Головна сторінка Контакти Усі записи

Щоденник вагітності. Для чого він потрібен і як його вести?

Щоденник вагітності. Для чого він потрібен і як його вести?

Вагітність — це дивовижний процес. У різні періоди виношування дитини, протягом усіх 9 місяців, ви спостерігаєте і переживаєте зміни в своєму організмі. Перші ознаки вагітності, дата прийомів і консультації у лікаря, почала токсикозу, перші ворушіння плода, зміни ваги і ін. — все це буде відбуватися з вами і буде здаватися, що запам’ятайте ці події назавжди. Однак, людині властиво забувати. А після народження дитини на вас ляже стільки відповідальності, постійна турбота, нові враження і через якийсь час буде важко згадати деталі процесу вагітності.

Ці дані можуть стати в нагоді вам при повторних вагітностях. Або коли ви захочете поділитися своїм досвідом з вагітною родичкою або подругою, порадити щось. Зрештою, потім зможете розповісти своїй дочці (особливо буде їй цікаво знати, коли вона сама буде чекати дитинку), як ви виношували її, або її брата / сестру, а не посилатися, що з роками призабули щось. Для того, щоб фіксувати все, що відбувається з вами, пропоную вести щоденник вагітності. Отже, як правильно вести щоденник?

Після того як ви дізналися про свою вагітність:

 • Заведіть звичайну загальний зошит.
 • Запишіть дату першого дня останньої менструації (вона потрібна для того, щоб дізнатися можливу дату пологів).
 • Опишіть перші ознаки вагітності. Коли з’явилася нудота, втома, підвищений метеоризм, зміни в грудях, смакові переваги і т. Д.
 • Запишіть початковий свою вагу і об’єм окружності талії.
 • З кожною наступною тижнем ви будите помічати різні зміни відбуваються як всередині вас так і зовні. Продовжуйте записувати все в щоденник тиждень за тижнем:

 • Обов’язково запишіть, як ви себе почуваєте, всі зміни в настрої.
 • Якщо з’являються якісь недуги, записуйте як ви справляєтеся з ними, що радить лікар.
 • Зафіксуйте дату першого ворушіння плода.
 • Запишіть свої припущення і відчуття пов’язані з підлогою дитини.
 • Записуйте наскільки ви додали у вазі і об’ємі в порівнянні з початковими даними.
 • Опишіть як проходили сутички і самі пологи.
 • Це всього лише деякі загальні рекомендації по веденню щоденника. Ви можете вести його як завгодно і писати в нього що завгодно. Однак, нехтувати ним не варто. Пройде час і ви усвідомлюєте всю цінність ваших записів.

  Вагітність — це найщасливіша і довгоочікувана пора для будь-якої дівчини чи жінки. Поетом обов’язково потрібно зберегти цей момент свого життя ведучи щоденник вагітності і залишити пам’ять у фотографіях. Фотозйомка вагітних жінок також надає сили жінці і показує їй, що і при вагітності можна бути красивою і привабливою.  Хибна вагітність

  Більшість жінок мріють мати свою дитину, через те що подібне закладено в них генним шляхом. Хтось здійснює свою мрію, а деякі в силу певних обставин не можуть, часом навіть не хочуть домагатися своєї мети. Незважаючи ні на що, основна маса жінок пестить надію про майбутньої вагітності. Можливостей народити або взяти на виховання дитину багато, але…

  Який вибрати тест на вагітність?

  Тести на вагітність — найпоширеніший вид домашньої діагностики. І від точності його результату, часом, залежить вся наша подальша життя. Як же зорієнтуватися в різноманітті тестів на полицях аптек? Чому одні тести стоять 10рублей, а інші в десятки разів дорожче? Починаючи з перших днів вагітності, відбувається вироблення в організмі майбутньої матері спеціального гормону — хоріонічного гонадотропіну….

  Вагітність і сон

  Загальновідомим є той факт, що приблизно третину свого життя у людини проходить уві сні. Це об’єктивно необхідно, щоб відновити сили організму. Наука, що вивчає людський сон і можливі його порушення, сомнологія, ставати все більш і більш популярною. Одним з важливих її напрямків — це вивчення сну під час вагітності, його можливі порушення і ступінь їх…