Головна сторінка Контакти Усі записи

Що шкодить здоров’ю шкіри

Що шкодить здоров'ю шкіри

Практично кожна людина стикався з проблемою шкірних запалень. Причому вугри та прищі можуть з’явитися не тільки в перехідному віці. А причиною всьому — неправильний спосіб життя, який позначається на стані шкіри нашого особи.

Ви щодня вмиваєтеся, очищаєте шкіру за допомогою спеціальних засобів, доглядаєте за нею, змащуючи кремом. Незважаючи на це, на обличчі все одно з’являються вугри або висип. Можливо, причиною їх появи є ваш спосіб життя або будь — яке захворювання.

Є дві головні причини, на які неможливо вплинути — це спадковість і екологічні умови. Не у всіх є можливість жити якомога ближче до природи. Генетику теж не можна змінити. Але існують фактори, на які ви в змозі вплинути.

Захворювання шлунково — кишкового тракту

Якщо виникають проблеми з шлунком або кишечником на шкірі відразу з’являються різного роду висипання. Якщо у вас гастрит, то все обличчя вкривається великими прищами. А при дисбактеріозі на шкірі виступають маленькі гнійники. Багато захворювань внутрішніх органів відбиваються на шкірі. Досвідчений косметолог, перш ніж допомогти вашій шкірі, запропонує відвідати гастроентеролога і здати відповідні аналізи.

Алергія

Алергічну реакцію можуть викликати деякі продукти харчування. Зараз практично всі солодощі містять шкідливі компоненти штучного походження. Поява на шкірі прищів провокує шоколад, різні солодощі, а також деяка здобна випічка без натуральних добавок. Дуже часто зустрічається алергія на рибу і морепродукти, багаті білком. Уважно стежте за своїм раціоном, щоб виявити продукт, що викликає алергічні реакції на шкірі. При цьому варто обов’язково відвідати лікаря і поспостерігати у фахівця, дотримуючись всіх його рекомендацій.

Стресові ситуації

Напевно багато хто помічав, що варто їм трохи понервувати, як виникають проблеми зі шкірою обличчя. Саме стрес впливає на стан шкіри, так як відбувається подразнення слизової шлунка і підвищується рівень гормонів в крові. Єдиний плюс — цей процес швидко проходить.

Щоб позбавити свою шкіру від зайвих проблем, не забувайте регулярно, а головне правильно доглядати за нею. Підбирайте якісні засоби для особи, яка підходить для вашого типу шкіри і віку. Балуйте себе періодично народними засобами, наприклад, масками на основі натуральних компонентів.Що провокує раннє старіння шкіри

Кожна людина постійно знаходиться під впливом зовнішніх і внутрішніх факторів, які призводять до морального і фізичного старіння організму. Навіть повсякденні речі виснажують, приносять шкоду. Важливо вміти уникати ситуацій, які несприятливо впливають на загальний стан тіла і духу. Головні причини швидкого старіння організму полягають в наступному. Неправильне харчування. Щоденний раціон людини повинен бути з продуктів, багатих…

Практичні поради по догляду за шкірою обличчя

Доглядати обличчям необхідно в будь-якому віці. Щоб правильно стежити за станом шкіри потрібно знати про те, що значна частка проблем, пов’язаних з ранніми зморшками або відсутністю здорового кольору обличчя, залежить від неправильного використання косметичних засобів. Убезпечити себе від покупки невідповідного кошти можна, варто лише дотримуватися кількох порад. Рада 1. Дозвольте шкірі дихати Щоденне очищення шкіри…

Як захистити шкіру обличчя в холоди

Зима — досить непростий час року як для всього організму, так і шкіри зокрема. Губи обвітрюються, шкіра пересушується від холоду, тріскається з — за перепадів температур, ще й герпес на тілі виникає при застуді, що вже говорити про алергію, яка проявляється яскравими плямами на обличчі. І як наслідок все це завдає фізичного болю і псує…