Головна сторінка Контакти Усі записи

Вправи для позбавлення від подвійного підборіддя

Вправи для позбавлення від подвійного підборіддя

Проблема подвійного підборіддя стосується абсолютно всіх і чоловіків і жінок. Наведені поради раніше — це базові дії, які виступають як фундамент. Але щоб приступити до боротьби з максимальною ефективністю потрібна «важка артилерія», виступати якої спеціальні вправи, які вже точно позбавлять вас від другого підборіддя.

Всі наведені тут рекомендації, розіб’ємо на кілька частин для більш наочного відображення.

Вправи для позбавлення від подвійного підборіддя

 • Дуже хорошим вправою, яке здатне швидко надати ефект є «Потягушки». Суть цієї вправи полягає в тому, що Вам потрібно лягти на спину так, щоб голова була не на поверхні дивана або ліжка, а на вазі. Тепер потрібно підняти голову і подивитися на свої ноги. Таке слід повторити 15-20 разів. Якщо ви страждаєте на серцево-судинними захворюваннями то не слід виконувати цю вправу і перейти до наступного.
 • Відмінним вправою для позбавлення від подвійного підборіддя є «Кнігонос» або «Хода манекенниці». Суть вправи полягає в тому, що Ви берете саму важку книгу в своїй домашній бібліотеці і кладете її собі на голову. З цією книгою Вам необхідно побродити по квартирі хвилини 2. Така вправа укріплює і тонізує м’язи шиї.
 • Вправа «Жирафик». Встаньте рівно, розправивши плечі і поклавши руки зверху на кожне плече. При цьому руки повинні бути перехрещені. Далі необхідно якомога вище витягнути шию вгору, а руками намагайтеся як би утримати плечі. Зробіть вдих, нешвидко порахуйте до 10, видихніть повітря, а потім повністю розслабте м’язи. Повторіть цю вправу не більш 7 раз.
 • Глибоко вдихніть і на видиху з силою скажіть «У», а потім «І». Ця вправа змушує м’язи шиї розташовані у підборіддя напружуватися і тим самим позбавляючи Вас від подвійного підборіддя.
 • Зручно сядьте і упріться кулаками собі в підборіддя. Спробуйте нахилитися вперед, але при цьому протидіючи собі кулаками.
 • Примочки, прибирають друге підборіддя

  Точніше це не примочки, а волога пов’язка, яку слід накладати на причинне місце. Візьміть марлю шириною 2 сантиметри, складіть її в 3 шари і змочіть лимонною кислотою. Таку пов’язку прив’яжіть до подвійного підборіддя на 20-30 хвилин. Знявши примочку, нанесіть на шкіру будь-який живильний крем. Потім через 30 хвилин слід накласти таку ж пов’язку тільки змочену холодною водою. Таку процедуру робіть через день протягом одного місяця. Така примочка дозволить вам зменшити ваш подвійне підборіддя або буде ефективним профілактичним засобом, якщо у Вас немає подвійного підборіддя, але Ви дбаєте про його появу.

  Після важкого дня для будь-якої жінки і дівчата маски для обличчя — це найкраще що можна побажати. Хоча якщо маска для обличчя йде на додаток з гарячою ванною для ніг, то буде здаватися, що рай десь неподалік.  Як позбутися від запаху часнику?

  Часник — це, мабуть, найефективніший спосіб, що дозволяє позбавиться від неприємного запаху з рота. Крім цього часник — це найдієвіший спосіб побороти різного роду легкі інфекції та віруси, такі як грип. Як то кажуть: «Хто їсть часник, той здоровий як бульдог». Ось і мій чоловік стежить за своїм здоров’ям, зміцнюючи імунітет рясним поїданням часнику. Цей…

  Красива постава — запорука здоров’я!

  Стояти красиво потрібно вміти. Необхідно тримати голову рівно, разом з тим спина не повинна здаватися натягнутою. Постава — звичайна поза людини, його стиль триматися. Оцінюється вона традиційно в розташуванні стоячи. При класичної поставі голова і корпус, при погляді ззаду, стосуються однієї вертикальної смуги, плечі — на однаковому рівні, лопатки зведені. Заглибленість вигинів хребта не перевищує…

  Користь кефіру для жінок

  Цю статтю автор присвятив користь кефіру, для жінок, а зокрема для її красивого волосся! Адже як не просто все-таки доглядати за довгими і густими волоссям! А ті красуні, яким все — таки вдається справлятися з цим не легкою справою, так чи інакше, вдаються, свого роду різних хитрощів! Ну, ось розглянемо докладніше одну з них. І…