Головна сторінка Контакти Усі записи

Що подарувати на весілля? Поради щодо вибору весільних подарунків

Що подарувати на весілля? Поради щодо вибору весільних подарунків

Весілля — подія унікальна. Воно відбувається в нашому житті і так вже часто. Тому, приймаючи рішення, що піднести на весілля, не забувайте, що сюрприз повинен бути цікавим, корисним і оригінальним. Як ви розумієте вибрати цікавий і незабутній подарунок на весілля не легко. В цілому до подарунка на весілля можна висунути багато вимог, але всім відразу не догодити. Тому в якості основного вимоги вибреем наступне: подарунок повинен посилити відчуття свята.

При виборі подарунка необхідно визначити заздалегідь, з якою сумою грошей ви готові розлучитися, щоб придбати весільний подарунок. Згадайте також про захоплення та хобі молодят. Можливо, вони в розмовах з вами згадували про свої матеріальні мріях. Якщо нічого згадати не можете, то поцікавтеся у батьків і близьких друзів нареченої та нареченого. Якщо ви зовсім не знаєте, що дарувати, то завжди можете прямо запитати у молодих, але в цьому випадку сюрпризу не вийде. По можливості дізнайтеся, що планують піднести інші гості. Адже вам би не хотілося повторитися з подарунком.

Найпоширенішим подарунком в останні роки на весільних урочистостях стали гроші. Таке підношення завжди актуально, приємно і корисно. У конверт з грошовими купюрами помістіть красиву листівку зі своїми побажаннями. Листівку ви можете змайструвати самі, вибрати в магазинах або замовити у фахівців листівку ручної роботи. Якщо ж ви не плануєте піднести гроші, то придбайте на необхідну вам суму подарунковий сертифікат в хорошому магазині. З таким сертифікатом молоді зможуть вибрати те, що сподобається їм в цьому магазині. Такий варіант стане найбільш оптимальним для тих, хто хотів би піднести побутову техніку, але боявся помилитися.

Більшість весільних подарунків орієнтоване на майбутнє молодої сім’ї. Тому традиційними видами вручень вважаються постільна білизна, побутова техніка, посуд, предмети меблів.

Коли приходить час дарувати подарунки, то, як правило, тамада по черзі зачитує гостей, які повинні підійти до молодят для вручення подарунка. Вітати необхідно і нареченого і наречену, навіть якщо ви знайомі тільки з одним з молодят. Перед тим як йти на торжество вивчіть веселі вірші до подарунків, вони зроблять ваш вихід більш яскравим і незабутнім.

Збираючись на весільну церемонію, не купуйте громіздких речей — їх важко нести, незручно вручати і вони постійно заважають. Якщо ж ви все-таки хочете піднести великогабаритний предмет, подбайте про його доставку від місця торжества до будинку молодят.

Дорогі і офіційні сюрпризи можна урізноманітнити і доповнити саморобними виробами. Багато цікавого і корисного ви дізнаєтеся, прочитавши заздалегідь тости на ювілей весілля, кумедні віршики, оригінальні привітання. Добре підготувавшись, ви зможете сміливо йти на весілля, знаючи, що ви завжди зможете підтримати святкову атмосферу.Заміж без любові: «за» і «проти»

У суспільстві склалася така думка, що заміж обов’язково треба виходить по любові, але це в ідеалі. Насправді ж в житті можливо всяке: заміж не тільки без любові, але навіть без елементарної поваги до партнера. Дівчат привертає красиве весільне плаття, привітання, квіти, і часом вони скоріше хочуть вислизнути з-під батьківської опіки, покинути скоріше рідну домівку, не…

Позитивні і негативні сторони раннього шлюбу

Більшість людей упевнено, що ранні шлюби дуже неміцні. Причин для раннього шлюбу існує безліч, наприклад, любов, вагітність в ранньому віці, прагнення жити окремо від батьків, мрія вийти в світ в пишному весільному платті. Дуже важко утримати чоловіка, який одружився не з любові. Ось тоді і починаються постійні сварки, докори, крики, і в деяких випадках все…

Коли виходити заміж?

У житті кожної дівчини підкрадається той момент, коли вона починає замислюватися про те чи не час вже виходити заміж. Справді, а коли настає оптимальний вік для заміжжя? Закінчивши школу, ми чинимо в інститут. Як правило це 17-18 років. У самому інституті ми вчимося до 21-23 років. Це самий чудовий вік для першої найяснішої любові, спроб…