Головна сторінка Контакти Усі записи

Ваксинг — епіляція воском

Ваксинг - епіляція воском

Видалення волосся на тілі — це та проблема, з якою, так чи інакше, стикається більшість представниць слабкої статі. Якщо фотоепіляція дуже часто викликає побічні ефекти, а лазерна має занадто високу вартість, то видалення волосся за допомогою воску заслужено користується найбільшою популярністю.

Обумовлено це наступними причинами:

 • Тривалий ефект — до місяця;
 • Можливість застосування на будь-яких ділянках тіла;
 • Відносна безболісність процедури;
 • Значне уповільнення зростання і ослаблення волосся;
 • Можливість проведення процедури без відвідування салону, на сьогоднішній день віск в касетах доступний в будь-якому спеціалізованому магазині;
 • Застосовується віск, ціна якого зовсім невелика.
 • Віск — засіб абсолютно нешкідливе і зручне в застосуванні, практично не викликає алергічних реакцій. Стійкий ефект епіляції обумовлений значним руйнуванням волосяного фолікула. В силу того, що всі волоски знаходяться на різних стадіях свого життєвого циклу, після першого сеансу якась їх частина відросте швидше, але після декількох процедур «ефект гладких ніжок» буде триматися набагато довше. Особливо необхідно проводити процедуру воскової епіляції перед поїздкою на море.

  Перед проведенням епіляції шкіру необхідно обробити зволожуючим гелем. При занадто чутливій шкірі і зниженому больовому порозі можна скористатися знеболюючим спреєм. Попередньо нагріте віск за допомогою шпателя слід нанести на шкіру тонким шаром. Після затвердіння шар воску видаляється спеціальним маслом. На завершення процедури на шкіру слід нанести заспокійливий крем. Весь сеанс займає до півгодини часу, навіть при обробці великих ділянок шкіри.

  Великою популярністю для проведення сеансів в домашніх умовах користується спосіб із застосуванням воскових смужок, що значно спрощує весь процес.

  Воскова епіляція протипоказана у випадках, якщо на шкірі є які-небудь вогнища роздратування або запалення, ранки, родимки, бородавки. При варикозному розширенні вен краще використовувати кошти для депіляції. Це той випадок, коли можна обійтися голінням або застосуванням спеціальних складів, що видаляють волосся без впливу на волосяну цибулину.

  Епіляція воском за свою багатовікову історію показала, що з часів цариці Клеопатри людство не придумало нічого кращого в боротьбі за красу і гладкість жіночих ніжок.  Епіляція та її види

  На відміну від чоловіків, жінкам мати волосся на тілі вважається непристойним. Але за довгі роки, прогрес так і не прийшов до одного єдиного методу, завдяки якому позбутися небажаної рослинності можна було б як за помахом чарівної палички — раз і назавжди. Ось і доводиться користуватися в цій нерівній боротьбі всім, хто на що здатний. Як…

  Епіляція та депіляція зони пахв

  Через постійне прагнення жіночої статі бути ще прелестнее і сексуальніше з’явилися численні способи епіляції. В далекий кам’яний вік дами сміливо, без будь-якої боязні позбувалися від зайвого волосся за допомогою самого гострого каменя, але в сучасний час застосовуються більш м’які способи, які не зашкодять вашій чутливій шкірі. Це і воскова епіляція, і лазерна, і биоепиляция пахв….

  Як зробити епіляцію воском в домашніх умовах

  У цій статті я б хотіла обговорити з вами правила воскової епіляції, що проводиться самостійно в домашніх умовах. Перш за все слід обговорити, що буде потрібно для цієї процедури. Епіляція — це особливий спосіб позбавлення від зайвого волосся на шкірному покриві людини серед безлічі існуючих. Він є самим затребуваним серед дівчат. Це легко пояснюється. Процедуру…