Головна сторінка Контакти Усі записи

Способи боротьби з безсонням

Способи боротьби з безсонням

Кожен, напевно, стикався з проблемою, коли крутишся з боку на бік, при цьому відрізок часу, відведений на сон, стає менше і менше, а ви ще не стулив очей. Наступні кілька порад можливо допоможуть вам усунути цю проблему.

 • Почнемо з «дідівського» методу, перерахунок овець, баранів… Можливо цей спосіб дійсно хороший, раз про нього стільки розмов, але не всім він допомагає (висновок з особистого досвіду). Так що якщо пару раз цей спосіб не виправдав себе, не варто на ньому зациклюватися.
 • Багато хто любить читати перед сном або залишати включеним телевізор, іноді це допомагає. Але книга, фільм або передача можуть вас зацікавити, що викличе активну діяльність мозку, в свою чергу, відбившись на сні. Якщо вже ви вирішили почитати, то вибирайте книгу найбільш нудну для вас, бажано з дрібним шрифтом. Найкраще поставити спокійну музику… Експериментально доведено ефективність прослуховувань перед сном п’єс Чайковського, «Сумного вальсу» Сібеліуса, «Мрій» Шумана.
 • Лягайте спати, коли вам дійсно хочеться, а не коли потрібно (з розрахунку часу, що залишився до пробудження). Ви будете змушувати себе заснути, а не засипати. Лише даремно витратите час, нерви і
  зіпсуєте настрій перед сном.
 • Перед сном можна виконати кілька дихальних вправ. Наприклад, 10 глибоких вдихів і видихів, це допоможе розслабитися.
 • Якщо протягом тривалого часу сон не приходить, краще встати з ліжка і зайнятися чим-небудь вас заспокійливим.
 • Провітрюйте спальню перед сном, а краще якщо свіже повітря буде надходити протягом усього сну, якщо це не особливо вплине на температуру в кімнаті. Так само можливо допоможе прогулянка перед сном.
 • Не переїдайте на ніч. Краще випити келих теплого молока з медом.
 • Якщо ви постійно погано засинаєте ночами, не варто спати вдень.
 • Не варто застосовувати фізичні навантаження перед сном. Цим потрібно займатися протягом дня. А ось тепла ванна (не гарячою) допоможе розслабитися і заспокоїтися.
 • Не варто забувати, що зручна і затишна ліжко робить Ваш сон більш комфортним і міцним. Для створення такого зручності використовуйте безпружинні матраци. З такими матрацами будь-яка дівчина буде відчувати себе принцесою, але не на горошині.  Здоровий сон чи ні безсонню!

  З віком спокійний і безтурботний сон дуже часто змінюється болісної безсонням. Ніч здається вічністю. Але ж вранці ще на роботу треба йти! Пити снодійне щодня теж не можна, та й після 50 дуже шкідливо. Дотримуючись нижче наведені поради можна позбутися від безсоння і зробити сон більш здоровим. Найважливішим моментом є правильний розпорядок дня. Лягати спати…

  Що їсти при безсонні

  Як часто тебе переслідувала безсоння? І кожен раз ти намагалася «задушити» її з за допомогою ліків? Але знай, що багато чого залежить і від того, що ти з’їла напередодні сну. Для того, щоб мати міцний і спокійний сон, мало лише позбудеться перед сном від тривожних думок, потрібно і в цілому правильно харчуватися. Звичайно, що важливо…

  Кілька хитрощів, щоб легше прокидатися вранці

  Більшість людей встановлюють вранці будильник з найкращими намірами, знаючи, що саме у встановлений час їм слід прокинутися, щоб встигнути здійснити всі задумані справи протягом дня. Але в той момент, коли лунає сигнал будильника, здається, що можна ще трошки поніжитися і в ви все встигнете, але в підсумку, людина спізнюється. Щось повинно допомагати легко і приємно…