Головна сторінка Контакти Усі записи

Спорт це життя

Спорт це життя

Пишу статтю, спеціально для тих, хто хоче схуднути. Раніше я важила 65 кілограм. Не так багато. Але вічно стирчить живіт мене не влаштовував. І ось, зібравши волю в кулак, я почала займатися. Перші мої кроки були зроблені будинку.

Я купила харчової плівки, і кожен день обмотувала нею живіт і починала займатися. Плівка створює вакуум і з організму починає виходити зайва волога. Але це не є добре. Особливо для частого застосування.

План моїх занять:

 • Спочатку маленька розминка, потягнути м’язи, розігріти.
 • Далі присідання, 20 раз.
 • Прес, 50 ​​раз.
 • Вправа ножиці (лежачи на підлозі, піднімати спочатку одну ногу, потім другу)
 • Вправа велосипед (лежачи на підлозі, емітувати рух ніг, як при їзді не велосипеді)
 • Махи ногами. Це зміцнює бічні м’язи.
 • Добре, якщо вправи робити з повтором. Після останнього 5 хвилин перепочинку і починати заново. Якщо м’язи на наступний день болять, то все робили правильно.

  Всі ці вправи я робила в зимовий період. Коли на вулиці холодно і займатися не де.

  Так само взимку дуже корисно кататися на лижах. Спалює зайві калорії і піднімає настрій.

  І ось прийшов час, коли можна вийти на стадіон.

  Займатися треба і потрібно, не менше 20 хвилин. До 20 хвилин Ви оздоровлює свій організм, зміцнюєте судини і серце. Після 20 починає згоряти жир.

  У нас одне коло на стадіоні 400 метрів. Я бігала 4 кола. З перепочинками звичайно. Найкраще рваний біг, коли Ви біжите спочатку повільно, потім швидко. Правильно буде, якщо кількість повільного і швидкого бігу дорівнюватиме.

  Після бігу я йду на турніки і качаю прес, роблю махи ногами, і віджимаюся.

  Результат не змусив себе довго чекати. Мало того, що тепер я важу 59 кілограм. Я виглядаю на всі 100. Як в рекламі. М’язи підтягнуті і пружні. А головне і приємне у всій цій історії, це заздрість подруг.

  Відразу обмовлюся, що ніяких дієт я не відчувала на собі.

  І весь час пішло на скид 6 зайвих кілограмів рівно 2 місяці.

  Так само я фанат велосипеда. І часто катаюся. Це зміцнює м’язи ніг, і живіт тане на очах.

  Більш ефективна річ, це скакалки. 20 хвилин в день і боки які вивалюються з штанів розтануть. Внутрішня частина ніг підтягнеться. Загалом ніжки будуть як у моделі, навіть краще.

  Єдине, я дуже полюбила чудовий корінець — імбир.

  Щоранку я натираю його на тертці, відрізаю шматочок лимона і заварюю окропом. Протягом усього дня, розбавляю цим настоєм чай. Апетит притупляє і користь безсумнівна є, організм збагачується вітамінами. Так само він має зігріваючий ефект.

  Ось це в принципі все, що я хотіла розповісти. Дякуємо за увагу.

  У нашому житті доводиться стикатися з багатьма труднощами. Якщо Ви вирішили встановити нові пластикові вікна розрахунок вартості онлайн дуже допоможе Вам зорієнтуватися в ціні.  Домашній фітнес: за і проти

  У сучасному світі важливе значення віддається красі і здоров’ю. Вони не можуть існувати без такого поняття як Фітнес. Це не тільки модно, але й дуже корисно. Багато хлопців, дівчата, чоловіки і жінки відвідують різні фітнес-клуби. А що ж таке «домашній фітнес»? Так він поступається фітнесу в спеціалізованих клубах? Домашній фітнес — різновид фітнесу в цілому,…

  Як правильно займатися домашнім фітнесом?

  Краса і спорт — це дві тісно пов’язані між собою речі. Неможливо бути красивим без занять спортом. Але то ж робити, коли часу на заняття в спортзалі просто не вистачає? Чи мало коштів, щоб відвідувати тренажерні зали? Фітнесом можна займатися і вдома. Для цього всього лише треба трохи часу, сил і бажання бути здоровим і…

  Масажний обруч хула-хуп — крок до здоров’я і фігури

  Бажання бути стрункою і підтягнутою — актуально в усі часи для кожної, навіть найкрасивішою, жінки. Однак, часто, в нашому сучасному, постійно поспішає вперед життя, для себе коханої, нам як правило катастрофічно не вистачає часу, а ще більше — сил. Так уже склалося, що жінки зараз не тільки берегині домашнього вогнища, а й бізнес-леді, і нянька,…