Головна сторінка Контакти Усі записи

Випрямлення волосся

Випрямлення волосся

У всьому світі жінки прикрашають себе, намагаються підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки. Щоб виглядати привабливіше, необхідно створити свій неповторний образ. Найлегший спосіб — це підбір гарної зачіски. Поговоримо про простому способі створення зачіски — випрямлення волосся.

Способи випрямлення волосся

Існує два види випрямлення волосся: хімічний і термічний способи.

Хімічний спосіб випрямлення волосся

Цей спосіб схожий на хімічну завивку, але має зворотний ефект. На волосся наносять хімічний склад, а потім фіксатор і кондиціонер. Для хімічного способу випрямлення волосся застосовують гідроокис натрію і тиогликолат амонію.

Також як і хімічна завивка, хімічне випрямлення завдає волоссю великої шкоди. Вони стають ламкими і сухими.

Ваше волосся після хімічного випрямлення залишаться гладкими приблизно 2-3 місяці, поки не почнуть відростати коріння. Необхідно буде провести повторне випрямлення, але вже на відросло коріння.

Термічний спосіб випрямлення волосся

При такому способі випрямлення волосся використовуються щипці-прасування (випрямлячі). Перед застосуванням випрямлячів на волосся необхідно нанести захисні засоби. Випрямлення виробляти рухом щипців уздовж затиснутої ними пасма від коренів до кінців. Після створення гладкої зачіски необхідно нанести лак і блиск.

Не рекомендується використовувати випрямлячі частіше двох разів на тиждень. Інакше незабаром волосся будуть пошкодженими і млявими через високу температуру щипців.

До речі, за статистикою, більшість дівчат на своєму весіллі воліють мати пряме волосся.

Як вибрати випрямляч для волосся

Зараз на ринку представлено безліч випрямлячів. Безсумнівно краще придбати професійний випрямляч, оснащений регулятором температури. З ним Ви не буде страшно за своє волосся і Ви їх ніколи не пережгете. Ніколи не купуйте випрямлячі з металевими пластинами. Краще віддати перевагу щипцам-випрямлячів з керамічним, іонним або турмаліновим покриттям.

І, головне, використовуючи щипці-випрямлячі, не забуваємо про посилену догляді за волоссям — це всілякі маски, бальзами та термозахисні кошти для укладання.Чим небезпечна фарба для волосся

Практично кожна жінка хоча б раз у житті використовувала фарбу для волосся. І не обов’язково це стандартне зафарбовування сивини. Найчастіше фарбу для волосся використовують для того, щоб змінити свій образ, проекспериментувати з кольором волосся. І ніколи ми не замислювалися, до чого може привести регулярне фарбування волосся. А ось британські вчені, як завжди, невгамовні в своїх…

Мінуси нарощування волосся

Яка дівчинка не хотіла б мати красиву, пишну зачіску з гладкими як шовк волоссям? Коли я була маленькою дівчинкою, то найулюбленішою моєю казкою була казка «Буратіно». У ній мені шалено подобалася Мальвіна, дівчинка з блакитними пишними кучериками. Вже пізніше я зрозуміла, що колір волосся для мене не є великою проблемою, а ось обсяг волосся —…

Як доглядати за накладним волоссям?

Кожна жінка хоче бути бажаною і красивою. У гонитві за красою вона готова на багато що: до голодних дієт, виснажливим спортивних занять, багатогодинним маскам для обличчя і ще до багато чому іншому. Чоловікам точно цього не зрозуміти. На цьому, звичайно ж, список жіночих поневірянь не закінчується. Зачіска для кожної жінки — це важлива складова, яка…