Головна сторінка Контакти Усі записи

Скакалка — кращий в світі тренажер!

Скакалка - кращий в світі тренажер!

Скакалка — це найкращий в світі тренажер. Крім того, стрибати через скакалку ще й приємно, тільки в міру дорослішання ми забуваємо про це. Стрибки зі скакалкою з легкістю дозволять позбутися від зайвих кілограмів, а крім того, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему, підтягнути м’язи ніг і це ще далеко не всі принади стрибків зі скакалкою.

У питанні боротьби із зайвою вагою, скакалка обганяє велосипед і навіть плавання. Це найпростіший тренажер, який доступний абсолютно кожному. Як говориться — все геніальне просто. Але при цьому всьому скакалка дає дуже сильне навантаження на організм. При початкових тренуваннях в будь-якому іншому виді спорту або на будь-якому іншому тренажері навантаження нарощується поступово. Зі скакалкою, темп спочатку задається дуже швидкий, так як досить проблематично занадто повільно крутити скакалку. Через великий частоти стрибків на хвилину, швидко збільшується частота серцевого ритму і перших три хвилини організм працює з дефіцитом кисню в м’язах. Аналогічні показники виникають при бігу на максимальній швидкості. На шостій хвилині надходження кисню вирівнюється і навантаження стає аналогічною бігу на середній швидкості.

Додаткове навантаження дають руху рук. З огляду на все вищесказане, скакалка дає організму підготовку серцево-судинної системи до навантажень набагато вище, ніж при занятті іншими видами спорту. Якщо подивитися ще далі, то заняття стрибками на скакалці розвиває вестибулярний апарат, а також, що ще більш важливо — знімає стрес, так як при стрибках виробляється гормон щастя.

Але, природно, таке чудо-пристрій має і ряд протипоказань. Так, не можна стрибати на ситий шлунок, не можна стрибати під час нападів мігрені. Протипоказані стрибки при захворюваннях серцево-судинної системи, а також при захворюваннях, при яких неприпустимо підвищення тиску або пульсу. Не слід займатися зі скакалкою людям з проблемами міжхребцевих хрящів або суглобів. Обережні повинні бути ті люди, у яких вага значно перевищує норму.

Виходячи з цього, перед тим як приступати до тренувань, слід пройти комплексне обстеження організму і проконсультуватися з лікарем.Що таке бодіфлекс і як їм займатися?

Все в курсі того, що таке бодіфлекс. Бодіфлекс — це досить ефективна програма, яка дозволяє повернути грацію, здоров’я тисячам чоловікам, жінкам, причому не залежно від віку. Якщо ви збираєтеся займатися ним в спортивному центрі або залі, то варто знати техніку безпеки в спортзалі. Насправді, бодіфлекс включає в себе унікальний комплекс вправ, поз, які робляться зі…

Як змусити себе робити зарядку

Як часто ми обіцяємо собі з понеділка почати нове життя: сісти на дієту, кинути палити, перестати лаятися лайливими словами. А ще ми обіцяємо собі робити зарядку вранці. Але проходить день, другий, третій, і ми знову відкладаємо задумане на потім з різних причин: немає часу, немає бажання, не виспалася, погане самопочуття і так далі. Найчастіше тільки…

Біг — шлях до красивого тіла і душевного спокою

Кожна з нас хоча б раз у житті, але замислювалася над тим, що було б непогано зайнятися спортом. Одні так і залишали цю думку при собі, інші починали робити зарядку вранці, треті купували абонемент в спортклуб, четверті купували в спортивних магазинах спалювачі жиру, а п’яті — просто виходили на вулицю і починали бігти. Багато жінок…