Головна сторінка Контакти Усі записи

Що провокує раннє старіння шкіри

Що провокує раннє старіння шкіри

Кожна людина постійно знаходиться під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, які призводять до морального і фізичного старіння організму. Навіть повсякденні речі виснажують, приносять шкоду. Важливо вміти уникати ситуацій, які несприятливо впливають на загальний стан тіла і духу. Головні причини швидкого старіння організму полягають в наступному.

 • Неправильне харчування. Щоденний раціон людини повинен бути з продуктів, багатих омега-3 жирними кислотами, альфа — лінолевої кислотою (лосось, оливкова олія, авокадо, лляне сім’я). Корисно включати в харчування овочі та фрукти. А такі продукти, як олія, м’ясо і цукор призводять до запальних процесів на шкірі і передчасного її старіння.
 • Вживання алкоголю — сприяє обезводнення організму, усунення природної вологості шкіри. Надмірне захоплення алкогольними напоями призводить до появи прищів, вугрів і передчасним зморшкам. В результаті виключення шкідливого фактора з раціону, відбудеться очищення організму від шлаків, шкіра стане свіжою і чистою.
 • Щоденний стрес — призводить до вмирання клітин, підвищення кров’яного тиску, старіння організму. Стресові ситуації прискорюють процес старіння, тому краще намагатися їх уникати.
 • Фактором впливу на організм людини також є Поганий сон. Потрібно намагатися спати близько восьми годин на добу. Недостатня кількість годин сну призводить до погіршення стану шкіри, дратівливості, послаблення імунітету, поганий пам’яті.
 • Довгий проведення часу на сонці — сприяє розвитку раку шкіри. Крім того, слабшають клітини шкіри і кровоносні судини, що зменшує їх стійкість до синців. Перебуваючи на сонці, треба захищати себе спеціальними кремами. Вони допоможуть зберегти шкіру гладкою і пружною, а також запобігти появі раку.
 • Куріння призводить до порушення роботи серця, безпліддя, підвищення тиску, раку легенів. Щоденне куріння погіршує стан шкіри, робить її блідою, місцями жовтої, а також підвищує ризик появи псоріазу та інших захворювань шкіри.
 • Важливо відзначити, причини швидкого старіння різноманітні, але в більшості випадках люди самі провокують прискорення даного процесу. Найголовніше — стежити за собою і уникати негативних факторів впливу на організм. Тоді поява ранніх зморшок вдасться відстрочити.  Практичні поради по догляду за шкірою обличчя

  Доглядати обличчям необхідно в будь-якому віці. Щоб правильно стежити за станом шкіри потрібно знати про те, що значна частка проблем, пов’язаних з ранніми зморшками або відсутністю здорового кольору обличчя, залежить від неправильного використання косметичних засобів. Убезпечити себе від покупки невідповідного кошти можна, варто лише дотримуватися кількох порад. Рада 1. Дозвольте шкірі дихати Щоденне очищення шкіри…

  Як захистити шкіру обличчя в холоди

  Зима — досить непростий час року як для всього організму, так і шкіри зокрема. Губи обвітрюються, шкіра пересушується від холоду, тріскається з — за перепадів температур, ще й герпес на тілі виникає при застуді, що вже говорити про алергію, яка проявляється яскравими плямами на обличчі. І як наслідок все це завдає фізичного болю і псує…

  Методи боротьби з розтяжками

  Розтяжки — це саме та проблема, з якою все — таки стикається рано чи пізно переважна більшість жінок. У сучасних умовах вона істотно «помолодшала» і може зустрічатися у зовсім молоденьких родили дівчат. Основні причини появи розтяжок (в науковій термінології «Стрий») наступні: в період вагітності, при швидкому наборі або втрати ваги, при досить інтенсивних заняттях спортом,…