Головна сторінка Контакти Усі записи

Вакцина від грипу: яку вибрати?

Вакцина від грипу: яку вибрати?

Кожній людині хочеться бути здоровим і не підхопити всілякі інфекції. Щоб застерегти себе від простудного захворювання, можна зробити вакцину від грипу. Але багато хто не знає, яку вибрати і, взагалі, чи не зашкодить вона організму і в яких випадках її роблять. Такі вакцини зазвичай робляться, щоб не захворіти під час епідемії.

Після того, як була введена вакцина, з другого дня імунітет починає розвиватися. А досягається результат тільки на п’ятнадцятий-тридцятий день після щеплення.

Відразу ж хотілося взяти невеличкий відступ і сказати, що краще за всяку вакцини буде правильне стеження за станом свого здоров’я. Ми ніколи не стежимо за тим, що їмо, за тим, що п’ємо і в яких кількостях це робимо. Ось, наприклад, все японці схиблені на їжі, але це їм не заважає залишатися здоровою нацією на планеті. А коли Ваш організм здоровий, то він здатний самостійно протистояти будь зарази.

Вакцинацію для кращого результату рекомендується проводити за місяць до епідемії. Дослідження показали, що саме «сприятливий час» для застуди — це листопад-грудень. Саме перед цим періодом необхідно вводити вакцину (вересень-листопад). Але так само можна робити і в пізні терміни, так як епідемія може виникнути і в інший час.

Який — або підготовки до вакцинації немає. Головна вимога, щоб десь за два тижні до щеплення ви не хворіли на простудні захворювання.

Існують і протипоказання до вакцини:

 • Не варто проводити вакцинацію при загострення, якого-небудь захворювання;
 • В період алергії на яєчний білок;
 • При алергічної реакції на препарати такого типу, як вакцина.
 • Рекомендується вибирати неживі вакцини, або інактивовані. До них можуть ставитися, наприклад: Інфлувак, Агриппал. Це ліки, які містять антигени і суб’едініци1 вірусу грипу або спліт — вакцини, які містять частинки, здатні зруйнувати вірус. Такі вакцини здатні забезпечити захист імунітету і є безпечними. А так як у вакцині немає живих вірусів, то після вакцинації ви не захворієте грипом. Суб’едінічние вакцини включають в себе два поверхневих антигену, які захищають від інфекції.

  У спліт-вакцини входять і поверхневі білки, частинки вірусу і внутрішні білки, вони мають більш вираженими побічними ефектами. Але ці два види вакцин є інактивованих. У них немає живих вірусів, і звідси їх називають хворобою в дуже легкій формі. При попаданні в організм людини вірусних частинок імунітет отримує про це сигнал і починає виробляти антитіла, які і захищають від хвороби.

  Найпоширенішими вважаються Інфлувак з Нідерландів і Ваксигрип з Франції.

  Щорічна вакцинація не приносить шкоди. А без неї неможливо уникнути епідемії грипу та можливих ускладнень.

  Вакцинацію можна проводити, починаючи з дворічного віку, і аж до сорока дев’яти років.

  В даний час вакцинація від грипу — це елемент здорового життя. Найбезпечнішими вакцинами вважаються суб’едінічние. Їх можна вводити і здоровим людям і страждають хронічними захворюваннями.

  Після вакцинації так само можуть бути побічні ефекти, але це відбувається дуже рідко.

  Після вакцинації не рекомендується мити місце уколу протягом доби, інакше може статися запальна реакція у вигляді почервоніння.

  Таким чином, вакцинацію проти грипу рекомендується проводити раз на рік, щоб застерегти себе від вірусних захворювань. Робити вакцинацію дозволяється навіть дітям від двох років.  Як уникнути варикозного розширення вен

  Більше половини людей страждають від порушення кровообігу, і, як наслідок, від варикозного розширення вен. Ці сині, розпухлі, опуклі вени прямо під шкірою доставляють безліч неприємних моментів їх власникам. Найчастіше вони є спадковими або виникають від гормональних змін при менопаузі і вагітності. Деякі професії, які вимагають тривалого знаходження на ногах, також вважаються зоною ризику розвитку варикозного…

  Як боротися з герпесом

  Згідно з результатами досліджень, вірус герпесу після зараження залишається в організмі людини на все життя. Але не слід сумувати з цього приводу. Не всі піддаються періодичних загострень цієї інфекції. Для того, щоб знизити хворобливість відчуттів, необхідно приймати антивірусні ліки. Причому робити це слід при перших ознаках хвороби. Вірусом герпесу можна заразитися на стадії виразок. Найпоширеніший…

  Врослий ніготь — як уникнути проблем?

  З проблемою врослого нігтя стикаються багато людей. А все чому це відбувається? Існує досить багато причин. В основному, всі проблеми виникають через неправильне обрізання нігтя, коли нігтьова пластина починає врізатися в шкіру і прилеглі тканини пальця. При ходьбі м’які ділянки біля нігтя запалюються і виникає страшний біль, який посилюється при повторній спробі надіти взуття. Здавалося…