Головна сторінка Контакти Усі записи

Що зводить чоловіка з розуму

Що зводить чоловіка з розуму

Жіночі ніжки — це об’єкт, здатний звести з розуму будь-якого чоловіка. Дуже часто процес підкорення потенційної жертви зовсім не задумувався і не продумували заздалегідь: сильна стать просто небайдужий до красивих ніг привабливих жінок. Свою роль в цьому зіграв той факт, що тривалий час жіночі ноги не перебували у вільному доступі для чоловічого погляду: мода на короткі спідниці і шортики — трусики прийшла не так давно. У XIX столітті шкарпетка дамській туфельки, кокетливо виставлений з — під подолу сукні, часом говорив сторонньому спостерігачеві набагато більше, ніж сучасна оголеність. Чоловік фантазії доводилося напружуватися значно сильніше, що йшло виключно на користь розвитку любовних відносин.

Оголені жіночі ноги — один з найбільш простих способів звернути на себе увагу чоловіка.

На жаль, сучасні чоловіки часом і раді б що — небудь дофантазировать, але жінки самі підносять їм всі таємниці і загадки свого прекрасного тіла, в тому числі і всі рухи жіночих ніг: завдяки тенденціям сучасної моди, відстежити положення ніг співрозмовниці і просто сподобалася пані не складе для досвідченого спокусника ніяких труднощів.

Отже, розкріпачена, впевнена в собі і своїм сексуальним привабливості жінка розставляє ноги трохи ширше, ніж зазвичай. На відміну від неї дама, що не готова вступити в інтимний контакт, схрещує або стискає їх, тобто веде своєрідну оборону на сексуальних фронтах.

Особливий сигнал, який видає свого роду спрагу чоловічої ласки, — це погладжування стегон. За допомогою зміни швидкості ковзання долоні жінка здатна управляти порушенням чоловіки, від самих повільних рухів у особливо чутливих представників чоловічої статі просто завмирає дух. Втираючи на пляжі крем для засмаги, розгладжуючи одяг на стегнах, дама повністю підпорядковує своїм рухам увагу кавалера. Невигадливі комбінації рухів тіла (ніг і рук) провокують чоловіка на моментальне збудження і пильний інтерес до об’єкту, їх проводить.

Жіноча фігура — це, в першу чергу, бюст, ноги і вага. Якими вони повинні бути? Мабуть, ніхто не наважиться відповісти на дане питання однозначно. Свого часу в світі моди довго жив міф про те, що ідеально красива і струнка жінка повинна володіти довгими ногами і модельними параметрами 90-60-90. Моделі того періоду прагнули саме до таких обсягів. З роками це призвело до масових захворювань жінок на анорексію. Протягом останніх 10 років на подіумах усього світу все частіше з’являються дівчата — моделі з цілком нормальними параметрами. Таких представниць прекрасної статі можна зустріти на вулиці, вони дуже схожі на звичайних жінок: нижче 1, 75 м і з обсягами, що перевищують горезвісні 90-60-90. Основу цього процесу поклала знаменита французька актриса і просто красуня Моніка Белуччі. Не володіючи модельними параметрами, вона просто зводить чоловіків з розуму.

Незалежно від віку, соціального статусу і сімейного стану, чоловіки, хоча і є представниками сильної статі, частіше за все не можуть впоратися з подступившими сексуальними відчуттями від одного лише похитування стегнами або томного переміщення струнких ніжок. Навіть самий впевнений в собі і бувалий кавалер не зможе встояти перед призовними рухами. У цьому факті немає кого звинувачувати — такими чоловіків створила природа.Секрети дівчини, від якої всі без розуму

У кожному колективі, шкільному, робочому, завжди є такі дівчата, від яких все без розуму. Хлопчики, хлопці та чоловіки ходять перед ними, розпушивши хвости, намагаючись чим — небудь догодити красуні. Все решта дівчат дивляться, заздрять і думають: «Ну як же так, я начебто набагато краще її в цьому, в тому, але чому цього ніхто не бачить»….

Як спокусити чоловіка швидко

Як співається у відомій пісні «Ми вибираємо, нас вибирають, як це часто не збігається…» А чому так? Як чоловік вибирає собі жінку? Інший раз йдеш по вулиці і бачиш — чоловік красивий, а жінка — «сіренька мишка». Чому ж він вибрав саме її, коли поруч сотні інших? Як вона його спокусила? Як домоглася? За статистикою,…

Як не зробити перше побачення останнім

О, це трепетне почуття, коли тебе переповнює хвилювання і надія. Адже кожна з нас, збираючись на перше побачення, вже підсвідомо уявляє собі розвиток подальших відносин і тому дуже хоче показати себе з кращого боку і не злякати свого кавалера. Адже багато що залежить від нас: переросте це побачення в серйозні стосунки або залишиться в пам’яті…