Головна сторінка Контакти Усі записи

Спокушання за допомогою мови жестів і поз

Спокушання за допомогою мови жестів і поз

Багато жінок знають і вміють правильно користуватися таким секретною зброєю як спокушання за допомогою жестів і поз. Більшість дам відзначать, що навіть якщо жінка завжди стежить за собою, користується хорошою косметикою, носить дорогий одяг — це не завжди означає, що вона може легко зацікавити і познайомиться з чоловіком. Багато в момент зацікавленості починають мимоволі відводити очі, ніяковіти, таким чином не показуючи чітко свою зацікавленість. Це цілком може бути вирішальним моментом — сподобався чоловік може також пройти повз.

Щоб знайомитися саме з тим, ким Ви хочете, по — перше, відкиньте всі забобони, що першою знайомитися і спокушати чоловіка непристойно. Не варто бентежитися, якщо вже є деяка невпевненість, то покажіть хоча б зацікавлений погляд — це буде трохи відверту розмову тільки між Вами двома. Якщо чоловік відповість зацікавленим поглядом, то можна далі пробувати спокушати мовою жестів і поз. Варто враховувати, що багато чоловіків люблять, коли жінка робить перший крок сама, це підвищує їхню самооцінку.

З чого ж варто починати мовчазний діалог спокушання? Самий безпрограшний варіант — це щира посмішка і іскристий погляд. Не намагайтеся зробити насильно голлівудську усмішку, вона повинна бути природною і щирою, і дуже точно передасть Ваш настрій. Можна навіть підморгнути, це допоможе зацікавити чоловіка.

Не варто забувати і про ходу, не робіть олімпійських стрибків, хода повинна бути неквапливою, кроки робіть маленькими, злегка похитуючи стегнами. Постава повинна бути прямою, голова прямо (уявіть собі на голові книжки, і як треба йти, щоб їх не впустити).

Дуже часто чоловіків заворожують красиві дії з волоссям. Ви можете задумливо намотувати прядки волосся на пальчик і розпускати, злегка поправляти зачіску. Щоб волосся приємно пахли, можна нанести на них духи. Граючи з волоссям можна випадково оголити шию і порозумітися її пальчиком.

Якщо Ви зацікавлені в чоловікові, при розмові з ним не схрещуйте руки, стійте або сидите прямо до чоловіка, щоб шкарпетки взуття були спрямовані на співрозмовника — це своєрідний жест інтересу. Можна закинути ногу на ногу, це допустимо, якщо тільки на Вас не міні спідниця. Поправте випадково браслетик або годинник на руці, показавши ніжну шкіру зап’ясть.

Не варто хапати співрозмовника, якщо можливі дотику, дотику повинні бути дуже легкими, практично не відчуваються, таким чином можна розбурхувати уяву чоловіків, штовхаючи їх на більш близьке спілкування.

Використовуйте і відточуйте техніку спокушання чоловіків жестами і позами, адже це постійне відчуття легкого флірту. Завжди приємно, коли подобаєшся чоловікам, і саме такі відчуття дозволяють нам відчувати життя у всій її красі.Як розмовляти з чоловіком

Всі люди бажають чути на свою адресу ласкаві слова. Але часто це бажання приписується жінкам. Це не вірно! Чоловіки також люблять слухати компліменти на свою адресу. Але слова, що пестять слух жінок, не підійдуть для чоловіків. Їм приємно чути більш мужні порівняння і епітети. Не треба заводити розмову про слабкі місця чоловіки. Не треба підкреслювати…

Які жінки привертають успішних чоловіків

Безумовно, кожному чоловікові повинна подобатися жінка. Так влаштовано природою. Але що саме приваблює чоловіків? Якою має бути жінка? Помічено, що в одних жінок закохуються всі чоловіки, обожнюють їх, носять на руках. У чому полягає особливість таких жінок? Як себе вести і виглядати, щоб від хлопців не було відбою? Буває, що жінка подобається чоловікові з першого…

Як привернути увагу чоловіка

Чоловіки і жінки — істоти вкрай протилежні, з одного боку, і неймовірно схожі, з іншого. Чоловіки сильні фізично, жінки — психологічно, чоловіки вважають за краще приховувати свої почуття, жінки ж, навпаки, завжди демонструють свої емоції. Насправді взаємини статей — це чисто психологічні моменти. Однак, серед нас дуже мало професійних психологів, тому оцінити на сто відсотків…