Їм навіть подобається така поведінка супутниці. Але поступово відносини з такою жінкою починають їх обтяжувати. Пояснити самостійно це стан вони не можуть. Відносини розриваються. Але деякі можуть прожити з такою жінкою все життя, це залежить від типу чоловіки.
 • Зовнішня краса жінки. Тут спостерігається парадокс. З одного боку всім подобаються красиві і доглянуті дівчата, а з іншого — їх просто бояться. Чоловіки не хочуть блідо виглядати на тлі своєю красивою супутниці, не вірять, що у неї немає шанувальників. Всі впевнені, що привабливі жінки будуть змінювати. І так залишаються красуні самотніми. А їх непривабливі суперниці живуть з чоловіками довгі роки, ростять дітей.
 • Список цей можна продовжувати довго. Кожен чоловік індивідуальний, має свої певні переваги. Вибір залишається на їхньому боці: чи шукати для себе ідеальну партнерку або змиритися з деякими недоліками характеру подруги. У будь-якому випадку вибір, зроблений усвідомлено, зробить шлюб щасливим.  Як розпізнати альфонса

  Літо. Море. Спека. На пляжі величезна кількість красивих, струнких і засмаглих людей. Але особливо виділяються з усієї маси молоді чоловіки в супроводі жінок бальзаківського віку. Так розважаються багаті дами третього віку. Але багато жінок думають не про розвазі під час відпустки, а про сильному і самодостатньому чоловікові, з яким можна довіритися, не побоюючись потрапити в…

  Які питання можна задавати чоловікам?

  Жінки, звичайно ж, розумні створіння і ніхто в цьому не повинен сумніватися, але найчастіше ми задаємо дурні питання своєї другої половини. Соціальні дослідження, проведені з цього приводу, виявили основні питання, які чоловіки вважають недоречними і взагалі не хочуть на них відповідати. Адже давно відомо, що чоловіче мислення кардинально відрізняється від жіночої, тому що задаються нами…

  Спокушання за допомогою мови жестів і поз

  Багато жінок знають і вміють правильно користуватися таким секретною зброєю як спокушання за допомогою жестів і поз. Більшість дам відзначать, що навіть якщо жінка завжди стежить за собою, користується хорошою косметикою, носить дорогий одяг — це не завжди означає, що вона може легко зацікавити і познайомиться з чоловіком. Багато в момент зацікавленості починають мимоволі відводити…