Головна сторінка Контакти Усі записи

Сокотерапія. Користь і шкода

Сокотерапія. Користь і шкода

Життя сучасної людини повне стресами, частою втомою і загальним перевтомою організму. Робота в офісі тримає в постійній напрузі і значно підриває здоров’я людини, тому так важливо періодично проводити очищення і відновлення всіх систем, що забезпечують життєдіяльність здорової людини. Як же зробити це, не використовуючи шкідливих медикаментів і різних ліків, що викликають звикання і ускладнюють роботу печінки? Один з способов — лікування і профілактика свежевижатими соками.

Всім відомо, що пити соки не тільки корисно, але й дуже смачно. Можна змішувати декілька видів соків, отримуючи яблучно-персиковий, морквяно-гарбузовий і інші соки. Для правильного засвоєння і отримання максимальної користі від такої профілактики або лікування необхідно знати кілька правил і особливостей.

 • Овочеві соки містять більше мінеральних солей, ніж фруктові і ягідні, але менше цукрів. Змішувати їх між собою не рекомендується (виняток-гарбуз і моркву).
 • Для кращого засвоєння сік п’ють за 20 хвилин до їжі або під час їди, але ніяк не після неї.
 • Важливо не перестаратися з різноманітністю, а головне-з кількістю соків. Особливо це важливо для людей-алергіків, адже інакше можна отримати не користь, а шкоду від такого лікування.
 • При приготуванні соку, можна додавати в нього свіжу зелень і трави для збагачення мікроелементами і дубильними речовинами. Не варто додавати в соки сіль або цукор.
 • Важливо використовувати фрукти і овочі хорошої якості. Помилково припускати, що злегка зіпсований фрукт, чи не згодиться в їжу, підійде для приготування соку. Якщо Ви ставите перед собою завдання очистити і відновити свій організм, то потрібно використовувати тільки свіжі овочі і фрукти. Також слід уникати фруктів неприродно великого розміру або з дуже блискучою глянсовою шкіркою.
 • Кожен вид соку з того чи іншого овоча або фрукта спрямований на оздоровлення різних органів і систем організму. Для лікування і профілактики серцево — судинних захворювань підходять соки з абрикоса, граната, чорної смородини. Від гастриту і захворювань шлунково-кишкового тракту допомагає сік з ананаса, ожини, малини. Для нирок же корисний сік з агрусу. Для лікування кожної хвороби знайдеться свій сік, адже овочі, фрукти і ягоди містять досить ефективні речовини. Навіть стародавні лікарі робили свої ліки з рослин і плодів.
 • Якщо з користю сокотерапии все зрозуміло, то в чому ж може полягати шкода від її застосування?

 • По-перше, це небезпека ускладнень для людей, хворих на діабет. Багато соки містять досить велику кількість цукрів. Алергікам теж слід пити соки з обережністю.
 • По-друге, сік максимально корисний тільки протягом двох годин після віджимання, потім відбувається окислення і корисні властивості зменшуються. Тому сік краще приготувати безпосередньо перед вживанням, що трохи незручно для зайнятих людей.
 • По-третє, для людей з чутливою і тонкою емаллю зубів пити кислі і напів-кислі соки шкідливо, для цих цілей їм можна використовувати трубочку.
 • Варто відзначити, що при використанні пакетованих відновлених соків ніякої мови про користь бути не може.

  Підводячи підсумок, можна сказати, що користь від вживання свіжих соків незаперечна, але тільки при правильному підході і дотриманні ряду правил. Перед проведенням лікування соками, найкращим рішенням буде попередня консультація у лікаря-гастроентеролога або дієтолога.  Що робити, якщо ви відчуваєте сильні болі в області грудей?

  Всі жінки в курсі, що діюча схема медичних консультацій категорично не приймається європейськими фахівцями. Лікарів абсолютно мало, техніка дуже зношена, а талон до спеціаліста взяти практично нереально. На даний момент медичні комплекси ледь справляються з майбутніми матерями, що вже тоді говорити про інших пацієнток. Зараз ця проблема вважається найактуальнішою, тому йдеться про створення спеціальних центрів…

  Здоров’я ніг або як виявити варикоз

  Варикозне розширення вен почало турбувати людство ще багато років тому, за часів Гіппократа. Вже тоді були спроби вилікувати його за допомогою операцій. До наших днів це захворювання стало більш поширеним, діагноз «Варикоз» може почути в свою сторону, кожна друга жінка від 25-ти років. Способів для лікування варикозу існує безліч, але не кожна готова їх використовувати….

  Алергія на прокладки

  Прокладки — дуже зручна річ. Певно, не знайдеться жінки, яка не користується цим зручним гігієнічним предметом. Але виникає питання, чи може бути на прокладки алергія? Відповідь позитивна — так. Алергія від гігієнічних прокладок може завдавати дуже сильний дискомфорт жінкам. Це пояснюється тим, що до складу матеріалу прокладок входять компоненти, що викликають алергію в дуже чутливих…