Головна сторінка Контакти Усі записи

Що дратує колег?

Що дратує колег?

Фахівці склали список звичок, які найчастіше дратують мешканців офісу. Серед них виявилися цікаві і досить несподівані пункти!

Коли люди проводять по вісім годин на день, працюючи пліч-о-пліч, вони часто починають діяти один одному на нерви. Так що, якщо ви хочете жити з колегами в мирі та злагоді, не робіть перерахованих нижче «смертних офісних гріхів».

Телефонні дзвінки

Типова картина: весь відділ намагається зосередитися на роботі, але тут у однієї із співробітниць лунає дзвінок телефону, і далі починається діалог: «Ти уроки зробив? І математику теж? А суп поїв? Ну як же — він стоїть в холодильнику на нижній полиці! І шапку не забудь надіти, коли на вулицю підеш! »Подібні неробочі розмови на робочому місці дратують оточуючих і заважають їм працювати. Тому розмови з чоловіком, мамою, подругами і дітьми краще вести з коридору.

Інша проблема — гучні рінгтони. Коли в тиші офісу розносяться нестямні крики «Візьми трубку! Мама дзвонить! Дзвонить твоя мама! », Колеги мають повне право невдоволено насупитися. Тому краще вибирати нейтральні рінгтони і зменшувати гучність їх звучання.

Неприємні запахи

Тема делікатна, але залишити її в стороні неможливо. Ми звикаємо до запаху свого тіла і не завжди можемо «відчути» той момент, коли пора йти в душ. Якщо людина миється раз в три-чотири дні, а то й рідше, але при цьому вважає, що від нього не пахне, то він помиляється. Те ж саме з одягом — не можна більше двох днів підряд носити одяг, який безпосередньо стикається з тілом. В ідеалі змінювати вбрання і приймати душ потрібно щодня, і якщо ви в годину пік проїдете на громадському транспорті, то швидко зрозумієте, чому.

Перебір з духами або дезодорантом — ще одна річ, що дратує оточуючих. Сидіти поруч з людиною, пахучим, як парфумерна лавка, навряд чи комусь сподобається. Щоб переконатися, що ви не переборщили з ароматами, проведіть вдома експеримент. Надушитеся так, як ви це зазвичай робите вранці, і попросіть кого-небудь з рідних повільно підійти до вас. Нехай ваш «нюхач» зупиниться в той момент, коли відчує сильний запах парфумів. Якщо відстань між вами більше метра — значить, ви перестаралися.

Ниття

Є такі люди, які люблять скаржитися з приводу, а то і зовсім без причини. Стандартний важливий питання: «Як справи?» — вони сприймають як керівництво до дії і тут же починають в подробицях розповідати, як у них болить права коліно, тисне лівий черевик, дитина вже тиждень хворіє, а начальник три роки не піднімає зарплату. Скигліїв ніхто не любить, вони забирають надто багато нервів і енергії, та ще й псують настрій оточуючим. Звичайно, іноді хочеться поскаржитися на життя і отримати у відповідь слова підтримки, але не потрібно плутати роботу і кушетку психоаналітика. У пошуках співчуття і розради краще звертатися до близьких людей, а не до товаришів по службі.

Плітки

«Ой, а ви знаєте, як Світлана Іванівна отримала підвищення і стала начальником відділу? Так ось… »- подібну захоплюючу історію колеги, можливо, вислухають з великим інтересом, але при цьому навряд чи переймуться повагою до рознощик пліток. Пліткарі будуть цінувати як корисний джерело приватної інформації про життя офісу, але будуть намагатися триматися від нього подалі, адже навколишні прекрасно розуміють, що самі можуть стати наступною мішенню. Опитування показують, що любителі попліткувати сприймаються колегами як менш професійні співробітники. І неважливо, як вони насправді виконують свою роботу, все одно плітки вважаються ознакою непрофесіоналізму.

Зарозумілість

Якщо один із співробітників всіляко демонструє, що він розумніший, успішніше, професійніше своїх колег, то душею компанії він точно не стане. Однак ви здивуєтеся, дізнавшись, які невинні вчинки навколишні іноді пояснюють зарозумілістю і пихою. Ви не пішли на корпоратив або пішли з нього занадто рано? Вас тут же звинуватили в снобізм. Ви в задумі пройшли по коридору, не помітили секретарку шефа і не привіталися? І ось уже весь офіс обговорює ваші огидні манери. Щоб не виникало подібних непорозумінь, намагайтеся гранично чітко пояснювати мотиви своєї поведінки: пішли з корпоративу раніше, тому що дитина хворіє. Чи не вітається зі знайомими на вулиці, тому без окулярів ви далі свого носа не бачите. І взагалі, намагайтеся бути завжди ввічливі і доброзичливі, частіше посміхайтеся, тоді ніхто не запідозрить вас в зарозумілості і зарозумілості.Криза середнього віку у жінок: як подолати

Криза середнього віку наздоганяє не тільки чоловіків. Жінкам теж нелегко дається цей перехідний період. Його головні симптоми — хронічне невдоволення собою і навколишнім світом. Любити себе — не таке просте завдання, як здається. Ми постійно чіпляємося до себе. Те талія недостатньо тонка, то університетський диплом недостатньо червоний, то кар’єра не надто успішна, то діти не…

Циганський гіпноз: як діє і як захиститися

Гіпноз, циганський гіпноз, транс, самогіпноз, змінене свідомість — ці слова цікавлять і лякають кожного. Історії про те, як цигани обманюють чесний народ, змушуючи віддавати все нажите непосильною працею, лякають неймовірними подробицями. Як уникнути стороннього впливу на психіку і навіть скористатися гіпнотичним впливом собі на користь? Спробуємо розібратися. Як працює циганський гіпноз Так званим циганським гіпнозом…

Що поверне душевну рівновагу

Існує кілька способів знайти душевну рівновагу і таке цінне для людини відчуття — щастя просто жити. В ідеалі кожна людина прагне до внутрішнього спокою, тому так часто в вітальних листівках нам бажають гармонії, миру в душі. Проте, людей, які виглядають умиротвореними і повністю задоволеними життям, навколо одиниці. Решта ніби не можуть злізти з каруселі на…