Головна сторінка Контакти Усі записи

Відродження допологового бандажа

Відродження допологового бандажа

Бандажем називається спеціальна еластична стрічка, яка виконує функцію підтримки живота, яка сприяє правильному положенню плода в матці, допоможе правильно розподілити навантаження на хребет, запобігає появі больових відчуттів в спині і розтяжок.

Найбільш поширеними варіантами бандажів є:

 • Труси-бандаж, зі спеціальною підтримуючої вставкою під животом і на спині;
 • Бандаж-пояс, який одягається під одяг і у якого, можна регулювати розмір за допомогою вбудованих липучок.
 • Щоб правильно вибрати розмір бандажа-трусів, потрібно до вашого добеременному розміром додати ще один, а маркування на поясі-бандажі, як правило, відповідає вашому звичайного розміру, але краще все-таки поміряти обсяг стегон під животиком.

  Існують комбіновані бандажі, які можна носити як до пологів, так і після. Це бандажі-пояса, які до пологів ви носите, поміщаючи вузьку частину під животом, а після пологів повертаєте, таким чином, що тепер широка частина еластичною стрічки виявляється на животі, а вузька на спині.

  Порадьтеся з вашим лікарем, перш ніж купувати бандаж, можливо, він зможе дати якісь індивідуальні рекомендації особисто для вас.

  Як правило, необхідність в носінні бандажа виникає в другій половині вагітності, після двадцятого тижня, коли живіт інтенсивно зростає. Носити бандаж можна до самих пологів. Однак не варто цього робити цілу добу. Оптимальний час носіння бандажа — три години, після чого потрібно зробити перерву.

  Обмеження для носіння бандажів під час вагітності практично не існує.

  Неправильно підібраний бандаж може бути дуже незручний, незручність може доставляти і невірно одягнений бандаж. Будь-бандаж одягається в положенні лежачи, для цього потрібна певна вправність, однак в цьому немає нічого складного. Тільки правильно одягнений бандаж буде добре сидіти і в достатній мірі підтримувати зростаючий животик.

  Молоду маму, якщо це до того ж її перша дитина, буде хвилювати дуже багато питань про правильне харчування, про правильний вибір одягу, на якому терміні можна визначити стать дитини і багато інших. Це нормально. Дуже добре, якщо у Вас є до кого звернутися і допомогти Вам. Боязнь зробити щось не так в перші дні вагітності і після народження дитини — це одвічна фобія молодих батьків.

  Не варто цього бояться.  Як залишитися красивою під час вагітності?

  Як же доглядати за собою, якщо знаходишся в цікавому положенні? Адже в цей час в організмі жінки відбуваються серйозні зміни. І щоб з цим впоратися, треба спати досхочу і частіше відпочивати. А також потрібно обов’язково зволожувати постійно розтягується шкіру препаратами, які містять рослинні екстракти. Буде ще краще, якщо ви скористаєтеся кремом від розтяжок на грудях…

  Ім’я для дитини

  Народження дитини — це завжди радісна подія в будь-якій сім’ї. Одночасно з ним з’являються такі дрібні радості, як покупка мініатюрної одягу, іграшок, колибелек та іншого. Але, напевно, одна з головних проблем, яка з’являється на шляху будь-яких новоспечених батьків — це питання про те, як назвати свого малюка? Стільки варіантів, що буквально очі розбігаються. Як же…

  Що робити, щоб якомога швидше завагітніти?

  Ось і настав відповідальний момент, коли ви твердо вирішили, що хочете стати мамою. Багато жінок хочуть завести дітей після весілля, інші ж не поспішають з цим. Наша стаття буде корисна для прочитання жінкам, які хочуть якомога швидше завагітніти. Швидко завагітніти ви зможете тільки від здорового чоловіка, тому вашому чоловікові слід здати всі необхідні аналізи (на…