Головна сторінка Контакти Усі записи

Тури в Морелія, Мексика

Тури в Морелія, Мексика

Місто Морелія дивує своєю красою, своєю незвичайною архітектурою. Морелія є найбільшим містом штату Мічоакан. Її населення залишає близько 610 тисяч чоловік. Морелія є одним з найбільш привабливих для туристів центрів всесвітньої культурної спадщини. Морелія — ​​це також місто з високорозвиненою інфраструктурою, місто, де приїжджають пропонується широкий спектр послуг, від відвідування екскурсій до вечірок в національному мексиканському стилі. Онлайн бронювання готелів в Мексиці ви можете зробити в будь-який час, і якщо ви хочете самостійно організувати поїздку в це місто, зробити це зовсім нескладно.

Чому ж центр Морелії був визнаний Організацією Об’єднаних Націй об’єктом культурної спадщини і охороняється міжнародною спільнотою? Що необхідно відвідати і на що обов’язково подивитися, якщо ви прилетіли в Морелія?

По-перше, це Кафедральний собор Морелії. Його будівництво датується 1660-1744 роками. Собор виконаний в стилі класичного бароко. Це дуже великий Кафедральний собор — по площі його можна порівняти з двома міськими кварталами. Вежі Кафедрального собору в Морелії досягають сімдесяти метрів у висоту.

Завдяки природному каменю рожевого відтінку, з якого і створений собор, Морель іноді величають «Рожевим містом». Історична частина міста навколо головної визначної пам’ятки — Кафедрального собору в Морелії — включає в себе окремі церкви та інші будівлі для проведення релігійних заходів. Вони також збудовані з рожевого каменю і також виконані в силі класичного бароко. Оскільки Мексика сьогодні дуже популярний напрям, займаючись організацією поїздки, краще зробити раннє бронювання авіаквитків, і зробити це можна навіть в режимі онлайн.

В оформленні фасадів будівель архітектори Нового часу використовували також деталі, вироблені майстрами епохи Відродження в Іспанії, тому собор та інші будівлі архітектурного комплексу історичної частини міста унікальні за своїм стилем і не мають аналогів у всьому світі. Церква Пресвятої Діви Гваделупської відрізняється незвичайним інтер’єром: її стелю і стіни декоровані позолоченими квітами, доданими до орнаменту в двадцятому столітті.

Собор оточений парками і скверами, популярними у приїжджають сюди туристів. Кафедральний собор був споруджений з нагоди місцевого святкового дійства — Дня смерті, який мексиканці святкують в листопаді. Саме тому багато заходів, що проводяться тут, починаються після заходу сонця.

Іншою відомою пам’яткою міста Морелія можна по праву назвати Губернаторський палац. Ця споруда була задумано як будівля для Тридентської семінарії, де збиралися лідери руху за незалежність Мексики в кінці вісімнадцятого століття, а після стало офіційною резиденцією уряду штату.

У Морелії знаходиться найстаріша консерваторія зі збережених до наших днів на американському континенті. Вона була побудована в сімнадцятому і вісімнадцятому століттях. Правда, в ті часи в цій будівлі розташовувався монастир, а не музична школа. Пізніше будівля була передана притулку для дітей, а з початку двадцятого століття це приміщення було офіційно віддано консерваторії. Сайти бронювання авіаквитків в Еквадор, Мексику та інші країни Латинської Америки знайти в Мережі нескладно, і якщо ви захочете самостійно організувати поїздку сюди, зробити це не важко. Дозволити собі такий відпочинок може кожен бажаючий, адже поїздка обійдеться дешевше, ніж покупка готового туру.



Тури в Віллар-де-Лан, Франція

Невелике містечко Віллар-де-Лан знайшов популярність як прекрасний гірськолижний курорт завдяки ідеальному поєднанню низьких цін і високого рівня обслуговування. Саме цим він і приваблює до себе численних туристів, які шукають недорогий, але хороший відпочинок взимку. І варто зазначити, що сьогодні ви можете самостійно організувати поїздку в це містечко, адже зробити бронювання готелів у Франції в режимі…

Вибираємо місце відпочинку

З кожним роком за кордон виїжджає все більше і більше росіян. Однак залишається і чимала частка тих, хто проводить свою відпустку в місті або на дачі. І якщо одні віддають перевагу дачного відпочинку з усією відповідальністю, то інші не виїжджають організовано за кордон тому, що даний вид відпочинку для них — темний ліс, і як…

10 правил туристу на замітку

Якщо вирішили провести свою відпустку за кордоном, то вибравши країну, неодмінно вивчіть правила поведінки в цій країні, традиції її. Так ви зможете уникнути можливих казусів і помилок в країні, яку відвідуєте вперше. А щоб провести відпочинок з задоволенням і максимальною користю ознайомтеся з пропонованими правилами, загальними для більшості країн: Вибравши країну, яку бажаєте відвідати, більше…