Головна сторінка Контакти Усі записи

Видалення родимок

Видалення родимок

Протягом всієї історії людства родимка вважалася справжньою окрасою. Саме по її розташування віщували долю людина, а люди, у яких вони були відсутні, малювали родимки олівцем.

Але далеко не всі родимки здатні прикрасити тіло і обличчя людини. Так буває, що іноді висить родимка зростає в самому невідповідному місці, наприклад на столітті або кінчику носа. У такому випадку вона вже не вважається предметом гордості, а швидше викликає невдоволення своєю зовнішністю, комплекси і невпевненість в собі. Великі висячі родимки здатні зіпсувати навіть найкрасивіше обличчя. Крім цього буває так, що вони просто заважають на тілі, через що людина відчуває дискомфорт. Якщо виникає така ситуація, то без косметологічного втручання, яке здійснюється за допомогою лазера, просто не обійтися. Пластична хірургія за доступною ціною здійснюється в багатьох клініках Москви, так що кожна людина зможе при потребі позбутися від них на своєму тілі. До того ж ця процедура є абсолютно безболісною.

Перед тим як приступити до видалення, доктора клінік пластичної хірургії ретельно вивчають глибину виниклої новоутворення, визначають межі, проводять дерматоскопію. Тільки після дослідження, можна приступати до процедури.

Видалення — це нескладна і безболісна операція, яку проводять без застосування анестезії. Однак, якщо пацієнт наполягає, заради його спокою можливе використання місцевого знеболення.

Якщо розглядати клініки пластичної хірургії в інтернеті, то можна дізнатися про те, що видалення родимок відбувається амбулаторно. Після консультації в онколога пацієнт сам приймає рішення про те, від якої з родимок він хоче позбутися.

Якщо деякі види видаляються чисто з естетичних міркувань, то іноді доктор, оглядаючи родимку, рекомендує її видалити через її злоякісності.

Видалення здійснюється за допомогою лазера, рідкого азоту, методом радіохвильової коагуляції.
Видалення азотом відбувається за рахунок контакту з рідким азотом. При цьому родимка заморожується, що скоєно безболісно для пацієнта. Видалення радіохвилями дозволяє запобігти можливості подальшого рецидиву і розростання родимки.

Клініки пластичної хірургії рейтинг яких можна подивитися в інтернеті гарантують, що після процедури у пацієнта не залишиться рубців. Крім цього якщо слідувати чітким інструкціям лікаря, пацієнт захищений від ускладнень.

Послуги пластичних клінік Москва пропонує велику кількість, вам залишається тільки визначитися і вибрати підходящого хірурга.Кольорові тату: значення і походження

Колірна гамма малюнка татуювання має величезне значення: по-перше, така процедура не робиться за один день, а по-друге, колір має властивість впливати на артеріальний тиск, напруга м’язів, частоту дихання і навіть серцебиття. Найпоширенішим кольором в малюнках — тату є, безсумнівно, чорний: з його допомогою можна створити чіткі лінії, графічні зображення. Крім того, чорний використовують в якості…

Скраб — запорука прекрасної шкіри

Кожна жінка, незалежно від віку, мріє мати свіжу, гладку і пружну шкіру. На жаль, навколишнє середовище, стреси, стрімкий ритм життя тільки сприяють її погіршення. Нейтралізувати згубну дію зовнішніх чинників можна лише, піклуючись про свою шкіру, але не всі вміють правильно за нею доглядати. Першим кроком до правильного догляду за шкірою є очищення. Щодня на нашій…

Як правильно наносити скраб?

Якщо ви хочете підтримувати вашу шкіру в відмінному стані, потрібно використовувати не тільки гелі для душу, а й своєчасно робити чистку тіла-пілінг. Ця процедура сприяє стимулюванню процесу клітинного оновлення і відновлення, а також помітним чином поліпшує проникнення в шкіру поживних коштів, при цьому роблячи її гладкою та еластичною. Безумовно, що шкіра нашого тіла товщі, в…