Головна сторінка Контакти Усі записи

Весільні кольору і їх значення

Весільні кольору і їх значення

Кольори, які Ви вибираєте для свого Великого Дня. Відображають Вашу індивідуальність і стиль. Ці кольори впливають на Ваш настрій. Можуть створити різну атмосферу, від романтики, до грайливості, від затишку до розкоші. Кольори Вашого дня весілля говорять красномовніше за слова про Вас і про те, чим Ви дорожите.

І так, ми склали список деяких поширених квітів і дізналися, що вони означають.

Чорний: консервативний вибір, чорний підходить до будь-якого іншого кольору. Загадковий чорний підкреслює сексуальність і Вашу сучасність, залишаючись завжди модним і розкішним.

Білий: є символом чистоти і невинності і стійко асоціюється з молодістю і досконалістю. Білий — чудовий колір, який позначає чистоту фарб і початок з нуля для тих, хто шукає спокій і мир. Цей колір набув найбільшого поширення. Цього кольору дотримуються при виборі весільної взуття та сукні більшість молодят.

Червоний: пристрасний, романтичний вибір. Червоний символізує любов і пристрасть. Позначаючи радість, щастя або процвітання, цей колір завжди знаходиться на межі емоційного спектра. Любителі червоного неспокійні і оптимістичні. Це сильний вибір дівчини, готової бути в центрі уваги.

Рожевий: вибір більш м’яких дівчат. Цей дівочий колір характеризує Вас, як чутливу і ніжну особу. У нареченої, яка обирає рожеве, є жіночність і витонченість, бажання бути захищеною.

Помаранчевий: спонтанність і сміливість, ось якості властиві нареченій, яка обирає помаранчевий. Оскільки помаранчевий популярний і модний зараз відтінок, любителі помаранчевого люблять бути популярними, мають надмірну енергію і дуже товариські.

Жовтий: колір сонця, позначає щастя і надію. Цей колір виділяє теплоту і життєрадісність, його зазвичай вибирають люди з великим почуттям гумору. Ви з нетерпінням чекаєте майбутнє і є інтелектуальною, творчою особистістю.

Зелений: Зелений відтінки символізують життя, свіжість, природу, достаток. Погоджений і врівноважений колір, зелений, є сумішшю теплого жовтого і холодного синього, такими ж врівноваженими є і його шанувальники. Спокійний і заспокійливий колір підходить ніжним, відвертим і відповідальним нареченим.

Синій: спокійний і прохолодний синій є символом спокою і царської гідности. Наречені, які віддають перевагу синій колір, в якості базового, на своєму весіллі, консервативні, терплячі, чутливі і мудрі. Безтурботний і прохолодний синій видає обережних партнерів, які віддані один одному і хочуть спокійного і гармонійного життя.

Фіолетовий: розкішний і величний колір. Якщо ви вибираєте фіолетовий, то ви сповнені гідності, терпимості і важливості. Любителі фіолетового кольору хочуть бути оригінальними і мають яскравою індивідуальністю. Від легкої лаванди, яку вважатимуть за краще чарівні, дотепні і культурні нареченої, до глибокого баклажана, який оберуть творчі і талановиті особистості.

Коричневий: природний, нейтральний колір землі, символізує розсудливість і надійність. Від багатого кольору шоколаду і чорної кави до вершків і м’якого бежевого кольору, цей відтінок землі може бути як інтенсивним, так і блідим, як яскравим, так і скромним.

Ці характеристики не є остаточними, вони лише підкреслюють те, що дорого і важливо для Вас.Меню для дівич-вечора

Дівич-вечір — за старих часів цю подію в буквальному сенсі змушувало наречену ридати, оплакуючи свою «гірку» долю. Сьогодні воно приносить лише світлі емоції, і затьмарити гарний настрій може тільки думка про складання святкового меню. Пропонуємо вашій увазі кілька слушних порад, покликаних полегшити пошуки правильного рішення. На що варто звернути увагу Перш за все, вам варто…

Що подарувати на весілля? Поради щодо вибору весільних подарунків

Весілля — подія унікальна. Воно відбувається в нашому житті і так вже часто. Тому, приймаючи рішення, що піднести на весілля, не забувайте, що сюрприз повинен бути цікавим, корисним і оригінальним. Як ви розумієте вибрати цікавий і незабутній подарунок на весілля не легко. В цілому до подарунка на весілля можна висунути багато вимог, але всім відразу…

Заміж без любові: «за» і «проти»

У суспільстві склалася така думка, що заміж обов’язково треба виходить по любові, але це в ідеалі. Насправді ж в житті можливо всяке: заміж не тільки без любові, але навіть без елементарної поваги до партнера. Дівчат привертає красиве весільне плаття, привітання, квіти, і часом вони скоріше хочуть вислизнути з-під батьківської опіки, покинути скоріше рідну домівку, не…