Головна сторінка Контакти Усі записи

Що потрібно знати про вибір обручок?

Що потрібно знати про вибір обручок?

З різних причин люди не носять обручки після весільного торжества. Хтось через професію, а деякі просто не люблять ювелірні вироби. Однак не нехтуйте древніми традиціями і обов’язково обмінюйтеся кільцями.

Трохи про традиції

Згідно давнім традиціям обручки зобов’язаний купувати наречений. Перше кільце, яке він подарує нареченій, символізує заручини. Дівчина повинна носити його на правій руці до самої церемонії одруження. Під час неї наречений одягне своєї коханої безпосередньо обручку.

Є багато сімей, в яких кільця переходять у спадок, тобто від батьків до дітей. Це добре, якщо батьки прожили хороше життя. Тоді вся позитивна енергія передасться нареченим. Якщо обручку буде переправлено з кільця людини, щасливо прожив у шлюбі, то це принесе щастя подружжю.

Вибір кілець

Однак, незважаючи на всі традиції і повір’я, головне — любов, довіра і взаєморозуміння між парою, яка вступає в шлюб. Кажуть, що шлюб не складеться, якщо наречений побачить наречену в білій сукні до весілля. Так, це так, але стосується це винятково сукні. Кільця можна вибирати разом. Зараз ми поговоримо про ювелірні вироби.

Всім відомо, що ювелірні вироби не виготовляються з чистого срібла або золота. Ювелірні вироби позначаються пробою, в якій відбивається відсоток вмісту дорогоцінних металів. На гладкому обручці проба відзначається на внутрішній стороні, на кільці з каменем — на зовнішній.

Золото може сплавлятися з такими металами як срібло, мідь, цинк, нікель, паладій. Робиться це для підтримки форми, в чистому вигляді золото є дуже м’яким. Платина і срібло сплавляється з міддю.

У всіх виникає питання: як визначається відсоток золота, який міститься в ювелірних виробах? В європейських країнах застосовується метрична система проби. У ній відображається кількість дорогоцінного металу на тисячу грамів сплаву. У США і Великобританії використовується каратная система. У цій системі чистий дорогоцінний метал позначається 24 каратами.

На сьогоднішній день ви зустрінете вироби з проб від 375 до 750. Найвищою пробою золота є 958, а найпоширенішою 585.

Вибираючи обручку, не бійтеся приміряти його кілька разів, щоб повністю переконатися, що воно підійшло вам за розміром.

Багатьом дівчатам подобаються обручки з каменем. Переконайтеся, що камінь вам підходить. Робиться все це дуже просто. Покладіть кільце на праву долоню і прикладіть до нього долоньку вашої лівої руки. Якщо ви відчувається тепло, то камінь вам підходить. В іншому ж випадку таке кільце купувати не рекомендується.

Найкраще, якщо ви виберете кільце без каменів. Обручки-частина стародавніх традицій. Згідно з ними гладка поверхня обіцяє вам спокійну і щасливе сімейне життя. Всього найкращого!Чи варто виходити за нього заміж?

Коли закохана жінка дивиться на свого обранця, у неї на очах ніби одягнені рожеві окуляри. Любов змінює людину, в цей прекрасний період життя жінка вірить, що її улюблений ідеальний, і вона проживе з ним міцну, щасливе сімейне життя. Однак багато хто плутає любов з фізичним потягом. Безумовно, цей фактор відіграє важливу роль у відносинах, але…

Чи варто за нього виходити заміж?

Ваші стосунки з коханою людиною поступово наближаються до весілля? Але як достовірно переконатися в тому, що ваш партнер підійде на роль чоловіка? Чи присутні в ваших думках тривожні нотки? Адже заміжжя — це дуже важливе життєве подія, яка заздалегідь потрібно добре обміркувати. Перед походом в ЗАГС намагайтеся задати собі кілька питань, які ми наведемо в…

Прикраси для молодої нареченої

Абсолютно кожна сучасна, приваблива дівчина бажає виглядати розкішно в день своєї довгоочікуваної весілля, такої грандіозної події, яке буває тільки один раз в житті молодої леді. Природно, що головне місце в образі жінки займає безпосередньо весільну сукню і оригінальна зачіска, виконана професійним перукарем з високим рівнем кваліфікації. Найміть візажиста на будинок, щоб даремно не витрачати свій…