Головна сторінка Контакти Усі записи

Що робити, щоб чоловік звернув на вас увагу?

Що робити, щоб чоловік звернув на вас увагу?

На сьогоднішній день у представників сильної половини людства є величезні пріоритети, що стосується вибору супутниці життя. У минулі часи все це проходило набагато легше. Зараз же чоловіки вважають за краще займатися спортом, грати в комп’ютерні ігри, проводити багато часу на роботі, і відірвати їх від хобі досить-таки проблематично.

Мінус в тому, що чоловіки більшу частину часу займаються своїми справами. Але що робити, якщо чоловік вам сильно сподобався і ви бажаєте, щоб він був з вами? Ви повинні домогтися уваги об’єкта своєї симпатії. А як цього досягти, ми і обговоримо в нашій сьогоднішній статті.

 • Ви можете пильно на нього дивитися, але у відповідь не домогтися навіть найменшого погляду з його боку. Подумайте, чому це сталося. Можливо, що у нього є дружина чи кохана жінка. Найоптимальніший варіант — це знайомство з його приятелем, який з часом може вам надати необхідну інформацію про цю людину.
 • Відвідуйте ті місця, де його можна знайти. Наприклад, це ресторан. Візьміть з собою кращу подругу і чекайте його. Будьте самою собою, жартуєте, адже позитивні люди викликають захват у навколишніх. Першу пору він навіть не має усвідомити, що він вас подобається.
 • В найближчому часі вам потрібна детальна інформація про нього. Якщо у вас погана пам’ять, то записуйте його інтереси, його знайомих.
 • Ви повинні змінити імідж. Виглядати ви повинні розкішно! Зробіть в салоні красиву зачіску, макіяж, і одягніть саме вишукане плаття з вашого гардеробу. Не забувайте про аксесуари: італійська сумка furla додасть Вам впевненості в собі, а купити ви її можете в мережевому інтернет-магазині.
 • Навряд ви його завоюєте, якщо у вас вже хтось є. Він подумає, що у вас все відмінно в особистому житті і явно не буде змагатися з вашим молодим чоловіком.
 • Пройдіться перед ним, смійтеся, коли він знаходиться поруч, але ні в якому разі не дивіться на нього.
 • Поспілкуйтеся з тими людьми, з якими він дружить. Дізнайтеся про його минуле, які жінки йому імпонують.
 • Після конкретного вивчення цієї людини пора переходити до більш серйозних дій. Будьте впевнені, що тепер він вас точно помітив. І його терзають сумніви, чому ви його не помічаєте.
 • Тепер настав дуже відповідальний момент. Уявіть, він проходить повз вас, а ви в той час повинні випадково упустити сумку. Якщо ви йому сподобалися, то він неодмінно допоможе вам її підняти. Обов’язково скажіть йому спасибі і заведіть розмову.
  Після цієї ситуації він повинен звернути на вас увагу. Ви в свою чергу повинні йому показати, що вам подобається перебувати поруч з ним.
 • Тепер чекайте, поки він сам до вас підійде і почне знайомитися. Якщо він перший підійшов, то можете вважати, що ви досягли своєї мети. Поговоріть з ним на загальні теми, а потім підіть.
 • Чого ви точно не повинні робити, так це жартувати над його персоною. Повірте, чоловіки цього не люблять. Ви не повинні питати про його заробітну плату, так як він подумає, що ви цинічна. Не варто розповідати йому про свої неприємності і вантажити його. Поговоріть з ним про його інтересах, подальші плани на життя.  Як звести чоловіка з розуму?

  Світ сексуальних відносин також таємничий, як і взаємовідносини між протилежними статями. Як і в самих відносинах, під час сексу потрібно дотримуватися деяких правил, які будуть підтримувати гармонійний зв’язок між чоловіком і жінкою. Також не можна обійтися без жіночої хитрості, необхідної у всіх сферах нашого життя. Прийнято вважати, що для хлопців оргазм доступний при будь-яких ситуаціях,…

  Як виглядати ідеально в очах чоловіків

  У нашому житті дуже часто відбуваються такі ситуації, коли після першого побачення чоловік зникає з нашого життя назавжди. Після такої ситуації жінка зазвичай ламає собі голову питаннями, адже перед побаченням вона сходила в салон краси, виглядала ідеально, зі шкіри геть лізла, щоб сподобатися об’єкту обожнювання, а він не оцінив її старань і зник. Чому? В…

  Як вибрати правильного чоловіка?

  Як вибрати чоловіка? Здійснюйте правильні дії з правильними чоловіками. Щастя жінки в її власних руках і міцність її відносин з чоловіками в повній мірі залежить тільки від неї самої. У ранній молодості кожної здається, що в сімейному житті найважливіше і необхідне — це любов. Але насправді це не зовсім так. Жінка повинна знайти свого чоловіка,…