Головна сторінка Контакти Усі записи

Що робити, якщо ви відчуваєте сильні болі в області грудей?

Що робити, якщо ви відчуваєте сильні болі в області грудей?

Всі жінки в курсі, що діюча схема медичних консультацій категорично не приймається європейськими фахівцями. Лікарів абсолютно мало, техніка дуже зношена, а талон до спеціаліста взяти практично нереально. На даний момент медичні комплекси ледь справляються з майбутніми матерями, що вже тоді говорити про інших пацієнток. Зараз ця проблема вважається найактуальнішою, тому йдеться про створення спеціальних центрів для жіночої половини населення.

Ви коли-небудь замислювалися просто відвідати лікаря? Швидше за все, в місцевій поліклініці навіть немає кваліфікованого лікаря, а для отримання направлення як мінімум необхідно здати певні аналізи і відвідати гінеколога, тим самим вбиваючи час. Тому, на жаль, сучасні жінки звертаються до медиків тільки в тому випадку, якщо їх щось явно турбує. Але до моменту відвідування, який ви відклали на останній момент, хвороба починає активно прогресувати.

Добре, що більшість захворювань лікуються на ранніх стадіях. Сюди в першу чергу можна віднести мастопатію. Не секрет, що виявляють цю недугу майже у кожної третьої жінки молодого віку, в якому жінка здатна до зачаття. При мастопатії проявляються сильні болі в грудях, а молочні залози значно збільшуються. Ці ознаки можуть також з’являтися при менструальному циклі. Ви повинні вчасно лікувати хворобу, інакше вона може перерости в серйозне захворювання онкологічного характеру. Якісне відновлення молочної залози пропонує величезну кількість клінік. Вам слід дуже серйозно підійти до вибору клініки і лікаря.

Добре, що найближчим часом місцева влада обіцяє відкрити медичні клініки на вищому рівні, де ви зможете пройти огляд за короткий час, але швидше за все, платно. Але пам’ятайте про профілактичні заходи, часто лікарі призначають фітотерапію.

Також ваш лікуючий лікар повинен прописати вам імпортне засіб по боротьбі з даним захворюванням. Тільки будучи здоровою, ви відчуєте себе щасливою і необтяжених зайвими проблемами, які тільки псують позитивний настрій.Здоров’я ніг або як виявити варикоз

Варикозне розширення вен почало турбувати людство ще багато років тому, за часів Гіппократа. Вже тоді були спроби вилікувати його за допомогою операцій. До наших днів це захворювання стало більш поширеним, діагноз «Варикоз» може почути в свою сторону, кожна друга жінка від 25-ти років. Способів для лікування варикозу існує безліч, але не кожна готова їх використовувати….

Алергія на прокладки

Прокладки — дуже зручна річ. Певно, не знайдеться жінки, яка не користується цим зручним гігієнічним предметом. Але виникає питання, чи може бути на прокладки алергія? Відповідь позитивна — так. Алергія від гігієнічних прокладок може завдавати дуже сильний дискомфорт жінкам. Це пояснюється тим, що до складу матеріалу прокладок входять компоненти, що викликають алергію в дуже чутливих…

Цистит, лікуємося правильно

Як впоратися з такою хворобою як цистит (запалення сечового міхура)? На сьогоднішній момент існує безліч препаратів в самих різних цінових категоріях. При поході в аптеку можна в цьому переконатися, адже вибір настільки великий, що очі розбігаються. І навіть якщо ви зупинили вибір на дорогому ліки, не факт, що саме воно вас вилікує назавжди від запалення….