Головна сторінка Контакти Усі записи

Вернись, мій коханий!

Вернись, мій коханий!

Життя наше сповнене несподіванок. І найближчі нам люди раптово стають чужими. Куди йде любов? Добре б заздалегідь знати, як не допустити розлучення з коханим. А якщо це сталося, то, як повернути його? Як знову стати щасливою? Траплялося з вами подібне? Напевно багато хто відповість позитивно.

Розлучена жінка в суспільстві набуває статусу приниженою, проблематичною жінки. Це можна сказати про чоловіків. Їх, навпаки, вважають привабливими і перспективними.

Розставання може статися з різних причин. Але саме в цих причинах і треба розбиратися, якщо є величезне бажання повернути кохану людину. Ваша мета — зробити правильний висновок і прийняти важливе рішення:

Визначтеся, хто був першим ініціатором розлучення. Які причини привели до розставання. Спробуйте згадати переломний момент у відносинах. Чому відбулися ці зміни. Де ваша помилка?

Подумайте, чи є можливість усунути причини розриву. Складіть алгоритм своїх подальших дій

Міркуйте спокійно, стримуючи емоції. Подумайте, а чи любили вас? Адже розрив відносин, на думку фахівців, відбувається завжди обдумано. І щоб все повернути на свої місця будуть потрібні значні зусилля.

Чи потрібно повертати коханого?

Ви вже спокійно проаналізували ситуацію, знайшли всі причини розставання, намітили план повернення коханої людини. Тепер подумайте, чи треба повертатися до колишнього життя? Якщо ви терпіли агресію, зради, приниження, то чи варто це спробувати знову? Навіщо?

Зазвичай люди розлучаються з — за конфліктів, побутових сварок. Ніхто не бажає конфлікт згладжувати. Кожен вважає, що простіше розлучитися. В цьому випадку спробувати відновити відносини буде бажанням природним.

Як оживити взаємини?

Сльози, прохання, благання треба залишити, взяти себе в руки і заспокоїтися. Твердість духу — запорука успіху. Він не повинен помітити, що вам дуже важко переносити розрив. Нехай зрозуміє, що вас розрив влаштовує. По крайней мере, щоб не на стільки, щоб побиватися за ним.

Якщо партнер вам сам сказав про розставання, то погоджуйтеся, але попросіть його залишитися друзями. Це залишить йому шанс на повернення. Мости спалювати не варто. Контактуйте з загальними колишніми знайомими та друзями. Йому теж іноді телефонуйте, цікавтеся справами, але про почуття говорити не варто. Дотримуйтесь завжди міру, інакше будете виглядати настирливої. Це безперечно йому не сподобається.

Якщо улюблений пішов до суперниці

Чи можна визначити зраду хлопця? Легко. І якщо причина розриву з коханим саме зрада, повернути його буде важко. Буде потрібно грамотний психологічний підхід. Можна використовувати арсенал всіх жіночих засобів. Але краще отримати поради фахівця з сімейних стосунків / Ви отримаєте грамотні поради, як краще пізнати суперницю. Як звернути на свою користь її недоліки і переваги.

Повернути коханого — змінити себе

Але не треба намагатися повернути його відразу. Нехай він трохи забуде причину вашого хворобливого розставання.

Безжально приберіть все, що було раніше. Змініть не тільки свій зовнішній вигляд, але також і світогляд. Мало виглядати привабливою, жіночною і чуттєвої, треба ще й бути саме такою. Ваш новий імідж для нього повинен бути сюрпризом.

Знайдіть причину для зустрічі. Скажіть, що не заперечуєте, якщо він прийде з новою пасією. Але саме в цей момент ви обов’язково повинні виглядати краще своєї суперниці. Він же обов’язково буде вас порівнювати. А раптом порівняння буде не на її користь? Він подумає, що даремно вас залишив.

Під час спілкування будьте спокійні і впевнені, але він повинен інтуїтивно відчути ваше потяг до нього. Ви відчуєте, що він хоче відповісти вам взаємністю. Домовтеся про зустріч через яке — той час. Але суперниця бути поруч не повинна. Якщо помітите, що контакт встановлений, то нехай він вислухає вашу думку на колишні відносини. Запропонуйте і йому висловитися теж. Якщо це трапиться, то шанси повернути коханого з’являться обов’язково. Успіхів!Як відпустити довгі відносини, які зайшли в глухий кут

Існують такі відносини, які тримаються тільки на прихильності один одному або це просто хворобливі стосунки, де може, якщо і залишилися почуття любові, вони давно загрузли в сварках і нерозумінні. Якщо у вас схожа ситуація — ця стаття про те, як відпустити минуле і рухатися далі. Ви багато років були разом, сходилися, розлучалися і знову сходилися….

Як жінці підготуватися до розлучення

Прийнято вважати, що пізнати людину можна добре тільки після декількох років спільного проживання з ним. Цей не зовсім так. Тільки при розлученні він може показати своє справжнє обличчя, висвятив всі свої недоліки. Жінці треба про це пам’ятати і бути готовою на непередбачений випадок. Як відчути майбутнє розставання? За певними ознаками сімейного життя можна відчути майбутнє…

Не живемо з чоловіком разом: як бути?

Сьогодні все частіше можна зустріти сім’ї, які не живуть разом. Чи можна знайти в цьому будь — які позитивні сторони?! Плюс полягає в тому, що якщо чоловік і жінка разом не живуть, відповідно, пропадають і побутові проблеми між ними. До того ж час очікування їх зустрічей значно освіжає відносини і повертає їм колишню романтичність. Такий…