Головна сторінка Контакти Усі записи

Що робити, щоб якомога швидше завагітніти?

Що робити, щоб якомога швидше завагітніти?

Ось і настав відповідальний момент, коли ви твердо вирішили, що хочете стати мамою. Багато жінок хочуть завести дітей після весілля, інші ж не поспішають з цим.

Наша стаття буде корисна для прочитання жінкам, які хочуть якомога швидше завагітніти.

 • Швидко завагітніти ви зможете тільки від здорового чоловіка, тому вашому чоловікові слід здати всі необхідні аналізи (на наявність інфекцій і захворювань, що передаються статевим шляхом). Ви теж повинні здати всі аналізи, щоб виключити гінекологічні захворювання. Якщо все в порядку, то можете сміливо переходити до справи.
 • Для зачаття малюка потрібна хороша сперма. Вчені довели, що оновлення чоловічої сперми відбувається один раз в два місяці. Відповідно, якщо ваш обранець хоче здорову дитину, то він повинен відмовитися від вживання алкоголю, куріння і перейти на здорове харчування. Також слід носити зручне білизну і на деякий час відмовитися від прийому гарячої ванни. На якість чоловічої сперми помітно впливає кількість статевих актів.
 • Найголовніше, що впливає на зачаття

 • Час. Вважається, що найлегше завагітніти навесні і восени. Найкраще зачинати дитини рано вранці.
 • Вага. Ви повинні відмовитися від дієт. Ваша вага повинен бути в нормі, тому що не секрет, що худеньким жінкам складно не тільки завагітніти, але і виносити малюка. У чоловіків при втраті ваги виробляється мало сперматозоїдів. Уникайте важких фізичних вправ.
 • Шкідливі звички. Міцна кава і тютюнові вироби знижують шанси завагітніти.
 • Живлення. Ви повинні включити в свій щоденний раціон кашу, хлібобулочні вироби, овочі. Їжте м’ясо, пийте молоко. Найкраще відмовтеся від споживання солодкого і забудьте про походи в Макдональдс.
 • Поза. Найбільш сприятливою позою вважається місіонерська і поза, коли чоловік знаходиться позаду. Коли ви закінчили займатися сексом, то обов’язково полежіть протягом десяти хвилин, поклавши під стегна м’яку подушку.
 • Ліки. Відмовтеся від інтимної мастила і ліків.
 • Стреси. Зайві переживання знижують всі шанси завагітніти. Поїдьте на природу, прийміть ванну з морською сіллю. Всього найкращого!


 • Аборт в домашніх умовах

  Жінка з’явилася в цьому світі з однією конкретною завданням — продовження і виховання здорового потомства. Вона і є та ланка, яка пов’язує між собою покоління, не дає перерватися людського роду. Тому і організм жінки влаштований таким чином, що перериваючи вагітність, вона ризикує своїм життям і здоров’ям. Але ще більшу загрозу становлять аборти, вчинені в домашніх…

  Рада — якщо не виходить завагітніти

  Материнство — це велика радість! Реалізація себе в якості мами — головна функція жінки, закладена самою Природою. Маленькі ручки і п’ятки, щирі очі і посмішка — більшість з нас готові віддати багато за це щастя. Але, на жаль, бувають ситуації, коли одного бажання замало. Стан жіночого здоров’я не завжди дозволяє зачати довгоочікуваного дитини, і причини…

  Не переїдайте!

  У період вагітності переїдання зустрічається набагато частіше, ніж недоїдання. З цієї причини важливо уникнути «надмірностей вагітності». Це шкідливо для матері, для дитини і для чоловіка. Якщо раніше походи в магазин не входили до переліку обов’язків чоловіка, запропонуйте йому допомогти вам в закупівлі продуктів і приготування їжі. Так ви зможете спільно взяти участь у виборі продуктів,…