Головна сторінка Контакти Усі записи

Що поверне душевну рівновагу

Що поверне душевну рівновагу

Існує кілька способів знайти душевну рівновагу і таке цінне для людини відчуття — щастя просто жити. В ідеалі кожна людина прагне до внутрішнього спокою, тому так часто в вітальних листівках нам бажають гармонії, миру в душі. Проте, людей, які виглядають умиротвореними і повністю задоволеними життям, навколо одиниці. Решта ніби не можуть злізти з каруселі на зразок американських гірок: період емоційного підйому, пожвавлення і захоплення у них різко змінюється тривогою і занепокоєнням, а з ними відчуттям безвиході і туги.

Основні причини невдач: негативні установки

«Чому я?»

Дуже часто, коли з людиною трапляється якась неприємність, він зациклюється на ній і починає нарікати: «Господи, ну чому я? За що мені така кара? »У корені невірна постановка питання, яка не здатна повернути стан душевної рівноваги. Краще так: «Господи, дякую за урок! Я обов’язково розберуся, що ти мені хотів цим сказати ».

Марина розповідає: «Я звільнилася з роботи, яка з’їдала мене зсередини, випивала до останньої краплі мої сили, і пішла на іншу. Нова робота дуже подобалася, але потрібно було звикнути до нових обов’язків, людям, обставинам.

Пропрацювавши тиждень, я відчула нудьгу: ніхто не виймав з мене душу, не було адреналіну в крові. Ось тоді я і вирішила повернутися на колишню роботу. Коли йшла до начальника поговорити про це, спіткнулася на рівному місці і зламала ногу. «Господи, за що?» — стогнала я, ходячи по будинку на милицях. Але новий начальник оплатив складну операцію. Тепер це моя улюблена робота, і те, що здавалося «покаранням», стало знаком: не ходи туди! »

«У мене все погано!»

Ще частіше можна зустріти людей, які весь час ниють. У них все погано. Начальник несправедливий, свекруха зживає зі світу, чоловік мало заробляє, діти нічим не цікавляться, здоров’я немає зовсім. В такому випадку треба насильно відправити уявний поїзд іншим шляхом. Кожен день знаходите в своєму житті хоч щось хороше. У вас є робота? Мільйони людей зараз не можуть влаштуватися. Є чоловік, діти, бабуся у дітей? Існують тисячі одиноких людей, у яких немає нікого. Є тисячі голодних, безробітних, смертельно хворих. Почніть дякувати життя за кожну приємну дрібницю, і ви побачите, як з кожним днем ​​доля буде обдаровувати вас все більше і більше.

«У мене немає сил, нічого не надихає»

Буває так, що людина ніби замкнений у власному тілі. Але тіло видали не в комісіонці, ми самі розпоряджаємося їм, самі задаємо всі його налаштування з дитинства. Якщо вас мучить хандра, згадайте, що ваше тіло — унікальний тренажер. Чим більше ви будете рухатися: гуляти в парку, плавати в басейні, їздити на велосипеді, робити гімнастику будинку, тим більше в мозку почне вироблятися гормонів щастя — ендорфінів.

Ірина ділиться: «Моє відродження до життя після серйозних труднощів почалося з простого тренажера. Я ні про що не думала, просто ввечері після роботи забиралася на мій велотренажер і крутила педалі по 40 хвилин. Перші 15 хвилин були каторгою, але після 20 хвилини я починала відчувати задоволення від процесу. За рік таких тренувань я сильно схудла. І змогла розлучитися з душевним болем від втрати близьких, яка мучила мене багато років ».

«Я боюся майбутнього!»

Ваша тривога не позбавить вас або вашу родину від завтрашніх труднощів, вона лише отгризет левову частку сьогоднішньої радості. Один зі способів перевірити, чи варто щось обмірковування, — це масштабування. Задайте собі питання: «Чи буде це важливо для мене через рік? Три роки? П’ять років? »Якщо ні, то не варто й турбуватися. Перший час вам буде непросто змінити своє мислення. Але якщо ви кожен раз станете переконувати себе в безглуздості переживань, з часом ваше життя заграє іншими фарбами!

«Я виганяю в мозку ті ж погані думки»

Буває і таке, що ви потрапили у вир власних негативних думок і звільнитися від них дуже важко. Кому-то допомагає молитва, а кому-то повторення про себе афірмації — це позитивні фрази-твердження, які допомагають заспокоїтися і знайти під ногами ґрунт. Список афірмації можна скласти самостійно. Наприклад: «Я живу в багатої Всесвіту, і мені вистачає всього для щастя», «У мене все добре, а буде ще краще», «Я здорова, щаслива і кохана». І неодмінно посміхайтеся. Спочатку через силу, а потім за звичкою. Кажуть, що навіть вимучена посмішка змінює «хімію» в мозку, і жити стає легше і спокійніше.12 незвичайних способів зняти стрес

Стрес вважається бичем сучасної людини. Лікарі часто говорять, що саме він — причина багатьох хвороб. І запевняють, що від негативних переживань потрібно позбавлятися. В особливо важких випадках лікуватися від стресу доводиться медичними препаратами. Але, якщо не доводити до крайнощів, зі стресом можна впоратися самостійно, в «домашніх» умовах. Спорт Найпростішим і ефективним методом фахівці вважають спорт….

Як змінити життя силою думки

«Думка породжує вчинок, вчинок — звичку, звичка — характер, а характер породжує долю». Якщо вірити цьому афоризму, то виходить, що думки можуть змінити життя людини. Щоб вкласти в свою голову правильні думки, спробуйте використовувати психологічні техніки. Вони побудовані на методі вербальних тверджень і працюють з нашою підсвідомістю. Нічого складного, від вас будуть потрібні трохи терпіння…

Як правильно мріяти?

Коли я була зовсім маленькою дівчинкою, то дуже часто чула від дорослих добре: «Фантазерка». Коли трохи підросла, то «Размечталась…». Тепер я рідко, але все ж чую фрази як «Мріяти не шкідливо!» Або «Мрій, мрій…» Чому ми всі ставимося до наших мрій як до чогось не сьогоденню і дитячому. Що в наших мріях смішного? Але ж…