Головна сторінка Контакти Усі записи

Вправи для талії і живота

Вправи для талії і живота

Сучасне покоління «Next», що росте на ідеалах МузТВ і MTV, чомусь схильна думати, що красивими стають тільки або від природи, або після ножа пластичного хірурга.

Щоб мати дійсно красиву фігуру Вам не обов’язково звертатися до лікаря або ставити на собі хрест, якщо у Вас немає на доктора грошей. Всього цього можна досягти самостійно, правда для цього потрібно дуже багато терпіння і завзятість.

Нижче представлені вправи для талії і живота, які можуть зробити Вас краще. Головне — це не згасає бажання бути краще.

Встань перед дзеркалом!

Так Так…

Вам, напевно, не подобається Ваше тіло. Напевно, вся справа в талії. Хотілося б трохи тонший. Або, немає, в гомілках, які хотілося б мати трохи стрункішою. Або все ж справу через животика, який просто зобов’язаний бути більш пружним.

Чи не впадай у відчай, все можна виправити. Нижче наведені вправи допоможуть Вам у цьому:

 • Як можна вище.

  Прийміть горизонтальне положення і поклади на живіт досить важкий предмет. Таким важким предметом може виступати Радянський енциклопедичний словник (чого йому лежати постійно без діла) або будь-який інший подібний предмет. Різко видихніть, як би піднімаючи предмет вгору якомога вище. На самому верхньому піку затримайте дихання на 3-6 секунд. Після чого повільно видихніть і розслабтеся. Цю вправу необхідно повторювати не менше 10 разів.

 • Господиня в будинку.

  Ця вправа допоможе зміцнити ваші м’язи, талія «звузиться», а живіт «добереться». Для цієї вправи нам знадобиться коробочок сірників. Розкидайте сірники з коробка в радіусі півметра перед собою. Від Вас потрібно зібрати всі сірники з підлоги, при цьому не згинаючи колін. При піднятті кожної сірнику Вам необхідно енергійно випростатися.

 • Домкрат.

  Ця вправа практично всім відомо під назвою — «качати прес», але в нижчеподаній версії є деякі нюанси, про які необхідно пам’ятати. Ляжте на килимок біля шафи або дивана, щоб твої стопи були закріплені і не рухалися. Потягніться руками до кінчиків ніг і торкніться їх, потім повільно опустіться на спину. Потім підніміться знову в сидяче положення і торкніться ступень і так не менше 10 разів. Найголовніше в цьому вправу то, що п’яти не повинні відриватися від підлоги і всі твої дії повинні робитися якомога повільніше. Чим повільніше, тим краще. Це важливо.

 • Як бачиш сама ці вправи для талії і живота не такі вже й складні, але, повірте мені, виконати їх правильно з першого разу не просто. Тренуватися слід щовечора протягом 3 місяців. Уже після 2 тижнів таких занять Ви помітите різницю.

  Звичайно ж крім фізичних навантажень тобі необхідно дотримуватися хоча б елементарну дієту: мучного і жирного не їсти, пити більше води і харчуватися тільки 3 рази в день, не більше.  Фізичні вправи для запобігання розвитку целюліту

  Комплекси фізичних вправ для збільшення м’язової і зменшення жирової тканини дуже ефективні. Програма включає в себе розтягування м’язових тканин, кардиоупражнения і зміцнення м’язів за допомогою тренажерів. Заняття 3 рази на тиждень дуже швидко дають позитивний результат. При використанні тренажерів будинку намагайтеся робити якомога більше присідань і випадів, використовуючи гантелі, еластичні бинти або амортизатори. Виконуйте вправу…

  Позбавляємося від животика за допомогою міні-степпера

  Міні-степпер це кардиотренажер. Як і у будь-якого іншого спортивного інвентарю, у нього є свої плюси і мінуси. Розберемося з цим докладніше. До переваг тренажера можна віднести: Компактність. Він займає мало місця в порівнянні з іншими домашніми тренажерами (велотренажер, бігова доріжка). Його навіть можна прибрати в шафу. Такий тренажер ідеально підійде для маленьких квартир. Універсальність. Ви…

  Скакалка — кращий в світі тренажер!

  Скакалка — це найкращий в світі тренажер. Крім того, стрибати через скакалку ще й приємно, тільки в міру дорослішання ми забуваємо про це. Стрибки зі скакалкою з легкістю дозволять позбутися від зайвих кілограмів, а крім того, розвинути витривалість, зміцнити серцево-судинну систему, підтягнути м’язи ніг і це ще далеко не всі принади стрибків зі скакалкою. У…