Головна сторінка Контакти Усі записи

Вчимося економити сімейний бюджет

Вчимося економити сімейний бюджет

Дуже часто жінки скаржаться на невміння економити гроші і грамотно розподіляти свій сімейний бюджет. Часом молоді господині навіть не підозрюють, що навчиться цієї науки просто, потрібно лише дотримуватися нехитрих правил. Ось про ці правила ви і дізнаєтеся, дочитавши статтю до кінця.

 • Перед походом в магазин витратьте п’ять хвилин свого часу і напишіть список необхідних вам покупок, без яких ви не зможете обійтися. Підрахуйте на калькуляторі приблизну вартість товарів зі списку і візьміть з собою в магазин рівно ту суму грошей, яка вийшла в підсумку. Це робиться для того, щоб у вас не було спокуси витратити більше фінансів, ніж ви запланували і можете собі дозволити. Прийшовши в магазин, купуйте товари строго за списком. Список допоможе вам уникнути не потрібно не запланованих витрат.
 • Зараз у багатьох великих магазинах проводять акції, пропонуючи купити товар з великими знижками, стежте за розпродажами. Верхній одяг вигідно купувати в кінці зимового сезону. Наприклад, обрана Вами куртка може обійтися в півціни від своєї вихідної вартості.
 • Овочі ж, фрукти, м’ясо, рибу найвигідніше купувати на ринку ціни невисокі і є можливість поторгуватися трохи, збити ціну. А якщо прийти на ринок в кінці робочого дня продавці сильно знижують вартість деяких продуктів.
 • Підбираючи домашній персонал, будьте акуратніше у виборі агентства. Завжди звертайтеся до відомих організаціям. Це заощадить Вам не тільки Ваші гроші, але і час.
 • І остання порада, отримуючи зарплату, ділите її невеликими частинами і витрачайте на певні потреби. Наприклад, візьміть кілька конвертів на одному напишіть комунальні послуги і покладіть в нього ту частину ваших доходів, яка піде на оплату комунальних послуг. Візьміть другий конверт напишіть на ньому продукти харчування та побутова хімія і покладіть туди ту частину, яка, на вашу думку, піде на ці витрати і так далі. Наприклад, якщо ви збираєте, на відпочинок у вас з’явиться конвертик з написом «Відпочинок» щомісяця відкладайте туди хоча б 5% від своїх доходів на перший погляд це незначна сума, але за рік може набігти пристойно. Беріть з конвертика гроші тільки на ті витрати, що написані на конверті і не змішуйте конверти.
 • Ось так, виконуючи ці не складні поради, ви зможете, стати економною господинею спробуйте і відразу ж помітите позитивний результат.  Як навчитися економити на покупках?

  Витрати на їжу становлять більшу частину наших витрат. І кожен раз повертаючись з магазину, ми з жахом хапаємося за голову, не розуміючи чому так багато йде грошей на продукти. Щоб, хоч як — то навчитися економити, слід вибирати продукти з розумом, обходячи пастки хитрих маркетологів. Перевіряйте вагові товари. Все, що продається на вагу потрібно перевіряти…

  Попереджувальні знаки про те, що ви живете невідповідно до своїх достатків

  В даний час більшість людей намагаються поліпшити своє фінансове становище. Деякі люди відмовляються від непотрібних витрат, в той час як інші шукають нові способи збільшити свої доходи. Життя за коштами насправді кращий спосіб бути фінансово вільним. Перевірте ці попереджувальні знаки, які допоможуть вам зрозуміти, чи живете ви невідповідно до своїх достатків і може бути варто…

  Як навчитися заробляти на своєму хобі?

  Хто з нас не хотів би заробляти не виходячи з дому або хоча б не просиджувати цілий день в офісах, до якого дістатися одна суцільна проблема? У цій статті ви знайдете кілька порад про те, як відкрити свій бізнес в інтернеті і розкрутитися в інтернеті, не докладаючи особливих зусиль. У століття високих технологій і достатку…