Головна сторінка Контакти Усі записи

Вагітність і сон

Вагітність і сон

Загальновідомим є той факт, що приблизно третину свого життя у людини проходить уві сні. Це об’єктивно необхідно, щоб відновити сили організму. Наука, що вивчає людський сон і можливі його порушення, сомнологія, ставати все більш і більш популярною. Одним з важливих її напрямків — це вивчення сну під час вагітності, його можливі порушення і ступінь їх впливу на немовля.

Практично половина вагітних жінок відчувають порушення сну. Причиною цього безліч чинників — термін вагітності, стан здоров’я вагітної жінки, особливості протікання вагітності і багато іншого.

Основним гормоном перші три місяці вагітності є прогестерон, який, в основному, продукується в яєчниках. Виникненню сонливості, появи млявості, підвищенню стомлюваності і зниження працездатності сприяє підвищення рівня прогестерону. Організм жінки починає інтенсивно готуватися, під дією гормонів, до виношування дитини. Для того, щоб дати організму можливість повноцінно відпочивати, тривалість сну в першому триместрі слід збільшити.

Приблизно до дванадцятого тижня вагітності формується плацента, яка переймає на себе функції яєчників. Крім прогестерону, починають активно вироблятися естрогени, які дозволяють знизити ефект сонливості. Однак з’являється ряд факторів, що негативно впливають на сон.

Збільшення живіт не дозволяє спати в звичних позах, тиск матки на сечовий міхур викликає часті сечовипускання і необхідність вставати вночі.

Але найбільше причин для неспокійного сну з’являється під час третього триместру. Дуже складно влаштуватися для сну хоча б з мінімальним комфортом — спина затікає, живіт настільки великий, що всі звичні пози стають недоступні. До цього часу активність малюка підвищується, він починає штовхати ніжками і печінку і діафрагму.

Незважаючи на це вагітним жінкам, а також членам їх сімей (і в першу чергу чоловікам), слід приділити сну достатньо уваги. Від того, наскільки жіночий організм буде повноцінно відпочивати під час сну, багато в чому залежить здоров’я майбутньої дитини.

Тільки унікальні і красиві кольє з бісеру я побачила ось на цьому сайті.Відродження допологового бандажа

Бандажем називається спеціальна еластична стрічка, яка виконує функцію підтримки живота, яка сприяє правильному положенню плода в матці, допоможе правильно розподілити навантаження на хребет, запобігає появі больових відчуттів в спині і розтяжок. Найбільш поширеними варіантами бандажів є: Труси-бандаж, зі спеціальною підтримуючої вставкою під животом і на спині; Бандаж-пояс, який одягається під одяг і у якого, можна…

Як залишитися красивою під час вагітності?

Як же доглядати за собою, якщо знаходишся в цікавому положенні? Адже в цей час в організмі жінки відбуваються серйозні зміни. І щоб з цим впоратися, треба спати досхочу і частіше відпочивати. А також потрібно обов’язково зволожувати постійно розтягується шкіру препаратами, які містять рослинні екстракти. Буде ще краще, якщо ви скористаєтеся кремом від розтяжок на грудях…

Ім’я для дитини

Народження дитини — це завжди радісна подія в будь-якій сім’ї. Одночасно з ним з’являються такі дрібні радості, як покупка мініатюрної одягу, іграшок, колибелек та іншого. Але, напевно, одна з головних проблем, яка з’являється на шляху будь-яких новоспечених батьків — це питання про те, як назвати свого малюка? Стільки варіантів, що буквально очі розбігаються. Як же…