Головна сторінка Контакти Усі записи

Що робити, якщо чоловік сильно ревнує?

Що робити, якщо чоловік сильно ревнує?

Навіть у найблагополучніших родинах виникають сварки через ревнощі. Ревнивий чоловік помітно погіршує життя своєї коханої, забороняючи їй спілкуватися з друзями і максимально обмежуючи її свободу. Виникає питання: як продовжувати відносини з ревнивим чоловіком?

Ревнощі іноді буває корисною для того, щоб внести щось нове в стосунки, звичайно ж, якщо це в розумних межах. Але буває, що ревнощі переходить всі межі і жінка в свою сторону чує неприємні образи від обранця.

Жінка повинна самостійно прийняти рішення, чи продовжувати далі жити з божевільним ревнивцем, або починати нове життя без нього.

Ревнощі виникає з різних причин. Найбільш з усіх поширеною вважається невпевненість чоловіка. В першу чергу це стосується тих людей, яким складно підтримувати спілкування з іншими. Чим сильніше виявляються ці комплекси, тим більше він ревнує. Чоловік починає замислюватися, як така дивовижна жінка могла вийти заміж за такого непримітної як він. Ревнощі — підсвідоме, нелогічне почуття.

Найчастіше у таких чоловіків комунікабельні дружини, які мають дуже багато знайомих і друзів. В кінцевому підсумку ревнивий чоловік повністю обмежить вашу свободу і спілкування.

Зараз ми і поговоримо про те, як же все-таки жити з ревнивцем.

 • Не витрачайте свій дорогоцінний час в спробах достукатися до чоловіка.
 • Спробуйте самі ревнувати його. Відкрито контролюйте його телефонні дзвінки, часто телефонуйте йому і навіть при запізненні на п’ять хвилин влаштовуйте йому істерику.
 • Розповідайте йому про свої найближчі плани на день. У детальних подробицях оповідає йому про те, як у вас пройшов день. Чи не затримуйтеся на роботі. Якщо ви будете спізнюватися, попередньо попередьте його про це.
 • Робіть йому компліменти і частіше говорите про те, як ви його любите. Таким чином, ви підвищите занижену оцінку свого чоловіка.
 • Ні в якому разі не розповідайте йому про свої стосунки в минулому. Він ніколи не пробачить вам зраду.
 • Не потрібно захоплюватися чоловіками акторських професій, відомими телеведучими і спортсменами.
 • Якщо справа дійшла до побоїв, то ваше мовчання в даній ситуації не допоможе.
 • Спробуйте поговорити з чоловіком в тихій обстановці, донесіть до нього ВОІ переживання. Можливо, ви досягнете порозуміння і зрозумієте, як жити з ревнивим чоловіком. Бажаємо успіху!  Ревнощі і як з ними боротися

  Любі жінки, якщо ви часто ревнуєте свого улюбленого і хотіли б позбутися цієї шкідливої ​​звички, то ця стаття саме для Вас. Ми розберемо основні її причини і постараємося розібратися в своїй психології. Так само ми поговоримо про дружню ревнощів: в чому вона проявляється, і чому вона така страшна? Можна сказати, що дівчата діляться на дві…

  Ревнощі. Як з ними боротися?

  Ревнощі — це дуже суперечливе почуття. Якщо грамотно нею користуватися, то вона може навіть почуття освіжити або сильніше їх розпалити. Але тільки момент і час треба вибрати правильно. Але в житті буває частіше все інакше. Ревнощі з найбільшою силою розпалює почуття недовіри і озлобленості. Хочеться не будувати, а, навпаки, все руйнувати. І в цей критичний…

  Як закохати в себе чоловіка

  Скажіть, ну хто з нас, жінок, які мають прекрасну половину людства, не мріяв би про те, щоб поруч знаходився надійний, розумний, люблячий чоловік? І для більшості жінок це дуже актуальне питання. Часто більшість знайомств закінчується нічим, лише парою — трійкою зустрічей на нейтральній території і обіцянкою передзвонити. А що робити, якщо чоловік вам сподобався, і…