Головна сторінка Контакти Усі записи

Що робити, якщо хочеться мати красиву посмішку?

Що робити, якщо хочеться мати красиву посмішку?

Уміння гарно посміхатися цінувалося в усі часи. Жіноча усмішка подобається представникам сильної статі, допомагає в роботі, та й, посміхаючись, жінка виглядає більш привабливо. Зараз ми розберемося, як посміхатися правильно.

Необхідно засвоїти, що симетрія є основою красивої посмішки. Однак не всім вдається її досягти, адже в житті ми особливо не загострюємо свою увагу на те, як розвиваються наші м’язи і міміка. Саме з цієї причини у більшості населення посмішка крива.

Ви дійсно хочете вміти красиво посміхатися? Тоді купуйте провід ПВЗ… жартую, жартую, підійдіть до дзеркала, широко посміхніться і зверніть увагу на свій рот і губи.

Безумовно, посміхатися красиво досить складно. Вчені довели, що при звичайній усмішці людина використовує близько п’ятнадцяти м’язів, а при більш широкої-тридцять п’ять. Тому тренування тут необхідна.

Вправи для красивої посмішки

Саме елементарне вправу-фіксація м’язів. Сядьте вдома перед дзеркалом і постарайтеся знайти форму посмішки, яка буде цілком вас влаштовувати. Акуратно натисніть кінчиками пальців на краю губ і про себе порахуйте до шести. Так повторіть не менше п’яти разів. Промениста посмішка повинна при цьому зберігатися. Якщо ж вона зникла, то сміливо шукайте необхідні пропорції і повторюйте дану вправу до тих пір, поки воно не пройде при гарній посмішці. Виконавши рекомендований вправа, закрийте очі і порахуйте до двадцяти. При цьому намагайтеся втримати усмішку, адже м’язи її ще не запам’ятали. Вам потрібно домогтися збереження посмішки.

Друга вправа — робота з формою губ. Ця вправа допоможе вам збільшити губи.

Дуже важливим моментом є те, наскільки ваша усмішка позитивна і природна. Найбільша ідеальна посмішка не дасть результатів, якщо у вас немає гарного настрою. Тут величезну роль відіграє психологічний аспект.

Це означає, що при тренуванні ви кожен раз повинні згадувати найяскравіші і веселі моменти зі свого життя, коли вам було по-справжньому добре і радісно. Поцілунок коханого, покупка одягу, посмішка дитини, премія на роботі. У таких ситуаціях посмішка з’являється сама по собі. Якщо у вас немає таких емоцій, то придумайте їх. Для чого ви вчитеся посміхатися красиво? Щоб завести знайомство з чоловіком? Або щоб ваші справи проходили успішно? Уявіть собі побачення, як він каже, що в захваті від вас. Або ж партнера по бізнесу, який підписує з вами договір на вигідних для вас умовах.

Тепер ви усвідомили, як потрібно красиво посміхатися? Це потрібно запам’ятати, і пізніше ви будете посміхатися так завжди. Не забувайте про макіяж — світлі тони додадуть обличчу веселощі і щастя. Удачі вам!Проблеми статевого дозрівання

У період статевого дозрівання підлітки зіштовхуються з проблемами, пов’язаними з погіршенням стану шкіри. З’являються прищики, чорні точки, жирність або сухість шкіри. Звичайно повністю позбутися від них ні у кого ніколи не виходило, але як то кажуть: надія вмирає останньою. Існує дуже багато способів підлікувати шкіру. Правильний догляд — це найголовніша допомога для підтримки тонусу вашого…

Маски для нормальної шкіри в домашніх умовах

Перша маска не тільки живить шкіру, але і помітно очищає її. Для її приготування потрібно розтерти одну дві ложки жирного сиру з ложкою рідкого меду. Збиваємо, поки не побачимо, що утворилася піна. Дану маску невеликими шарами наносимо на обличчя і тримаємо протягом п’ятнадцяти хвилин. Далі змиваємо її ватою, попередньо змоченою відваром ромашки або м’яти. Також…

Боремося зі зморшками, продовжуємо свою молодість

Практично всі чоловіки і жінки після 25 років стурбовані проблемою зморшок. Виникнення зморшок — це природний процес старіння шкіри, яка не пощадить жодного з нас. Генетичний фактор, тривалий вплив сонячних променів, погана гідратація організму, а також нездоровий спосіб життя — фактори, які сприяють прискоренню цього перетворення нашої шкіри. На жаль, на сьогоднішній день ще не…