Головна сторінка Контакти Усі записи

Відносини після розлучення. А чи потрібно?

Відносини після розлучення. А чи потрібно?

Відносини після розлучення або розставання з колишнім чоловіком можуть бути різні. Все залежить від того, як відбулося розлучення і з яких причин. Але незважаючи ні на що, виходячи з досвіду більшості пар, колишні відносини не проходять безслідно. Почуття власності переслідує багатьох людей дуже довгий час, а часом і все життя. Це почуття може зберегтися, навіть якщо поруч з’явиться нова людина.

Відновити відносини з колишнім чоловіком дуже непросто. Для цього потрібно, щоб кожен з подружжя зробив для себе якісь висновки. Тут потрібні кроки назустріч з обох сторін. Дуже часто після розриву буває так, що всі ті недоліки, які були приводом для сварок в сім’ї, стають дрібними і незначними, а гідності унікальними і дуже значущими. Це пояснюється тим, що все хороше завжди видно краще лише на відстані. Винятком тут може бути тільки зрада.

Далеко не кожен може пробачити зраду, навіть дуже хорошому і позитивного людині. Зрада сприймається як зрада і може залишити негативний відбиток на довгі роки. Найчастіше саме зради ніколи не прощаються. Стіна недовіри настільки міцна, що ніякі благання про прощення не можуть її зруйнувати.

Отже, повернемося до головного, як відновити відносини. Відновлення відносин можливо лише тоді, коли партнерів пов’язує щось більше, ніж спільні спогади. Якщо ж крім цього більше нічого немає, то тоді краще і починати цей процес, тому що напевно ця затія потерпить невдачу.

Налагодити стосунки з колишнім чоловіком набагато легше, якщо є спільні діти. Треба якомога більше давати можливість бачитися дитині з татом. Буде добре, якщо вони будуть спілкуватися у вас вдома. Тоді є великий шанс, що рано чи пізно він просто залишиться і вже нікуди не піде.

Але якщо у колишнього чоловіка з’явилася інша сім’я, то, швидше за все, про повернення колишнього чоловіка доведеться забути. Але все ж при цьому не варто при зустрічі з ним з’ясовувати стосунки, влаштовувати істерики і дорікати його. Можливо, що в новій сім’ї у нього не все гладко і тоді, якщо ви проявите спокій і доброзичливість, він перейде на вашу сторону.

З усього сказаного можна зробити висновок, що в будь-якому випадку відновлення відносин можливо. Головне, домігшись успіху бути мудрішими і в майбутньому намагатися не допускати таких конфліктних ситуацій, які можуть знову вас розвести по різні боки.Як пережити розрив з коханою людиною?

«З коханими не розлучайтеся…» На жаль, життя не завжди дозволяє нам керуватися цими рядками. Улюблені нам люди кидають нас, зраджують, а іноді ми самі усвідомлюємо, що з цією людиною нам не по дорозі, навіть не дивлячись на сильні почуття. Отже, ви розлучаєтеся. Насправді, причина розриву не так вже й важлива — він змінив, не любить…

Чому нас кидають чоловіки

Ще вранці ви приємно спілкувалися, будували плани на майбутнє. І зовсім несподівано сталося те, чого ви найменше очікували. Він вас покинув. А, можливо, все було інакше. Щоденні сварки, докори, нерозуміння. Результат той же — ви тепер самотні. Причин для розлучення можна знайти дуже багато. Але усвідомити, що тебе покинув коханий чоловік, дуже складно. У цей…

Як пояснити дитині, що батьки розлучаються

Розлучення батьків це сильне психологічне потрясіння для дитини будь-якого віку. І далеко не завжди у батьків перебувають слова, щоб правильно пояснити ситуацію дитині. Головне завдання батьків допомогти дитині якомога легше пережити цей етап його життя. Які б напружені відносини між подружжям були дитина в будь-якому випадку не повинен страждати. Дайте зрозуміти своїй дитині, що перестаєте…